کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اشتباهات امنیتی جدید فیسبوک، گریبان‌گیر میلیون‌ها کاربر دیگر شد   |   اینستاگرام تعداد لایک‌ پست‌ها را مخفی می‌کند  |   گوگل به دنیای رباتیک باز می‌گردد  |   خبرگوناگون دوربین آیفون‌های 2019 اپل به لنز فوق عریض مجهز خواهند شد   |   آمازون و گوگل دعوا بر سر یوتیوب را خاتمه دادند  |   کسپرسکی: مایکروسافت آفیس هدف ۷۰ درصد حملات هکرها   |   احتمال عرضه آیفونی ۴.۷ اینچی با طراحی مشابه آیفون 8 در سال ۲۰۲۰   |  

4نکته برای یافتن بازاریاب مناسب برای برندتان


1)هدف خود را درک کنید
کانون تبلیغات صدف
هنگامی که به دنبال بازاریاب مناسب هستید، مهم است که هدف خود را درک کنید. به عنوان مثال، مشخص کنید که کدام اهداف تأثیر بیشتری بر مخاطبان دارد. هنگامی که اهداف خود را درک می کنید، می توانید بازاریابی را شناسایی کنید که دارای حضور قوی در چنین زمینه هایی است و احتمالا به طور موثر تبلیغات شما را در شبکه های خاص انجام دهند و کسب و کار شما را تبلیغ می کنند.

2)تمرکز بر برند مناسب
کانون تبلیغات صدف
آیا برندتان برای هدفی که دارید مناسب است؟ قبل از جستجوی بازاریاب تاثیرگذار مناسب، اطمینان حاصل کنید که ابتدا هدف تجاری مشخصی دارید و سپس از این که برند شما برای مخاطبان قابل شناسایی است، اطمینان حاصل کنید.

3)تجزیه و تحلیل مخاطبان تأثیرگذار
کانون تبلیغات صدف
براندون براون توصیه می کند: هنگامی که به دنبال بازاریاب تاثیرگذار برای برند خود هستید، بهتر است که مخاطبان تاثیرگذار خود را تجزیه و تحلیل کنید.

4) انتخاب تأثیرگذاران بر اساس انگیزه و تعاملشان

کانون تبلیغات صدف
کدام تأثیرگذاران بیشترین مشارکت در شبکه های اجتماعی ایجاد می کنند؟ کدام یک فعالترین حضور اجتماعی را داشته اند و بیشترین تعداد فالوور را دارند و محتوایی تولید می کنند که بیشترین ارتباط را برقرار می کند؟ قبل از انتخاب یک تأثیرگذار، کانال های رسانه های اجتماعی خود را بررسی کنید و انتخاب هایی را انجام دهید که باعث ایجاد حداکثر مشارکت می شوند.


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  289
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.