کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

جلوگیری از بخار شیشه‌ها در زمستان با فناوری نانو  |   متقاضیان بسته حمایتی پیامک‌هایتان را چک کنید  |   اتحادیه اروپا هم ایران را تحریم کرد   |   در یک طرح آزمایشی؛ روسیه اینترنت جهانی را قطع می‌کند  |   خبرها از افزایش حقوق سال ۹۸   |   بهترین سامانه بارشی زمستانه از جمعه وارد کشور می‌شود; برف و یخبندان در راه است  |   نوبخت زمان پرداخت حقوق پایان سال کارمندان را اعلام کرد; پرداخت عیدی طی امروز و فردا   |  

4نکته برای یافتن بازاریاب مناسب برای برندتان


1)هدف خود را درک کنید
کانون تبلیغات صدف
هنگامی که به دنبال بازاریاب مناسب هستید، مهم است که هدف خود را درک کنید. به عنوان مثال، مشخص کنید که کدام اهداف تأثیر بیشتری بر مخاطبان دارد. هنگامی که اهداف خود را درک می کنید، می توانید بازاریابی را شناسایی کنید که دارای حضور قوی در چنین زمینه هایی است و احتمالا به طور موثر تبلیغات شما را در شبکه های خاص انجام دهند و کسب و کار شما را تبلیغ می کنند.

2)تمرکز بر برند مناسب
کانون تبلیغات صدف
آیا برندتان برای هدفی که دارید مناسب است؟ قبل از جستجوی بازاریاب تاثیرگذار مناسب، اطمینان حاصل کنید که ابتدا هدف تجاری مشخصی دارید و سپس از این که برند شما برای مخاطبان قابل شناسایی است، اطمینان حاصل کنید.

3)تجزیه و تحلیل مخاطبان تأثیرگذار
کانون تبلیغات صدف
براندون براون توصیه می کند: هنگامی که به دنبال بازاریاب تاثیرگذار برای برند خود هستید، بهتر است که مخاطبان تاثیرگذار خود را تجزیه و تحلیل کنید.

4) انتخاب تأثیرگذاران بر اساس انگیزه و تعاملشان

کانون تبلیغات صدف
کدام تأثیرگذاران بیشترین مشارکت در شبکه های اجتماعی ایجاد می کنند؟ کدام یک فعالترین حضور اجتماعی را داشته اند و بیشترین تعداد فالوور را دارند و محتوایی تولید می کنند که بیشترین ارتباط را برقرار می کند؟ قبل از انتخاب یک تأثیرگذار، کانال های رسانه های اجتماعی خود را بررسی کنید و انتخاب هایی را انجام دهید که باعث ایجاد حداکثر مشارکت می شوند.


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  253
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.