کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

محدودشدن پخش زنده فیس بوک پس از تیراندازی‌های نیوزلند  |   ترامپ همکاری شرکت‌های مخابراتی آمریکا با هواوی را ممنوع می کند  |   رونمایی از لپ تاپ جدید اچ پی با دو نمایشگر  |   نسخه قرمز‌رنگ وان پلاس 7 در کنار نسخه پایه این گوشی معرفی و عرضه خواهد شد   |   آسیب پذیری امنیتی واتس‌اپ دردسرساز شد   |   چگونه اشتراک‌گذاری مجدد را در استوری‌های اینستاگرام خود غیرفعال کنیم؟   |   دولت آمریکا باید تجزیه فیس بوک را بررسی کند  |  

45 درصد از شرکت های کوچک از تبلیغات پرداخت در هر کلیک استفاده می کنند


آیا می دانید حتی اگر شما یک وب سایت نداشته باشید، کسب و کار کوچک شما می تواند از بهینه سازی موتورهای جستجو بهره مند شود؟ نظرسنجی جدید انجام شده توسط کلاچ نشان می دهد که تنها 45 درصد از شرکت های کوچک، کمپین های Pay-Per-Click را اجرا می کنند. بر اساس این نظرسنجی، کسب و کارهای کوچک با توجه به اینکه در کانون تبدیل قرار دارند، با مشتری های مورد نظر خود ارتباط برقرار می کنند. با استفاده از معیارهای خود در این مرحله، کسب و کارهای کوچک قادر به اندازه گیری مخاطبان خود با وب سایت و محتوای آنها هستند اما مزایای بهینه سازی موتورهای جستجو فراتر از وبسایت ها است.
تبلیغات پرداخت در هر کلیک
حتی اگر یک وب سایت ندارید، کسب و کار کوچک شما می تواند پروفایل های Google My Business و لیست های دایرکتوری محلی را بهینه سازی کند. هنگامی که به درستی بهینه سازی شود، کاربران می توانند اطلاعات تماس کسب و کار ، ساعات و محل کار شما را جستجو و پیدا کنند. کوین تاس، مدیر عامل شرکت Tack Media، در گزارشی اعلام کرد: "هر کسب و کار یک کاندیدای قابل قبول برای جستجو است، مگر آنکه مردم مطلقا به آن نیازی نداشته باشند. چهارمین نظرسنجی کوچک سالانه شرکت کلاچ با مشارکت 351 صاحب و مدیران کسب و کار کوچک انجام شد. چهل و پنج درصد از این شرکت های کوچک با بیش از 10 کارمند بودند و 57 درصد، درآمد سالانه کمتر از یک میلیون دلار داشتند.
تبلیغات پرداخت در هر کلیک
آمار بهینه سازی موتورهای جستجوی کسب کارهای کوچک در سال 2018
تبلیغات پرداخت در هر کلیک
تا کنون در سال 2018، 55 درصد از شرکت های کوچک در این نظرسنجی در جستجوگرها سرمایه گذاری کرده اند که در مقایسه با سال قبل 3 درصد افزایش یافته است. هنگامی که آنها موفق به انجام تلاش های جستجوگرها شدند، 21 درصد لینک ها را به سایت خود هدایت می کنند و 19 درصد ترافیک سایت را افزایش می دهند. خدمات جستجوگرها که آنها سرمایه گذاری می کنند شامل 56 درصد بازاریابی رسانه های اجتماعی، 46 درصد بهینه سازی جستجو و 37 درصد بهینه سازی سایت است. آنها همچنین محتوا را برای ایجاد ارتباطات همراه با مدیریت شهرت و وبلاگ نویسی در وب سایت های دیگر ایجاد می کنند.


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  235
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.