کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

خبرداخلی گوشی هوشمند آنر 9A به زودی وارد بازار ایران می‌شود   |   گوشی جدید موتورولا با نمایشگر تاشو در راه است  |   گوشی جدید شیائومی با شارژ ۲۳ دقیقه‌ای باتری عرضه شد  |   شیائومی از تلویزیون جدید کاملا شفاف خود رونمایی کرد   |   شیائومی از تلفن Mi 10 Ultra با پشتیبانی از فناوری شارژ فوق سریع 120 وات رونمایی کرد   |   هواوی احتمالا نسخه جدید لپ‌تاپ میت‌بوک X را در سال جاری میلادی معرفی می‌کند   |   تلویزیون هوشمند 50 اینچی نوکیا با رزولوشن 4K احتمالا به‌زودی عرضه خواهد شد   |  

10 عملکرد عمده آژانس تبلیغاتی


1)جذب مشتریان

آژانس تبلیغاتی نیاز به مشتریان دارد، بدون آنها نمی تواند دوامی داشته باشد.

2)مدیریت حساب
عملکرد عمده آژانس تبلیغاتی
در یک آژانس تبلیغاتی مدیر حساب و یا مدیر اجرایی مسئولیت رسیدگی به تمام تصمیمات مهم مربوط به یک مشتری خاص را بر عهده دارد. مدیر حساب برای ایجاد استراتژی تبلیغاتی با مشتری همکاری می کند.

3)تیم خلاق

نقش اصلی مدیر حساب ها مدیریت کمپین تبلیغاتی کلی برای یک مشتری است که اغلب شامل اعطای وظایف انتخابی به متخصصان می شود. آژانس تبلیغاتی، طرح تبلیغاتی را تحت عمل خلاق خود قرار داده است. ایجاد آگهی مهمترین نقش آژانس تبلیغاتی است. به طور کلی، این فعالیت ها شامل موارد زیر است:

•    کپی رایت، نقاشی کردن عکس ها، ساخت تصاویر، طرح بندی، یک پیام تبلیغاتی موثر و ...
•    این کارها توسط متخصصین مانند کپی رایترها، هنرمندان، طراحان و غیره انجام می شود. این افراد بسیار ماهر و خلاق هستند. آنها تبلیغات را جذاب تر می کنند و تبلیغات جذاب به افزایش فروش محصول کمک می کند.

4)محققان
عملکرد عمده آژانس تبلیغاتی
آژانس های تبلیغاتی کامل خدمات محققان بازار را محاسبه می کنند تا وضعیت بازار مشتری را ارزیابی کنند، از جمله درک مشتریان و رقبا، و نیز برای تست ایده های خلاقانه استفاده می شود. آژانس تبلیغاتی اطالعات زیر را در مورد یک محصول تحت فعالیت تحقیقاتی خود جمع آوری می کند:

•    ویژگی ها، کیفیت، مزایا و محدودیت های یک محصول، فرصت های کنونی و آینده بازار، رقابت در بازار، وضعیت در بازار، روش های توزیع، ترجیحات خریداران، و غیره
•    تجزیه و تحلیل آژانس های آگهی (مطالعات) تمام این اطلاعات را به درستی جمع آوری و برای تحقیقات خود نتیجه گیری می کند. این موضوع کمک می کند تا یک کمپین تبلیغاتی در برنامه ریزی خود، رسانه های مناسب را انتخاب کند و عملکرد درستی داشته باشد.

5)برنامه ریزان رسانه

آژانس تبلیغاتی به تبلیغ کننده کمک می کند رسانه ای مناسب (پلت فرم تبلیغاتی) را انتخاب کند تا تبلیغات به طور موثر انجام شود. انتخاب رسانه یک عملکرد بسیار تخصصی از آژانس تبلیغاتی است و باید مناسب ترین رسانه را برای آگهی مشتری انتخاب کند. آژانس تبلیغاتی، برنامه تبلیغاتی مشتری خود را برنامه ریزی می کند و برنامه ریزی تبلیغات عملکرد اولیه یک آژانس تبلیغاتی است. این کار زمانی انجام می شود که عملکرد تحقیق آن تکمیل شود، یعنی پس از تجزیه و تحلیل محصول مشتری، رقبا، شرایط بازار و ... این کار توسط کارشناسانی انجام می شود که از تجربیات حرفه ای خود برای ایجاد یک طرح تبلیغاتی مبتنی بر نتیجه استفاده می کنند.

هنگامی که تبلیغات ایجاد می شود، باید در یک رسانه تبلیغاتی مناسب قرار گیرد. هر رسانه تبلیغاتی، دارای روش های منحصر به فرد خود برای پذیرش تبلیغات مانند ساختار هزینه های تبلیغاتی مختلف، الزامات مختلف برای پذیرش طرح های تبلیغاتی، خریداری مکان های مختلف تبلیغاتی و برنامه زمانی مختلف است. درک تفاوت های ظاهری رسانه های مختلف، نقش یک برنامه ریز رسانه ای است که به دنبال بهترین طرح های رسانه ای برای یک مشتری و همچنین مذاکرات بهترین معاملات است.

6)بودجه تبلیغاتی
عملکرد عمده آژانس تبلیغاتی
آژانس تبلیغاتی به تبلیغ کننده کمک می کند تا بودجه تبلیغاتی خود را آماده کند و بهترین استفاده از بودجه خود به لحاظ اقتصادی را داشته باشد. بدون بودجه تبلیغاتی مناسب، احتمال دارد که سرمایه مشتری از بین برود.

7)هماهنگی

آژانس تبلیغاتی هماهنگی خوب بین تبلیغ کننده، خود، رسانه ها و توزیع کنندگان را به ارمغان می آورد.

8)ارتقاء فروش
عملکرد عمده آژانس تبلیغاتی
آژانس تبلیغاتی سبب ارتقاء فروش می شود. این به تبلیغ کننده کمک می کند تا اقدامات ارتقاء فروش را برای فروشندگان و مصرف کنندگان انجام دهد.

9)روابط عمومی

آژانس تبلیغاتی کار روابط عمومی را برای مشتریانش انجام می دهد. این حساستی بین مشتریان و احزاب دیگر مانند مصرف کنندگان، کارمندان، واسطه ها، سهامداران و غیره را افزایش می دهد. همچنین روابط خوب بین مشتری و صاحب رسانه را حفظ می کند.

10)عملکردهای غیر تبلیغاتی

آژانس تبلیغاتی همچنین بسیاری از عملکردهای غیر تبلیغاتی را انجام می دهد . برای مثال قیمت محصول و تخفیف ها را تعیین می کند، محصول، بسته های خود را، علامت های تجاری، برچسب ها و غیره طراحی می کند.


منبع: کانون تبلیغاتی تاریخ ثبت مقاله  شنبه 1397/04/09   آمار بازدید  596
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.