کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

پلی موزیک گوگل تا ابتدای سال ۲۰۲۱ بازنشسته می‌شود  |   ۲۵۰ میلیون موبایل ۵G در ۲۰۲۰ بارگیری می شوند  |   پیکسل 5 به نمایشگر 6.67 اینچی و 120 هرتزی مجهز خواهد بود   |   گوگل ویژگی مشابه ایردراپ عرضه کرد  |   اپل عنوان بزرگترین تولیدکننده تبلت طی 3 ماهه دوم سال 2020 را کسب کرد   |   سامسونگ در حال تست سیستم‌عامل اندروید 11 برروی گلکسی +S20 است   |   پلی‌استیشن 5 تحت شرایط خاصی از کنترلرهای PS4 پشتیبانی خواهد کرد   |  

10 نکته برای نام تجاری، وبلاگ و بازاریابی رسانه های اجتماعی


 راه ها ی بسیار زیادی وجود دارد که به ایجاد یک کمپین بازاریابی موفق کسب و کار کوچک کمک می کند. نام تجاری، بازاریابی محتوا و رسانه های اجتماعی همه نقش های مهمی در این زمینه ایفا می کنند. بنابراین شما نیاز دارید از ترکیب بهترین روش ها برای رسیدن به موفقیت استفاده کنید. اما اعضای جامعه آنلاین کسب و کار کوچک هنوز هم می توانند بینش ارزشمندی برای کمک به شما در پیاده سازی طرح منحصر به فرد خود، ارائه دهند. در اینجا برخی از نکات برتر برای انجام تبلیغات کسب و کار کوچک شما با بازاریابی محتوا، رسانه های اجتماعی و نام تجاری وجود دارد.

1)ازاهمیت نام تجاری ثابت و نامتناقض آگاه باشید
نام تجاری، وبلاگ و رسانه های اجتماعی
اگر می خواهید مشتریان کسب و کارتان شما را به یاد داشته باشند، باید یک هویت نام تجاری ایجاد کنید که در سراسر سیستم عامل ها و پیام ها ثابت باشد. ثبات یک رکن اصلی از نام تجاری است، اما بعضی از کارآفرینان آن را نادیده می گیرند.

2)توزیع محتوا رسانه های اجتماعی B2C (بازاریابی با مصرف کننده) خود را افزایش دهید
نام تجاری، وبلاگ و رسانه های اجتماعی
هنگامی که شما بازاریابی کسب و کار متمرکز بر مصرف کننده را در رسانه های اجتماعی انجام می دهید، ایجاد محتوا تنها بخشی از روند است. شما همچنین باید بتوانید این محتوا را به طور موثر توزیع کنید.

3)با تغییرات در رسانه های اجتماعی ادامه دهید و خود را بالا نگه دارید
نام تجاری، وبلاگ و رسانه های اجتماعی
سیستم عامل های رسانه های اجتماعی دائما در حال تغییر و به روز رسانی هستند. نابراین اگر میخواهید استراتژی بازاریابی شما موفق باشد، باید بتوانید با وجود این تغییرات به راه خود ادامه دهید و کنار نکشید.

4)طول وبلاگ ایده آل برای محتوای خود در نظر بگیرید
نام تجاری، وبلاگ و رسانه های اجتماعی
نظرات و سولات زیادی در مورد اینکه چه مدت پست های وبلاگ باید باشد تا جذاب ترین ترافیک جستجو را جذب کنند، وجود دارد. پاسخ ساده ای به این سوال وجود ندارد اما حتما روش هایی وجود دارد که با درک آنها می توانید انتخاب درستی داشته باشید.

5)به روزرسانی پست های قدیمی
نام تجاری، وبلاگ و رسانه های اجتماعی
اگر ایده جدیدی برای پست کردن مطالب جدید در وبلاگ کسب و کارتان ندارید، می توانید به سادگی به عقب برگردید و بعضی از مطالب قبلی را بازنویسی کنید.

6)تمرین کنید ذهن خلاقی داشته باشید
نام تجاری، وبلاگ و رسانه های اجتماعی
ایجاد محتوای موثر برای کسب و کار شما نیاز به تفکر خلاق زیادی دارد. این خلاقیت در طول زمان برای بسیاری از صاحبان کسب و کار رشد می کند، اما افراد عادی هم با تمرین و انجام برخی روش ها می توانند ذهن خود را پرورش دهند.

7)برای رشد کسب و کار خود از این تکنیک های موثر استفاده کنید
نام تجاری، وبلاگ و رسانه های اجتماعی
رشد یک کسب و کار تکنیک های پیچیده را شامل نمی شود اما استفاده از آنها باعث پیشرفت زودتر می شود.

8)یک پیغام رسان در فیس بوک ایجاد کنید
نام تجاری، وبلاگ و رسانه های اجتماعی
یکی از اهداف اصلی استفاده از رسانه های اجتماعی شروع گفتگو با مشتریان است. و فیس بوک مسنجر می تواند یک پلت فرم موثر برای انجام این کار باشد. شما حتی می توانید با استفاده از ربات توالی ارسال پیام را به صورت اتوماتیک در بخشی از روند ایجاد کنید.

9)فرصت های تبلیغات آنلاین رایگان را از دست ندهید
نام تجاری، وبلاگ و رسانه های اجتماعی
هنگامی که شما برای اولین بار وب سایت خود را شروع می کنید، ممکن است در واقع فرصتی برای استفاده از برخی اعتبارات تبلیغاتی رایگان را پیدا کنید و بهتر است از آنها استفاده کنید.

10)ویدئو را به کسب و کار خود اضافه کنید
نام تجاری، وبلاگ و رسانه های اجتماعی
ویدئو دارای بسیاری از برنامه های بالقوه مختلف برای کسب و کار، از بازاریابی محتوا تا آموزش است.


منبع: کانون تبلیغاتی تاریخ ثبت مقاله  یک شنبه 1397/05/14   آمار بازدید  368
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.