کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اسمارتفون ال‌جی V60 ThinQ 5G در گیک‌بنچ رویت شد   |   گلکسی فولد 2 با یک قلم S Pen جدید معرفی خواهد شد   |   ۵ دلیل برای آنکه هواوی نوا 5T را بخریم!   |   احتمال تجهیز هواوی میت Xs به قابلیت شارژ سریع ۶۵ واتی   |   آیا گلکسی S20 هزار دلاری ارزش خرید دارد؟   |   اعتراف اپل به کاهش ذخایر آیفون در بازار  |   مشخصات تلفن جدید نوکیا TA-1212 در وب‌سایت TENAA رویت شد   |  

2 ابزار جدید از Vimeo به اشتراک گذاری محتوای کسب و کارها با بازدید کنندگان بیشتر کمک می کند


دو ابزار جدید برای رسانه های اجتماعی از Vimeo به سازندگان کمک می کند تا جریان کار و تبلیغات خود را ساده تر انجام دهند تا بتوانند محتوای کارآمدتری داشته باشند و به مخاطبان گسترده تر دسترسی پیدا کنند.
Vimeo
ویژگی های جدید Vimeo
Vimeo
Simulcast و امکان انتشار به کانال های اجتماعی آنلاین دیگر را به پلت فرم Vimeo می دهد تا سازندگان بتوانند مطالب خود را بدون نیاز به ابزار و هیچگونه مشکلی ایجاد کنند. این ادغام یکپارچه باعث می شود سازندگان در Vimeo به صدها میلیون کاربر در فیس بوک، یوتیوب،  Twitch و  Periscopeدسترسی داشته باشند. برای کسب و کارهای کوچک و سازندگان در Vimeo، دسترسی به کانال های بیشتر به معنای استفاده از یک پلت فرم برای ایجاد تا توزیع محتوا است و هنگامی که وارد بازاریابی می شود، به دلیل دسترسی به دو تا از بزرگترین سیستم های ویدئویی مصرف کننده، یوتیوب و فیس بوک تأثیرگذار خواهد بود.

Simulcast
Vimeo
با Simulcast ، شما می توانید جریان رویدادهای زنده از Vimeo را در سایت های فعال شده با پروتکل پیام رسانی در زمان واقعی شروع کنید. این شامل فیس بوک، یوتیوب، Twitch، Periscope و دیگر موارد است. Simulcast  را می توان به چندین مقصد از وب سایت شما به صفحات اجتماعی مختلف مخاطبان خود منتقل کنید. یکی از مزایای استفاده از یک راه ورودی این است که مجبور نیستید از راه های جداگانه برای هر مقصد استفاده کنید، که هزینه های پهنای باند را ذخیره می کند. این فرایند و آرشیو خودکار در Vimeo کار شما را ساده می کند، بنابراین شما می توانید ویدیوها راپس از رویداد مدیریت، بررسی و به اشتراک بگذارید.

انتشار به گروه اجتماعی
Vimeo
همانطور که از نامش بر می آید، سازندگان هم اکنون می توانند ویدیوهای خود را بطور مستقیم به سیستم عامل های اجتماعی از طریق Vimeo منتشر کنند و کل فرایند توزیع در یک مکان واحد و تنها با یک کلیک انجام می شود. این بدین معنی است که نیازی نیست ویدئوی خود را به هر کانال رسانه های اجتماعی بفرستید. علاوه بر سطح جدیدی از کارایی، ویدئوهای محلی برای هر پلت فرم بارگذاری می شوند. این مهم است زیرا بعضی شرکت ها به آپلود های محلی توجه می کنند. با توجه به اینکه حضور دیجیتالی کسب و کار کوچک شما همچنان افزایش می یابد، شما باید جریان کاری را برای مدیریت محتوای خود ساده کنید. ویژگی های جدید از Vimeo امکان ایجاد، توزیع و مدیریت ویدئو در یک پلت فرم با یک مرحله فراهم می کند.


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  343
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.