کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

محدودشدن پخش زنده فیس بوک پس از تیراندازی‌های نیوزلند  |   ترامپ همکاری شرکت‌های مخابراتی آمریکا با هواوی را ممنوع می کند  |   رونمایی از لپ تاپ جدید اچ پی با دو نمایشگر  |   نسخه قرمز‌رنگ وان پلاس 7 در کنار نسخه پایه این گوشی معرفی و عرضه خواهد شد   |   آسیب پذیری امنیتی واتس‌اپ دردسرساز شد   |   چگونه اشتراک‌گذاری مجدد را در استوری‌های اینستاگرام خود غیرفعال کنیم؟   |   دولت آمریکا باید تجزیه فیس بوک را بررسی کند  |  

24 درصد از شرکت های کوچک از رسانه های اجتماعی استفاده نمی کنند


گاهی کسب و کارهای کوچک به سرعت به قبول فن آوری جدید برای گسترش تبلیغات می پردازند و گاهی آنقدر مشغول هستند که نمدانند اصلا فن آوری جدیدی وجود دارد. طبق نظر سنجی استفاده کسب و کارها از رسانه های اجتماعی 2017، 24 درصد از کسب و کارهای کوچک هیچگونه حضوری در رسانه های اجتماعی ندارند.

کانون تبلیغات صدف
داده های بیشتر نشان می دهد که کمتر از نیمی از کلیه شرکت های کوچک، از رسانه های اجتماعی به عنوان یک عضو ثابت استفاده می کنند و تنها 41 درصد از آنها چندین بار در روز در سایت های رسانه های اجتماعی هستند، 23 درصد دیگر روزانه سایت های اجتماعی خود را به روز می کنند. اگر یک شرکت در رسانه های اجتماعی فعالانه مشغول به کار نباشد، پیامش گم می شود.

کانون تبلیغات صدف
فالوورها بیشتر دوست دارند که پست ها و به روز رسانی های جدید را از شرکت ها ببینند، صفحه غیرفعال مورد توجه قرار نمی گیرد. بر اساس این اطلاعات حدود یک سوم از شرکت ها به اندازه کافی از رسانه های اجتماعی استفاده نمی کنند که اگر از رسانه های اجتماعی برای پاسخ دادن به مشتریان استفاده کنند، به مشتریان خود اجازه می دهند تا در طول هفته منتظر پاسخ خود بمانند در اینصورت همه روزه توسط فالوورها چک می شوند.

کانون تبلیغات صدف  


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  311
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.