کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

آیفون 5G اپل تا سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه می‌شود   |   آپدیت Nokia 9 PureView امنیت حسگر اثر انگشت آن را کاهش می‌دهد   |   محبوبترین پَسورد جهان چیست؟  |   براساس تحقیقات اخیر، میلیون‌ها کاربر از کلمه‌عبور 123456 استفاده می‌کنند!   |   نسخه دسکتاپ مرورگر گوگل کروم نیز از حالت تاریک (Dark Mode) پشتیبانی خواهد کرد  |   بهترین پاوربانک‌ها با قابلیت شارژ سریع‌تر موبایل  |   چگونه ایرپادهای اپل را به یک کامپیوتر ویندوزی متصل کنیم؟  |  

24 درصد از شرکت های کوچک از رسانه های اجتماعی استفاده نمی کنند


گاهی کسب و کارهای کوچک به سرعت به قبول فن آوری جدید برای گسترش تبلیغات می پردازند و گاهی آنقدر مشغول هستند که نمدانند اصلا فن آوری جدیدی وجود دارد. طبق نظر سنجی استفاده کسب و کارها از رسانه های اجتماعی 2017، 24 درصد از کسب و کارهای کوچک هیچگونه حضوری در رسانه های اجتماعی ندارند.

کانون تبلیغات صدف
داده های بیشتر نشان می دهد که کمتر از نیمی از کلیه شرکت های کوچک، از رسانه های اجتماعی به عنوان یک عضو ثابت استفاده می کنند و تنها 41 درصد از آنها چندین بار در روز در سایت های رسانه های اجتماعی هستند، 23 درصد دیگر روزانه سایت های اجتماعی خود را به روز می کنند. اگر یک شرکت در رسانه های اجتماعی فعالانه مشغول به کار نباشد، پیامش گم می شود.

کانون تبلیغات صدف
فالوورها بیشتر دوست دارند که پست ها و به روز رسانی های جدید را از شرکت ها ببینند، صفحه غیرفعال مورد توجه قرار نمی گیرد. بر اساس این اطلاعات حدود یک سوم از شرکت ها به اندازه کافی از رسانه های اجتماعی استفاده نمی کنند که اگر از رسانه های اجتماعی برای پاسخ دادن به مشتریان استفاده کنند، به مشتریان خود اجازه می دهند تا در طول هفته منتظر پاسخ خود بمانند در اینصورت همه روزه توسط فالوورها چک می شوند.

کانون تبلیغات صدف  


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  236
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.