کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

شرکت اچ‌تی‌سی اسمارت‌فون میان‌رده Wildfire E2 را در بازار روسیه معرفی کرد   |   توزیع اینترنت رایگان بین خبرنگاران از امشب   |   نخستین به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای سری گلکسی نوت 20 سامسونگ منتشر شد   |   گوگل آخرین ورژن بتای اندروید 11 را منتشر کرد  |   گوگل در سال آینده میلادی از یک پیکسل تاشو رونمایی می‌کند   |   موبایلهای جدید سامسونگ همراه با ساعت هوشمند رونمایی شد  |   مایکروسافت جایزه های نقدی امنیتی خود را ۳ برابر کرد  |  

25 درصد از بازاریابان در تبلیغات ویدئویی اینستاگرام و توییتر سرمایه گذاری می کنند

 
اگر در ویدیو آنلاین سرمایه گذاری نکنید، به یاد داشته باشید که رقبای شما ممکن است اینکار را انجام دهند. داده های اخیر نشان می دهد که 67 درصد از بازاریابان در حال سرمایه گذاری در تبلیغات ویدئویی در فیس بوک هستند، در حالی که 51 درصد در ویدیو برای یوتیوب سرمایه گذاری می کنند.  گزارشات نشان داده که 25 درصد از بازاریابان در حال حاضر در تبلیغات ویدئویی اینستاگرام و توییتر سرمایه گذاری می کنند. بیش از نیمی از بازاریابان می گویند که قصد دارند سرمایه گذاری در این دو کانال را در سال آینده افزایش دهند. 
 
تبلیغات ویدئویی اینستاگرام و توییتر
درباره ساختن ویدئو خود نگران هستید؟
 
آیا درباره انتظارات از ایجاد ویدئو خود نگران هستید؟ نباید باشید! اکثر مشتریان انتظار دارند که فقط چند چیز ساده از محتوای ویدئویی شرکت شما به اشتراک گذاشته شود و آن را داشته باشند. پنجاه و سه درصد از مصرف کنندگان گفتند که راه ایجاد یک ویدیو معتبر، یک روایت واضح و یکپارچه است.  به جای ارائه کلیه خدمات یا کالاهائی که می فروشید، فقط یکی را انتخاب کنید و داستان آن را بگویید.
 
تبلیغات ویدئویی اینستاگرام و توییتر
ویدئو به زودی بالاترین درصد ترافیک آنلاین خواهد بود
 
از آنجا که داده ها در حال حاضر نشان می دهد به زودی ویدئو بالاترین درصد ترافیک آنلاین خواهد بود. اما گفته شده که ایجاد آن مشکل نیست - به ویژه با توجه به بسیاری از ابزارهای آنلاین که در حال حاضر در دسترس است. برای کسی که کسب و کار خود را اداره می کند، بازاریابی ویدئویی به نظر دلهره آور می آید؛ اما در واقع، برای کسب و کارهای کوچک، مزایای استفاده از رسانه های اجتماعی بسیار آسان تر از آنچه که ممکن است تصور کنید، است.
 
تبلیغات ویدئویی اینستاگرام و توییتر
شما احتمالا می خواهید ویدیو خود را با صفحه کوچک در نظر بگیرید. نظرسنجی ها نشان می دهند 84 درصد از مصرف کنندگان ویدیو را در دستگاه های تلفن همراه تماشا می کنند. و چه زمانی بیشتر مردم تماشا می کنند؟ باز هم این تعداد نظرسنجی ها نشان می دهد 33 درصد در ساعت ناهار خود، 43 درصد بعد از ظهر، 56 درصد شبانه، 38 درصد قبل از خواب، و 16 درصد در اواسط شب به تماشا می نشینند. بنابراین در مورد این که چگونه ویدیوی شما ممکن است مصرف کنندگان را در تمام این مدت هدف قرار دهد، فکر کنید.
 
تبلیغات ویدئویی اینستاگرام و توییتر


منبع: کانون تبلیغات صدف   آمار بازدید  625
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.