کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

پلی موزیک گوگل تا ابتدای سال ۲۰۲۱ بازنشسته می‌شود  |   ۲۵۰ میلیون موبایل ۵G در ۲۰۲۰ بارگیری می شوند  |   پیکسل 5 به نمایشگر 6.67 اینچی و 120 هرتزی مجهز خواهد بود   |   گوگل ویژگی مشابه ایردراپ عرضه کرد  |   اپل عنوان بزرگترین تولیدکننده تبلت طی 3 ماهه دوم سال 2020 را کسب کرد   |   سامسونگ در حال تست سیستم‌عامل اندروید 11 برروی گلکسی +S20 است   |   پلی‌استیشن 5 تحت شرایط خاصی از کنترلرهای PS4 پشتیبانی خواهد کرد   |  

27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری

 
تقریباً هر شرکت فناوری پیشرفته از بنر تبلیغاتی برای گرفتن کاربران مناسب با اطلاعات مناسب استفاده می کند. به همین دلیل است که میخواهم به شما 27 نمونه از بهترین نمونه های بنر تبلیغاتی را که در تحقیقاتم دیده ام نشان دهم. شرکت های فن آوری بیشتر و بیشتر در حال تلاش برای ایجاد تجربه بهتر در تبلیغات و حضور وب هستند. آنها همچنین از اینترنت برای کمک به افرادی مانند من و شما استفاده می کنند که راه حلی برای مشکل خودمان پیدا کنیم. بنابراین آیا شما در شرکت های فناوری کار میکنید یا فقط میخواهید ببینید که این برندها چگونه بنر تبلیغاتی خود را برای کاربران طراحی می کنند. باید این مقاله را بخوانید و نشانه گذاری کنید زیرا در این قسمت شما یاد خواهید گرفت که Google، FACEBOOK، Netflix یا shopify چگونه بنر تبلیغاتی خود را برای بدست آوردن کاربران و افزایش سود طراحی می کنند.
بنابراین اگر شما نیاز به یک فکر خوب طراحی بنر دارید این مقاله را بررسی کنید:
 
1)Adobe
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
هنگامیکه می گویم Adobe اولین چیزی که به ذهنتان می رسد چیست؟ خلاقیت؟ عکس ها؟ طرح؟ فتوشاپ؟ پول؟ اگر همه کلماتی که گفتم در بنر تبلیغاتیشان یکپارچه شده باشند چه؟ آنها از پیام فوری که کاربر در لحظه ای که بنر تبلیغاتی را میبیند روی آن کلیک می کند استفاده می کنند. با پیام های مانند "Get 10 Free" یا "Take It/Make It" پیام خود را روشن و ساده می سازد: اکنون لحظه ایست همچنین، Adobe درباره آرم خود خیلی جدی است و آن را در هر بنر تبلیغاتی قرار می دهد: در قسمت بالا سمت راست یا گوشه سمت چپ از بنر تبلیغاتی.
 
2)Amazon
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
اجازه دهید بگوییم که کسب و کار شما بزرگ است و شما دسته های مختلفی دارید. کدام یک را در بنر تبلیغاتی خود ترویج می دهید؟ آیا شما همه چیز را در همان بنر تبلیغاتی قرار داده اید یا آیا هر گروه دارای گروه تبلیغاتی خود است؟ Amazon یک نمونه خوب در چگونگی ساخت بنر تبلیغاتی برای هر سرویس شما ارائه می دهد. فقط برای چگونگی طراحی آنها برای "Amazon prime" نگاه کنید. همچنین میبینید که آزمایش A/B برای آنها چقدر مهم است و چگونه آنها از پیام هایشان، رنگ و دکمه های CTA) CTA مخفف Call To Action است. همانطور که از نامش مشخص است هدف این تکنیک اینست که کاربر را تشویق به کلیک بر روی دکمه  CTA می کند تا فعالیت مورد نظر انجام شود. CTA ها در بنرها ، وب سایت ها و خبرنامه ها کاربرد دارد. بعنوان مثال در سایت Mozila از کاربر می خواهد که مرورگر FireFox را دانلود کند و برای تشویق از کلمه ی  Free (رایگان) در طراحی سایت خود  استفاده کرده است.) استفاده می کنند. به همین دلیل است که ما همیشه کاربران خود را با استفاده از بنر تبلیغاتی آزمایش میکنیم و سپس میبینیم که کدام یک بهتر است.
 
3)Bing
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
هنگامیکه به این بنر تبلیغاتی نگاه می کنم سه وضعیت را میبینم: یک نام تجاری که با افتخار از پروژه حمایت می کند، یک نام تجاری که احساسات ایجاد می کند و یک نام تجاری که وعدهء فروش می دهد. زمانیکه شما یک نام تجاری را در یکی از این سه وضعیت میبینید به این معنی است که در راه درستی قرار دارید. بینگ یک نمونه عالی درمورد چگونگی طراحی بنر تبلیغاتی برای کاربر است.
 
4)AOL
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
رنگ اصلی نام تجاری شما چیست؟ چگونه بنر تبلیغاتی خود را برجسته می سازید؟ AOL از یک رنگ فوق العاده و یک رنگ ساده استفاده می کند همچنین چیزیکه درمورد این نمونه بنر تبلیغاتی دوست دارم رنگ های دکمه CTA  با یک پیام واضح "الان شروع کن" است.
 
5) Apple Music
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
اگر از شما بخواهم یک بنر تبلیغاتی که یکی از محصولات اپل را تبلیغ می کند طراحی کنید، اولین چیزیکه در کنار آرم آنها قرار می دهید چیست؟ چیزی ساده یا پیچیده؟ Apple Music در حال حاضر یک همهمهء بزرگ در صنعت ایجاد کرده است، بنابراین نیازی به سروصدا روی بنر تبلیغاتی نیست. به همین دلیل پیام ساده "در حال حاضر در دسترس است" خیلی کافیست.
 
6)CISCO
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
چگونه یک ارتباط عاطفی در اینترنت ایجاد میکنید؟ با استفاده از پیام های قدرتمند و تصاویری که باعث می شود کاربر درمورد آنها فکر کند. این همان چیزیست که CISCO آن را انجام داده است زمانیکه پروژه "من شرکت شما را هک میکنم" را شروع کرد. از آنجا که هیچکس نمی خواهد هک شود بنابراین آنها می خواهند سریع ترین راه حل که می توانند را دریافت کنند. همچنین، CISCO نشان داد که یک شرکت بین المللی است و می تواند کاربران چند ملیتی را هدف قرار دهد.
 
7)EBAY
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
EBAY بزرگترین بازیکن در صنعت بنر تبلیغاتی است. نه تنها در نمایش تبلیغات پول زیادی سرمایه گذاری می کنند بلکه چگونگی بنر تبلیغاتی را طراحی می کنند و در ذهن هر کاربری که این بنر تبلیغاتی را مشاهده می کند یک نیاز ایجاد می کند.
 
8)DELL
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
در اینجا یک مثال دیگر درمورد نحوه استفاده از رنگ ها در بنر تبلیغاتی شما وجود دارد. DELL این بنر تبلیغاتی را با استفاده از سه عنصر طراحی کرد: تصاویر با کیفیت، یک رنگ ساده بعنوان پس زمینه و آرم آنها. نگاه کنید که چقدر زیبا دکمه CTA "بیشتر بدانید" را با برجسته کردن آن و اضافه کردن فضای مناسب بین آرم و متن به شما نشان می دهد.
 
9)DropBox
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
هرچند وقت از DropBox استفاده می کنید و چگونه آن را کشف کردید؟ برخی از ما از دوستانمان درباره DropBox چیزهایی متوجه شده ایم و بعضی از ما یک بنر تبلیغاتی را که درباره فضا و امنیت صحبت کرده را دیده ایم. اما چیزی را که درباره بنر تبلیغاتی DropBox دوست دارم سربرگ بزرگ و خلاقانه است که درباره مزایای استفاده از محصولاتشان صحبت میکند:"چگونه یک میلیارد فایل هر روز به اشتراک گذاشته می شود".
 
10)EVERNOTE
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
هروقت یک فکر دارم و جلوی لپتاپم نیستم، نرم افزار EVERNOTE را باز میکنم و آن را می نویسم. EVERNOTE یک ابزار عالیست که هر بازاریاب و فروشنده ای باید از آن استفاده کند و پیامی که شما در بنر تبلیغاتی آنها متوجه می شوید "کار دقیق تر" یا "هر روز دقیق تر" است. چون افراد دقیق از برنامه های هوشمند و دقیق استفاده میکنند درسته؟
 
11)FACEBOOK
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
نمیدانم اخیراً بنر تبلیغاتی FACEBOOK را دیده اید یا نه اما هنگامیکه از نمایش تبلیغات برای ترویج شبکه خود استفاده میکند زمان مشخصی وجود دارد و آنها کار خوبی کرده اند که به صاحبان کسب و کار و بازاریابان درباره اینکه چگونه با تبلیغات فیسبوک از برنامه هایشان پول در بیاورند را می گویند. این را بپذیریم که تبلیغات فیسبوک مانند بنر تبلیغاتی عمل می کنند اما در فهرستی متفاوت.
 
12)HP
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
زمان پول است و پول کسب و کار. این چیزیست که می توانید از بنر تبلیغاتی HP یاد بگیرید چون هدف اصلیشان شاد ساختن افرادی است که با موسسات بزرگ ارتباط دارند. آنها یک راه حل ساده به افراد پر مشغله می فروشند بنابراین به همین دلیل است که بنر تبلیغاتی آنها باید مستقیم و با یک پیام مشخص باشد.
 
13)Google
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
وقتیکه شما می خواهید یک بنر تبلیغاتی بزرگ طراحی کنید و فاقد یک فکر خوب هستید، شما فقط باید به کسانی که این تبلیغات را ایجاد کرده اند نگاه کنید . از آنها یاد بگیرید. به همین دلیل گوگل به شما نشان می دهد که چگونه آن را انجام می دهند و شما می توانید برخی از تاکتیک های آن ها را سرقت کنید. اما نکته اصلی که باید روی آن تمرکز کنید این است که سادگی همیشه تأثیر بیشتری خواهید داشت.
 
14)LinkdIN
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
رسانه اجتماعی یک راه خوب برای ارتباط با مردم است. همچنین، در پلت فرم رسانه اجتماعی شما می توانید تبلیغ کنید و به نام تجاری شما کمک می کند که با مشتریان آینده خود ارتباط برقرار کنید. مهمترین موضوع این است که باید مناسب ترین پلت فرم را برای کسب و کارتان پیدا کنید و زمانیکه شما در صنعت تجارت به تجارت هستید LinkdIN پلت فرم شماست بنابراین اگر می خواهید نام تجاری خود را با تبلیغ در پلت فرم آنها پیش ببرید، توصیه میکنم این کار را انجام دهید.
 
15)MailChimp
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
آیا نام تجاری شما به اندازه ای قوی هست که فقط لوگوی خود را وارد کنید و از آن برای نمایش تبلیغات استفاده کنید؟ این موضوع دیگریست که شما می توانید با بنر تبلیغاتی انجام دهید: آگاهی از نام تجاری. MailChimp یکی از نام های تجاریست که از بنر تبلیغاتی برای افزایش آگاهی برند استفاده میکند همچنین، به کاربران یادآوری میکند که آنها بیش از یک شرکت بازاریابی ایمیلی هستند. طراحان این نمونه بنر تبلیغاتی را دوست دارند که یک فکر عالی برای آنهاست.
 
16)IBM
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
IBM یکی از برندهایی است که واقعاً میداند چگونه بنر تبلیغاتی خود را طراحی کند و چگونه با کاربر ارتباط برقرار کند به این چهره ها نگاه کنید و متن را بخوانبد. IBM تنها یک شرکت فناوری نیست، این یک نام تجاریست که تلاش میکند مشکلات مختلفی که ما در زندگی روزمره با آن مواجه میشویم را حل کند. همچنین اگر دقت کنید، میتوانید ببینید که دکمه CTA آنها در پایین با یک پیام طولانی و یک فلش راهنما است که باعث میشود شما روی بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا درباره راه حل های آنها بیشتر بدانید.
 
17)INTEL
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
من به قدرت تأثیر بازاریابی اعتقاد دارم همچینین به قدرت نمایش تبلیغات هم باور دارم اما اگر ما بتوانیم این دو قدرت را با هم ترکیب کنیم و با هم کار کنند چه؟ درست مثل برند شلدن در سریال "تئوری بیگ بنگ".
 
18)Microsoft
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
من روشی که Microsoft با آن بنر تبلیغاتی خود را با استفاده از درصد معینی شفافیت در شکل رنگی که در پایین پیامشان است طراحی کرده را دوست دارم و نحوه ارتباط آنها با کاربر که با ارائه سناریو های واقعی ممکن است. مایکروسافت گواهی نامه پروژه خود را برای بزرگسالان جوان با صحبت کردن با آنها درباره آموزش مالی، بدهی کالج و موضوعات دیگری که مورد علاقه آنهاست ترویج می دهد.
 
19)Mozilla
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
شرکت های فناوری باید با آخرین روندها به روز شوند بنابراین ارتقاء محصولشان یک عامل مهم برای کسب و کار آنهاست. Mozilla این استراتژی را درک کرده بنابراین هربار که آن را ارتقاء می دهد از بنر تبلیغاتی استفاده می کند تا کاربران درباره آنها بدانند همچنین، تلاش میکند تا کاربران بیشتری برای استفاده از پلت فرمشان جذب کند.
 
20)ORACLE
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
حس نیاز شدید میتواند یک عامل تعیین کننده روانشناختی عالی باشد که باعث میشود کاربر روی بنر تبلیغاتیتان کلیک کند. استفاده از کلماتی مانند "حالا" ، "امروز شروع کن" و یا "دسترسی در این لحظه" باعث می شود که کاربر روی بنر تبلیغاتی کلیک کند درست مانند کاری که  ORACLE با بنر تبلیغاتی خود بوسیله CTA انجام می دهد.
 
21)PAYPAL
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
به این فکر کنید: اگر من یک هواپیما طراحی کنم و شما از آمریکا آمده باشید و من یک دوست از فرانسه، یکی از آلمان و یکی از چین بیاورم و آن را به همه نشان دهم، آنها چه میبینند؟ یک هواپیما، درسته؟ به همین دلیل است که عناصر بصری می توانند به یک زبان بین المللی صحبت کنند و PAYPAL این را هنگامیکه بنر تبلیغاتی را می ساختند درک کرد. بنابراین با استفاده از آیکون ها یا عناصر گرافیکی میتوانید به نام تجاری خود برای دستیابی به مخاطب گسترده تر کمک کنید.
 
22)NETAPP
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
من فکر میکنم یک بنر تبلیغاتی باید یک پیام واضح ارسال کند و باعث شود کاربر روی آن کلیک کند زیرا حاوی اطالاعات ارزشمند است. این چیزیست که NETAPP با بنر تبلیغاتی خود انجام می دهد یک طراحی ساده، یک پیام واضح، یک عنصر بصری زیبا و رنگ راهنما. ساده و کارآمد.
 
23)NETFLIX
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
امیدوارم با استفاده از این بنر تبلیغاتی یادآوری کنم که سریال مورد علاقه خود را در NETFLIX ببینید. این دقیقاً همان چیزیست که NETFLIX آن را با بنر تبلیغاتی خود انجام می دهد و از آنها برای ترویج سریال هایشان و سایر خدمات مورد نیاز شما بعد از یک روز سخت کاری استفاده می کنند. آیا میبینید که آنها چگونه از عنصر "رایگان" در بنر تبلیغاتیشان استفاده می کنند؟ بنابراین مردم می توانند برای اولین ماه به دنبال مجموعه های مورد علاقه خود بصورت رایگان باشند و این یک استراتژی بازاریابی عالی است.
 
24)SHOPIFY
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
شما هرگز نخواهید دانست که بنرهای تبلیغاتی بهتر تبدیل می شوند اگر آنها را تست نکنید بنابراین طراحی را شروع کنید نه فقط یک بنر تبلیغاتی بلکه 3-4تا و اجازه دهید که کارشان را انجام دهند- اجازه دهید تبدیل شوند سپس آنها را تجزیه و تحلیل کنید و ببینید کدام یک بهتر کار میکند و آن را بهینه کنید. SHOPIFY در بنر تبلیغاتی خود به ما نشان می دهد که آنها فقط با بازی کردن با رنگ ها، آنها را آزمایش نمی کنند بلکه با تغییر شیوه پیامشان را نشان می دهند و با بازی کردن با عناصر دیگر در بنر تبلیغاتی آن ها را آزمایش می کنند.
 
25)SKYPE
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
آیا تا به حال در مورد استفاده از رنگ برند خود در CTA فکر کردید؟ نگاه کنید SKYPE چگونه بنر تبلیغاتی خود را "فیلم ببینید" با یک فلش ساده که دارای رنگی همانند رنگ آرم است طراحی می کند. ساده و تأثیرگذار. اگر فضای کافی دارید، می توانید از نام تجاری خود در بنر تبلیغاتیتان استفاده کنید.
 
26)Yahoo
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
خلاقیت یک باید در طراحی بنر تبلیغاتی شماست اگر می خواهید کاربر روی آن کلیک کند. شما می توانید یک لحظه تفکر در ذهن آنها ایجاد کنید یا فقط آنها را بخندانید. ارتباط احساسی بین نام تجاری و یک کاربر می تواند اولین قدم در ارتباط آنها باشد. این همان چیزیست که یاهو با بنر تبلیغاتی خود با استفاده از خلاقیت برای تعامل با کاربر انجام می دهد.
 
27)YouTube
 
27 نمونه بنر تبلیغاتی درخشان از صنعت فناوری
کار با سازندگان محتوا و نفوذگران می تواند به نام تجاری شما در جلب توجه زیادی در صنعت کمک کند پس چرا آن نفوذگران را در بنر تبلیغاتی خود قرار نمی دهید و به جامعه نشان نمی دهید که نام تجاری شما قدرت نفوذ بازاریابی را دربر دارد. این همان چیزیست که YouTube با وبلاگ های ویدئویی (در ایران مانند آپارات) با استفاده از تصاویر خود در بنر تبلیغاتیش برای جذب کاربران بیشتر انجام می دهد و این کار می کند!

By: Robert Katai
ترجمه: فاطمه محمدپور
 


منبع: کانون تبلیغات صدف   آمار بازدید  1229
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.