کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اپل، گوگل و فیس بوک دیگر بهترین شرکت ها برای اشتغال نیستند  |   فلاپی دیسکی که ۸۴ هزار دلار فروخته شد  |   گوگل مپ به کمک افراد کم بینا می‌آید   |   تولید گوشی ارزان قیمت توسط وان پلاس  |   رونمایی از گوشی جدید نوکیا ۲.۳ در قاهره  |   آیفون های ٢٠٢١ بی سیم شارژ می شوند  |   آی‌فون‌های 5G سال 2020 اپل فاقد یکی از قطعات کلیدی ساخت کوالکام خواهند بود   |  

3 راه حل که تکنولوژی CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) می تواند روند فروش شما را بهبود بخشد

 
برای اینکه روند فروش خود را به طور موثر بهینه سازی کنید، نیاز به یک دید کامل در مورد همه چیزهایی که در بخش فروش اتفاق می افتد، دارید. راه حل های CTI (تکنولوژی برای ایجاد یکپارچگی تعاملات مابین تلفن و کامپیوتر) با ارائه ادغام آسان با سیستم های CRM موجود، به کسب و کارها و تبلیغات کمک می کند تا کارایی، اثربخشی و بینش را افزایش دهند. 
 
1)بهره وری
 
مدیریت ارتباط با مشتری
چند لحظه تصور کنید که تیم فروش شما چه تعداد تماس دریافت می کنند یا چه تعداد ارتباط تلفنی برقرار می کنند. سپس در نظر بگیرید که چقدر زمان برای مدیریت وظایف لازم است. ادامه حرکت خود را از طریق مراحل مناسب خط فروش، تکرار فروش و انجام وظایف دیگر مربوط به مدیران فروش انجام دهید. اقدامات بسیار زیادی وجود دارد که می توانید به سادگی آنها را انجام دهید. راه حل های CTI که قابلیت کلیک با تماس را فراهم می کنند، زمان بیشتری را قبل از شماره گیری برای تحقیقات چشم اندازتان به شما می دهد.
 
2)اثربخشی
 
مدیریت ارتباط با مشتری
چیزی به نام فروش عالی وجود ندارد. به این ترتیب، با همه توان خود هر کاری را انجام دهید تا مطمئن شوید که تیم فروشتان از هر فرصتی برای افزایش نرخ فروش استفاده می کنند. راه حل های CTI به شما اجازه می دهد لیست های تماس ایجاد کنید و آنها را بر اساس اطلاعات CRM که برای کسب و کار شما اهمیت دارد، اولویت بندی کنید. این بدین معنی است که می توانید مخاطبانی را که با احتمال بیشتری به مشتری تبدیل می شوند، مورد هدف قرار دهید. در بازارهای بسیار رقابتی، تمرکز بر روی داغترین چشم اندازها به شما کمک خواهد کرد که منابع را برای بهترین بازده احتمالی به حداکثر برسانید.
 
3)بینش و درون بینی
 
مدیریت ارتباط با مشتری
اطلاعات، اقدامات را هدایت می کند. در نتیجه، بهبود حجم و کیفیت اطلاعات ارائه شده به مدیریت، راهی مطمئن برای بهبود تصمیم گیری و استراتژی است. راه حل های CTI انجام این کار را با اقدامات زیر ساده می کند:
 
ساده سازی گزارش بر اساس زمان و تاریخ
 
راه حل های CRM با ابزار گزارشدهی قدرتمند پیش بارگذاری می شوند. با این حال، با ترکیب این قابلیت ها با CTI، گزارش های تاریخی شما ساده تر می شود. به جای تعویض بین سیستم ها و کشیدن گزارشات از پایگاه های داده های مختلف، تکنولوژی شما را بالا می کشد. شناسایی اطلاعات  ساده تر و فرایند تصمیم گیری پس از آن است. 
 
تجزیه و تحلیل عملکرد
 
مدیریت ارتباط با مشتری
از آنجا که معرفی یک راه حل CTI یکپارچه شده در محیط شما، عملکرد تیم را اندازه گیری می کند، هرگز بهره وری تیم فروشتان آسان نخواهد بود. از آمار تماس فردی تا زمانهای بیکاری، همه چیز که شما نیاز دارید تا تصمیمات مهم بگیرید، ساده و موثر بودن است. 
 


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  393
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.