کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

محدودشدن پخش زنده فیس بوک پس از تیراندازی‌های نیوزلند  |   ترامپ همکاری شرکت‌های مخابراتی آمریکا با هواوی را ممنوع می کند  |   رونمایی از لپ تاپ جدید اچ پی با دو نمایشگر  |   نسخه قرمز‌رنگ وان پلاس 7 در کنار نسخه پایه این گوشی معرفی و عرضه خواهد شد   |   آسیب پذیری امنیتی واتس‌اپ دردسرساز شد   |   چگونه اشتراک‌گذاری مجدد را در استوری‌های اینستاگرام خود غیرفعال کنیم؟   |   دولت آمریکا باید تجزیه فیس بوک را بررسی کند  |  

4 راه برای نشان دادن قدر دانی خود از مشتریان


مشتریان متفاوتند بعضی افراد معنی قدردانی را در بیان عباراتی محسوس پیدا می کنند، در حالی که دیگران می خواهند کلمات مختلفی از شما بشنوند. صرف نظر از اینکه مشتریان شما چه کسانی هستند و چه موضوعی را ترجیح می دهند، در اینجا چند گام عملی برای نشان دادن قدردانی خود به مشتریان وجود دارد.

1)برگزاری یک رویداد
کانون تبلیغات صدف
خیلی کارهای ظریف می توانید انجام دهید  و در مورد آن ها با جزئیات بیشتر در موارد دیگر صحبت می کنیم - اما گاهی اوقات بهترین استراتژی این است که کاری بزرگ در تبلیغات خود انجام دهید. در شرکت های B2B یا کسب و کار های کوچک که دارای مشتریان بسیار خاص و محلی هستند، میزبانی یک رویداد به منظور قدردانی از مشتری یک راه عالی برای ایجاد یک تصور ماندگار است.

2)خدمات خود را شخصی سازی  کنید

کانون تبلیغات صدف
شخصی سازی محصولات و خدمات یکی دیگر از راه هایی است که می توانید به مشتریان خود نشان دهید که از آنها قدردانی می کنید. شخصی سازی می تواند از راه های مختلف انجام شود. این می تواند به سادگی ایجاد یک طرح رنگی سفارشی باشد که با لوگوی مشتری همخوانی دارد یا چیزی پیچیده به عنوان کد نرم افزاری برای ادغام یک ویژگی سفارشی که در ارائه محصول استاندارد وجود ندارد.

3)ارسال دست نوشته
کانون تبلیغات صدف
در دنیای امروز، ارتباطات از طریق ایمیل، رسانه های اجتماعی و پیام های متنی رایج است، در حالیکه ارتباط از طریق یک کارت یا نامه پستی نادر است. حتی اگر تکنولوژی ارتباط ما را تغییر داده باشد، هنوز دریافت یک دست نوشته شخصی احساسات مشتریان را درگیر می کند.

4)راه اندازی یک برنامه با ثبات
کانون تبلیغات صدف
در حالی که برنامه های با ثبات در نهایت بیش از هر چیز دیگری به نفع کسب و کار شما است، آنها همچنین دارای مزیت های بیشتر برای قدردانی از مشتریان است. همانطور که در سال جاری به دنبال روش های منحصر به فرد برای جذب مشتریان برتر خود می گردید، برنامه های با ثبات را نیز در نظر بگیرید. آنچه شما نمی خواهید انجام دهید، کورکورانه عمل کردن نسبت به راه اندازی یک برنامه با ثبات است. وقت خود را ذخیره کنید و درباره مارک های موفقیت مانند استارباکس و آمازون مطالعه کنید در این صورت روش های مفیدی را می آموزید.


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  265
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.