کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اسمارتفون ال‌جی V60 ThinQ 5G در گیک‌بنچ رویت شد   |   گلکسی فولد 2 با یک قلم S Pen جدید معرفی خواهد شد   |   ۵ دلیل برای آنکه هواوی نوا 5T را بخریم!   |   احتمال تجهیز هواوی میت Xs به قابلیت شارژ سریع ۶۵ واتی   |   آیا گلکسی S20 هزار دلاری ارزش خرید دارد؟   |   اعتراف اپل به کاهش ذخایر آیفون در بازار  |   مشخصات تلفن جدید نوکیا TA-1212 در وب‌سایت TENAA رویت شد   |  

4 نوع عکاسی برای شرکت های صنعتی


اگر شرکت شما در صنعت مانند تولید، فن آوری، انرژی و یا ساخت و ساز باشد، گرفتن عکس های با کیفیت که توجه مخاطبان خود را جلب می کند، امری بسیار مهم است. اگر شما از تصاویر با وضوح پایین استفاده کنید، کمپین بازاریابی شما ضعیف شده و سقوط خواهد کرد که به نظر می آید آماتور هستید یا بیش از حد به عکاسی عادی که برای شما ایجاد نشده است، تکیه می کنید.

بهتر است سازنده و خاطره انگیز باشید. طراحی هویت نام تجاری می تواند معنای تفاوت بین موفقیت و شکست را مشخص کند. در این مقاله، ما به 4 نوع عکاسی حرفه ای نگاه خواهیم کرد که کیفیت بازاریابی شما را بهبود می بخشد پس شما را تشویق می  کنیم تا عکاس حرفه ای را استخدام کنید که دارای تجربه کار با مشتریان باشد و در حوزه عکاسی صنعتی دانش کافی را دارا باشد.

1)تصاویر محصول
عکاسی صنعتی
عکس های کیفیت محصول یکی از مهم ترین دارایی هایی هستند که کسب و کار شما می تواند در آن سرمایه گذاری کند. چه محصولات شما دارای اجزای کوچک باشد و چه سیستم های پیچیده ی بزرگ را تولید می کنید، می خواهید عکس هایی را به عنوان محصولات نهایی خود در معرض دید قرار دهید. مشتریان تحقیقات را از طریق انواع رسانه ها، از جمله آنلاین، چاپ، در نمایشگاه های تجاری و در بروشورها و کاتالوگ ها، انجام می دهند. آنها مجذوب شرکت هایی می شوند که محصولات خود را بدون توجه به میزان متوسط تولید می کنند.

2)پرتره کسب و کار
عکاسی صنعتی
اگر می خواهید کسب و کارتان مورد توجه قرار گیرد، باید پرتره های کسب و کار خود را در سطح بالایی ایجاد کنید. تصاویر کارکنان باید حرفه ای و با تصویر برند شما سازگار باشد. اگر کارکنان شما در یک کنفرانس صحبت می کنند، یک مقاله می نویسند یا برای داشتن یک بیوگرافی در وب سایت یا در LinkedIn پرتره های کسب و کار را می توانید برای عکس های نمایه استفاده کنید. حتی اگر کاری که انجام می دهید در محیط دفتر نیست، پرتره های کیفی کسب و کار برای برجسته کردن نگرش و مهارت های شرکت شما مهم هستند. عکس های قرار داده شده در محل کار برای مشتریان جالب هستند و به آنها تصویری بهتر از آنچه شما انجام می دهید، نشان می دهند.   

3)عکاسی معماری
عکاسی صنعتی
ساختمان خود را فراموش نکنید. تصویر ساختمان شرکت و محلی که شرکت در آن قرار گرفته است مردم را بیشتر تحت تأثیر قرار می دهد. عکاسی معماری شامل عکس های خارجی ساختمان های تولیدی، اتاق های تمیز، مناطق تولیدی و انبارهای ذخیره سازی است.

4)عکاسی در محل
عکاسی صنعتی
در نهایت، عکاسی در محل، دید مختصری از نحوه کار شما می دهد. بعضی مشتریان مایلند کارکنان را هنگام فعالیت ببینند. به آنها این امکان را می دهد که ببینند چگونه کار میکنید و به کار، محصولات، خدمات و در نهایت مشتریان خود توجه میکنید یا خیر!

استفاده از این چهار نوع در بازاریابی شما کمک خواهد کرد که در بازار رقابتی صنعتی موفق شوید. استفاده از آنها در محتویات وب سایت شما، در پست های رسانه های اجتماعی، گرافیک نمایش تجارت و تبلیغات چاپی، کمک می کند تا کسب و کار خود را به صورت حرفه ای به مشتریان خود معرفی کنید. تخصص شما در این زمینه واضح تر خواهد شد و شما به عنوان یک رهبر در صنعت خود دیده می شوید.منبع: کانون تبلیغاتی تاریخ ثبت مقاله  پنج شنبه 1397/05/04   آمار بازدید  422
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.