کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

تصاویر زنده اسمارت‌فون خم‌شدنی موتورولا ریزر فاش شد!   |   تلویزیون هوشمند نوکیا به‌زودی عرضه خواهد شد   |   اخبار جعلی در فیس بوک گسترش یافته است   |   نوکیا تلویزیون هوشمند می سازد   |   گوگل تایید کرد که پیکسل‌های اصلی، دیگر به‌روزرسانی نرم‌افزاری دریافت نخواهند کرد   |   شیائومی می واچ با طراحی شبیه به اپل واچ اما با قیمت بسیار پایین معرفی شد  |   توسعه 2 ورژن مختلف تم تیره برای نسخه iOS اپلیکیشن واتس‌اپ  |  

5 راه رشد برند شخصیتان در یک هفته

 
آیا میخواهید نام و کسب و کار آنلاینتان رشد کند؟ اگر چنین است، ابتدا باید برند شخصی خود را بسازید. فکر کردن درباره نام خودتان - به عنوان یک برند و هر چیز دیگری که به جایی برسد و نتیجه ای داشته باشد را شروع کنید. با نگاهی به این پنج روش برای ایجاد یک برند شخصی در یک هفته یا کمتر دست بکار شوید.
 
1-تحقیقات خود را انجام دهید
 
قبل از اینکه بتوانید یک پروفایل آنلاین شخصی ایجاد کنید، باید آنچه را که قبلا وجود داشته، ببینید. آیا عکس های ناخوشایندی در فضای مجازی دارید؟ هشدار گوگل را در نام خود تنظیم کنید و هر پست منفی را حذف کنید. شما حتی می توانید نام خود را تغییر دهید. قبل از اینکه روی ساخت برند آنلاینتان کار کنید، مطمئن شوید که نام شما تا حد ممکن واضح و روشن باشد.
 
5 راه رشد برند شخصیتان در یک هفته
2-فراهم کردن یک وب سایت
 
مانند ایجاد یک راهنمای تغذیه برای سالم تر و قوی تر شدن بازیکنان فوتبال ، داشتن یک وب سایت ضروری است اگر می خواهید رشد کسب و کار خود را تجربه کنید. اطمینان حاصل کنید که سایت شما مکانی است که مخاطبانتان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسب و کارتان از آن بازدید کنند. وب سایت شخصی شما باید صفحه "درباره من" داشته باشد تا بازدیدکنندگان را از آنچه که هستید مطلع کنید. ابزارهای مختلفی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید و وب سایت هایی که می توانید برای کمک به ایجاد وب سایت از آنها بازدید کنید - برخی از آنها رایگان هستند. برخی هزینه ای دارند که باید پرداخت شود، اما این یک سرمایه گذاری ارزشمند است. 
اگر می خواهید یک سایت پویا و حرفه ای بسازید، مهم است که وقت و تلاش خود را به آن اختصاص دهید. مطالب خود را مختصر و جذاب نگهدارید و از تصاویر با وضوح بالا برای ایجاد یک وب سایت قدرتمند استفاده کنید.
 
5 راه رشد برند شخصیتان در یک هفته
3-مخاطب خود را در نظر بگیرید
 
در مورد مخاطبانی که سعی در رسیدن به آن ها دارید، فکر کنید. این مخاطب هدف شماست و شما باید تعیین کنید که چه کسی است. آیا می خواهید مردم را به وب سایت خود راهنمایی کنید  تا بتوانند چیزهایی را یاد بگیرند؟  چه چیزی می توانید به خوانندگان ارائه دهید؟ هنگامی که شما می توانید به این سوالات پاسخ دهید، می توانید یک تصویر واضح تر از مخاطبان خود دریافت کنید. این شما را به نحوه داشتن بهترین ارتباط با آنها در رسانه های اجتماعی و وب سایتتان هدایت خواهد کرد و به شما کمک می کند که کمپین های ایمیلی ایجاد کنید. 
 
5 راه رشد برند شخصیتان در یک هفته
4-دیدار با افراد بیشتر
 
هنگامی که شما در حال تلاش برای ساخت یک برند هستید، افراد بیشتری که با آنها ملاقات می کنید بهتر از شما هستند. هر شخصی که می شناسید می تواند به شما در ارتقاء نام تجاریتان کمک کند. این روابط باید از طریق اینترنت گسترش یابد. نفوذگران آنلاین مفید هستند، اما شما همچنین نیاز به دیدار با نفوذگران در راه های دیگر نیز دارید. شرکت در مراسم مربوط به صنعت محلی و شبکه در هر زمان و هر مکان. از توضیح دادن به مردم درباره اینکه چه کاری انجام می دهید نترسید، از خدمتکارتان در رستوران گرفته تا شخصی که در بازی لیگ در کنار شما نشسته است. با حضور در کنار دیگران حلقه های وجود خود را گسترش دهید. 
 
5 راه رشد برند شخصیتان در یک هفته
5-با خودتان روراست باشید
 
هنگامی که شما در حال تلاش برای ساخت برند شخصی خود هستید، بدون شک می خواهید بهترین گام خود را رو به جلو بردارید. با این حال، شما نمی خواهید یک حضور آنلاین دروغین ایجاد کنید که یک تصویر دقیق از اینکه چه کسی هستید، نیست. کاربران اجتماعی صداقت می خواهند و هیچ مشکلی در شناسایی افراد واقعی ندارند. همیشه یک پروفایل صادقانه از خود قرار دهید که با این کار مطمئنا اعتماد خواننده را خواهید ساخت. 
 
شروع برند شخصی شما می تواند احساس غرور را به همراه داشته باشد، به ویژه هنگامی که شما بسرعت در حال تلاش برای انجام آن هستید. خوشبختانه این راهنمایی ها و نکات خیلی طول نمی کشد. هر استراتژی به شما کمک می کند که مخاطب خاص  خود را که مایل به گوش دادن به شما و مشاوره شما است، افزایش دهید.
 


منبع: کانون تبلیغات صدف   آمار بازدید  628
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.