کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

فیس بوک به نقض عمدی قوانین حریم شخصی انگلیس متهم شد  |   فهرست محصولات اپل در سال ۲۰۱۹ اعلام شد  |   زمان جدید پرداخت "بسته حمایتی" به جاماندگان اعلام شد   |   ریاکاری روسیه و چین در قبال جمهوری اسلامی   |   جلوگیری از بخار شیشه‌ها در زمستان با فناوری نانو  |   متقاضیان بسته حمایتی پیامک‌هایتان را چک کنید  |   اتحادیه اروپا هم ایران را تحریم کرد   |  

5 راه ساده که شما می توانید به عنوان یک بازاریاب مستقل کار فروش را انجام دهید


یکی از چالش هایی که یک بازاریاب مستقل دارد این است که درآمد ثابتی داشته باشد و برای این که بتواند این کار را انجام دهد، باید خود را به طور موثر به مشتریانی که در حال تلاش برای خدمت به آنها است، ثابت کند تا موفق به فروش شود.

روش هایی که یک بازاریاب مستقل می تواند به مرحله فروش برسد

1)با وبلاگ نویسی آغاز می شود
بازاریاب مستقل
این ابزار به بازاریابان و صاحبان کسب و کار کوچک کمک می کند تا با حضور دیجیتال ترافیک مشتریان به سمت محصولات و کسب و کار خود را افزایش دهند. وبلاگ شما اطلاعات ارزشمندی را در مورد خودتان، تخصص و کسب و کارتان به عنوان یک بازاریاب مستقل فراهم خواهد کرد. با ایجاد محتوای با کیفیت در وبلاگتان، می توانید خود را به عنوان یک متخصص در زمینه کاریتان به شهرت برسانید، از برند خود آگاهی ایجاد کنید و به مشتریانتان یک منبع با ارزش ارائه دهید. اگر وبلاگ خوب باشد، به خودی خود می تواند یک کسب و کار باشد.

2)پیشنهاد بعدی بازاریابی ایمیلی است
بازاریاب مستقل
بازاریابی ایمیلی هنوز یکی از بهترین راههای افزایش مشتریان شما است. بر طبق تحقیقات انجام شده، می تواند 38 دلار برای هر دلار مصرفی در یک کمپین بازاریابی ایمیلی به ارمغان بیاورد. اما اگر پول کافی ندارید، می توانید با یک حساب  MailChimp  رایگان شروع و از آنجا رشد کنید. نسخه رایگان MailChimp به شما تا 2000 مشترک و 12،000 ایمیل می دهد که برای شروع کافی است.

3)رسانه های اجتماعی یک انتخاب واضح است
بازاریاب مستقل
با میلیاردها نفر از مردم که هر روز از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند، هیچ تعجبی ندارد، توصیه شود  که بازاریابان این ابزار را برای بازار و تجارت خود نیز استفاده کنند.

4)پاسخگوی سوالات باشید
بازاریاب مستقل
این به شما کمک می کند تا قدرت خود را در زمینه کاریتان نشان دهید. با پرسش و پاسخ ترافیک و بازدید وبلاگتان نیز افزایش می یابد.

5)در نهایت بهینه سازی موتور جستجو را فراموش نکنید
بازاریاب مستقل
بهینه سازی موتور جستجو یا جستجوگرها ابزار مهمی در بازاریابی تجارت آزاد هستند. در حالی که SEO می تواند کمی پیچیده شود، اساسا راهی برای بهینه بودن حضور دیجیتالی شما در اینترنت است. بهینه سازی سایت، کار موتورهای جستجو و کاربران را برای پیدا کردن شما راحت تر می کند.


منبع: کانون تبلیغاتی تاریخ ثبت مقاله  پنج شنبه 1397/05/11   آمار بازدید  90
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.