کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

شرکت اچ‌تی‌سی اسمارت‌فون میان‌رده Wildfire E2 را در بازار روسیه معرفی کرد   |   توزیع اینترنت رایگان بین خبرنگاران از امشب   |   نخستین به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای سری گلکسی نوت 20 سامسونگ منتشر شد   |   گوگل آخرین ورژن بتای اندروید 11 را منتشر کرد  |   گوگل در سال آینده میلادی از یک پیکسل تاشو رونمایی می‌کند   |   موبایلهای جدید سامسونگ همراه با ساعت هوشمند رونمایی شد  |   مایکروسافت جایزه های نقدی امنیتی خود را ۳ برابر کرد  |  

5 روش ارتقاء فروش برای یک بازار B2B (تجارت به تجارت)

 
شما نمی توانید به یک شرکت تجاریدیگر از همان روشی که به یک مصرف کننده محصولی را می فروشید، چیزی را به فروش برسانید. افزایش فروش در بازارهای مصرف کننده نسبتا ساده است. مشتریان اغلب به دنبال یکی از دو مزیت – قیمت کمتر یا مناسب تر هستند. با این حال، تصمیمات خرید در بازارهای B2B کاملا متفاوت است. در حالی که قیمت و کمیت موضوعات مهمی هستند، اما تنها این مسائل نیستند که باید آنها را در نظر داشت.

ارتقاء فروش برای یک بازار B2B
مشخصات فنی، توافقنامه های مشارکتی، برنامه های خریداری راهبردی و فرآیندهای مورد استفاده نقش حیاتی در این زمینه دارند. بدیهی است که ابزار و تکنیک های ارتقاء فروش در بازار B2B متفاوت هستند و نیازهای منحصر به فرد سازمان ها را تامین می کنند.
 
ارتقاء فروش برای یک بازار B2B
یک استراتژی متفاوت
 
ارتقاء فروش برای یک بازار B2B
نحوه تبلیغات فروش در B2B به مشابه تبلیغات فروش مصرف کننده نیست. به عنوان مثال، کوپن ها و کدهای QR در بازار B2B استفاده نمی شوند. 
 
1)جشنواره های فروش
 
ارتقاء فروش برای یک بازار B2B
عمدتا شرکتها، محصولات جدید خود را که به تازگی وارد بازار شده است را بصورت رایگان به عنوان نمونه در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. شرکت ها از یک صنعت خاص برای نشان دادن خدمات و محصولاتی که ارائه می دهند گرد هم می آیند. نمایشگاه ها بهترین مکان برای شرکت ها در زمینه کسب و کار هستند زیرا بذر همکاری های خود را می برند و دانش فنی خود را تبلیغ می کنند. شرکت ها می توانند عملکرد رقیب را ارزیابی کنند و سرمایه گذاران می توانند برای کسب و کار سرمایه گذاری کنند.
 
2)نمونه محصولات
 
ارتقاء فروش برای یک بازار B2B
گاهی اوقات، اگر محصولی که یک شرکت راه اندازی می کند تازه به بازار آمده است، تولید کنندگان تصمیم می گیرند نمونه ها رابرای مشتری های خود ارسال کنند. هدف این است که اجازه دهید مشتری از محصول استفاده کند و تصمیم به خرید بگیرد. نمونه ها در بازارهای B2B اهمیت زیادی دارند. محصولات B2B بر موضوع مالی بسیار تمرکز دارند. نمونه ای که مشتری می تواند از آن استفاده یا آن را رد کند که در هر دوصورت نتایج به دست آمده و تأثیراتشان درازمدت خواهد بود. 
 
3)خرید محصول جدید بواسطه تحویل دادن کالای قدیمی
 
ارتقاء فروش برای یک بازار B2B
این شبیه به تجارت در بازارهای مصرفی است. مشتریان تخفیفی در قیمت یک مدل جدید محصول در مقایسه با نسخه قدیمی آن ارائه می کنند. این در بازار B2B بسیار مؤثر است، زیرا شرکت ها می توانند پس انداز قابل توجهی را در برابر کالاهای قدیمی و آسیب دیده داشته باشند.
 
4)کاهش قیمت
 
ارتقاء فروش برای یک بازار B2B
این تکنیک در حین معاملات استفاده می شود، که تهیه کنندگان برای خریداران یک مزایده در نظر می گیرند. در اینجا، قیمت محصول کاهش می یابد و با کاهش قیمت های ارائه شده توسط سایر تامین کنندگان رقابت می کند. کمترین قیمت برنده مزایده است.
 
5)محصولات تبلیغاتی
 
ارتقاء فروش برای یک بازار B2B
جاسوئیچی با لوگو شرکت، تیشرت با نام محصول و قلم با تصویری از شعار برند نمونه هایی از محصولات تبلیغاتی هستند. اگر یک شرکت از یک تهیه کننده خریداری کند، فروشنده ممکن است لوازم التحریر، لباس، بطری آب و غیره به مشتری هدیه دهد. این تکنیک مورد علاقه و توجه در فروش B2B است. 
 
 


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  696
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.