کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

شرکت اچ‌تی‌سی اسمارت‌فون میان‌رده Wildfire E2 را در بازار روسیه معرفی کرد   |   توزیع اینترنت رایگان بین خبرنگاران از امشب   |   نخستین به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای سری گلکسی نوت 20 سامسونگ منتشر شد   |   گوگل آخرین ورژن بتای اندروید 11 را منتشر کرد  |   گوگل در سال آینده میلادی از یک پیکسل تاشو رونمایی می‌کند   |   موبایلهای جدید سامسونگ همراه با ساعت هوشمند رونمایی شد  |   مایکروسافت جایزه های نقدی امنیتی خود را ۳ برابر کرد  |  

53 درصد از کسب و کارها از بازاریابی محتوا استفاده می کنند


بازاریابی محتوا  به یکی از روشهای ترجیحی برای درگیر کردن مشتریان در عصر دیجیتال تبدیل شده است. و بر اساس آخرین نظرسنجی از Manifest، راهنمای کسب و کار آنلاین، 53 درصد از کسب و کار ها وقت و پول خود را برای ایجاد این محتوا صرف می کنند. این گزارش نشان می دهد که چگونه بازاریابی محتوا به کسب و کار اجازه می دهد تا با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. اگر مشتریان بتوانند برای اطلاعات دقیق و به موقع به شما اطمینان داشته باشند، شما می توانید سطح ارتباط را با آنها افزایش دهید برای کسب و کارهای کوچک، بازاریابی محتوا یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین راه برای هدایت مشتریان در سایت شماست. وبلاگ ها، ویدیوها، تحقیقات و داده های اصلی، منابعی هستند که شما می توانید برای به اشتراک گذاشتن تخصص خود به آنها متکی باشید.

بازاریابی محتوا چیست؟
بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا، همانطور که از نامش بر می آید، روشی برای جذب مخاطب از طریق ارائه اطلاعاتی است که می توانند در حین انجام تبلیغات برای یک کسب و کار استفاده کنند. امروزه تنها تفاوت بازاریابی محتوا  در قالب یا فرمت های مورد استفاده برای ارسال پیام است برای مثال وبلاگ ها، infographics، ویدئو، پادکست ها. این نظرسنجی برای Manifest با مشارکت 501 بازاریاب دیجیتال از شرکت هایی با بیش از 100 کارمند در سراسر ایالات متحده انجام شد. 36 درصد از این گروه ها مدیران، 15 درصد همکاران، 13 درصد مدیران سطح C، 12 درصد مدیران ارشد بودند.

آمار بازاریابی محتوا از نظرسنجی اخیر
بازاریابی محتوا
نوع محتوای کسب و کار منتشر شده بر اساس مخاطب و محصول هدف متفاوت است. در سراسر این ماجرا، ویدیو در حال حاضر بزرگترین زیربنای محتوای کسب و کار را تشکیل می دهد. با توجه به فراوانی نشریات، 51 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که مطالب را هر روز منتشر می کنند و نزدیک به یک سوم و یا 31 درصد آن را به صورت هفتگی انجام می دهند. پاسخ دهندگان گفتند که کسب و کارهایی که در طول هفته یا ماهانه برای محتوای منتشر شده کار می کنند، به ترتیب هفت و هشت درصد از همه کسانی که مورد بررسی قرار گرفته اند.

کسب و کار در نظرسنجی، ارزش گذاری و تکیه بر بازاریابی محتوا است، به همین دلیل آنها می خواهند محتوای خود را منتشر کنند. در پاسخ به این پرسش که چه چیزی می خواهند بهبود یابند، تعداد معدودی از پاسخ دهندگان حدود 22 درصد گفته اند که می خواهند محتوای اصلی و اجزای بصری بیشتری را ارائه دهند. هجده درصد از پاسخ دهندگان بهینه سازی محتوا را یک اولویت مهم در دستگاه ها ذکر کرده اند، در حالی که 13 درصد جستجوی موتور جستجوگر را افزایش دادند و 13 درصد به اهمیت محتوای قابل اجرا اشاره کردند.
بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا برای کسب و کارهای کوچک
بازاریابی محتوا
چه چیزی بازاریابی محتوا را برای کسب و کار کوچک ارزشمند می کند؟ با سرمایه گذاری کم، شما می توانید وبلاگ ها، فتوشاپ، تحقیق و فیلم ها را ایجاد کنید. در عین حال می توانید هزینه زیادی را هم در نظر بگیرید اما در نهایت مجبور به این کار نیستید. شما می توانید مقالات وبلاگ را در لپ تاپ خود بنویسید و ویدئو را روی گوشی هوشمند خود ضبط کنید و سپس آن را به وب سایت و کانال های رسانه های اجتماعی ارسال کنید. تا زمانی که اطلاعاتی ارائه دهید که ارزش مشتریانتان را به ارمغان بیاورد، مخاطبین خود را پیدا خواهید کرد که به نوبه خود منجر به جذب بیشتر خواهد شد.


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  371
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.