کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اشتباهات امنیتی جدید فیسبوک، گریبان‌گیر میلیون‌ها کاربر دیگر شد   |   اینستاگرام تعداد لایک‌ پست‌ها را مخفی می‌کند  |   گوگل به دنیای رباتیک باز می‌گردد  |   خبرگوناگون دوربین آیفون‌های 2019 اپل به لنز فوق عریض مجهز خواهند شد   |   آمازون و گوگل دعوا بر سر یوتیوب را خاتمه دادند  |   کسپرسکی: مایکروسافت آفیس هدف ۷۰ درصد حملات هکرها   |   احتمال عرضه آیفونی ۴.۷ اینچی با طراحی مشابه آیفون 8 در سال ۲۰۲۰   |  

64 درصد از بازاریابان از ایمیل هفتگی به صورت خودکار استفاده می کنند


اکثریت (64 درصد) بازاریابان با عملکرد بالا، حداقل یک بار در هفته، به مخاطبین خود ایمیل ارسال می کنند و این روشی است که با آن حداکثر تعداد مشتریان را رهبری می کنند. نگاهی به بازارهایی که در آن بازاریابان با سرمایه گذاری در ارسال ایمیل های خودکار پیشرفت می کنند، بیاندازید.

کانون تبلیغات صدف
در اینجا برخی نکات کلیدی وجود دارد:

کانون تبلیغات صدف
1)هفتاد درصد از بازاریابان، رسانه های اجتماعی را به عنوان یک کانال عالی خارج از ایمیل برای تبلیغات در نظر دارند
2)هشتاد و یک درصد از بازاریابان از داده ها برای شخصی سازی بازاریابی خود استفاده می کنند و 54 درصد می گویند داده های بزرگ به آنها امکان می دهد تا خدمات بهتری به مشتری ارائه دهند.

چرا ایمیل خودکار برای کسب و کار شما مناسب است؟

کانون تبلیغات صدف
کسب و کارهای کوچک با استفاده از ایمیل خودکارهرروزه پیشرفت می کنند، ارتباطات شخصی آنها تقویت می شود و با استفاده از آن به تعداد مشتریان بیشتری می رسند. همچنین بازاریابی ایمیلی نشان داده که دارای رشد 7 درصدی سالانه به طور ثابت و ارتباط تنگاتنگ با صاحبان کسب و کار کوچک است. خوشبختانه، برخی از ارائه دهندگان خدمات ایمیل جالب مانند Vero و Mailchimp وجود دارند که می توانند به کسب و کارها مواردی را که برای بازاریابی ایمیلی خودکار نیاز دارند را ارائه دهند.
کانون تبلیغات صدف


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  187
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.