کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

پلی موزیک گوگل تا ابتدای سال ۲۰۲۱ بازنشسته می‌شود  |   ۲۵۰ میلیون موبایل ۵G در ۲۰۲۰ بارگیری می شوند  |   پیکسل 5 به نمایشگر 6.67 اینچی و 120 هرتزی مجهز خواهد بود   |   گوگل ویژگی مشابه ایردراپ عرضه کرد  |   اپل عنوان بزرگترین تولیدکننده تبلت طی 3 ماهه دوم سال 2020 را کسب کرد   |   سامسونگ در حال تست سیستم‌عامل اندروید 11 برروی گلکسی +S20 است   |   پلی‌استیشن 5 تحت شرایط خاصی از کنترلرهای PS4 پشتیبانی خواهد کرد   |  

64 درصد از مشتریان می گویند که ویدئو فیس بوک بر تصمیم خرید آنها تاثیر می گذارد


آیا ویدیوی فیس بوک بخشی از استراتژی بازاریابی دیجیتال شما است؟ اگر نه، اکنون بهترین زمان برای بازبینی رویکرد شما است. داده های جدید نشان می دهد تعداد زیادی از مصرف کنندگان (64 درصد) می گویند تماشای یک ویدیو بازاریابی در فیس بوک بر تصمیم خریدشان تاثیر می گذارد.

بازاریابان بر ویدئو رسانه های اجتماعی تمرکز می کنند
کانون تبلیغات صدف
با توجه به واکنش مثبت مخاطبان و علاقه آنها ، تعداد بیشتری از بازاریابان در حال حاضر بر روی ویدئو رسانه های اجتماعی تمرکز می کنند. این مطالعه نشان می دهد 81 درصد از بازاریابان ویدئوهای اجتماعی خود را برای کاربران تلفن همراه بهینه می کنند.سی و نه درصد در حقیقت فیلم های مربعی و یا عمودی را ایجاد می کنند. آنچه بیشتر جالب توجه است این است که بازاریابان حس اعتماد به نفس بیشتری برای دسترسی به مشتریان با آپلود ویدئو در فیسبوک و توییتر حس اعتماد به نفس بیشتری دارند.  
کانون تبلیغات صدف
بازاریابان نمی توانند ویدئو رسانه های اجتماعی را نادیده بگیرند
کانون تبلیغات صدف
این بازاریابان در انتشار ویدیو ها فعال هستند و این واقعیت آشکار است که 48 درصد از آنها هر ماه چهار ویدیو یا بیشتر را ایجاد می کنند. آنها چگونه این کار را انجام می دهند؟ تقریبا تمام بازاریابان (92 درصد) فیلم هایی را با دارایی هایی که قبلا داشته اند، می سازند. برای بازاریابانی که به سرعت وارد تبلیغات ویدئویی می شوند، رقابت بسیار سخت است. چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که ویدیوی شما بی نظیر است و توجه مشتریان را جلب می کند؟ پاسخ یک کلمه است: استراتژی.
کانون تبلیغات صدف
با 1.74 میلیارد کاربر تلفن همراه، فیس بوک امروزه بازار بسیار شلوغی است. هر دو برندهای کوچک و بزرگ از آن استفاده می کنند تا به مخاطبان خود دست یابید.  استراتژی ویدئو فیس بوک در درازمدت به خوبی تعریف شده  که می تواند تفاوت زیادی در نحوه برخورد مشتریان با نام تجاری شما داشته باشد. مشتریان شما چه کسانی هستند؟ عادت های رسانه های اجتماعی آنها چیست؟ چقدر باید ویدیوها را پست کنید و پیام کلیدی شما چیست؟ برای پاسخ به تمامی اینها باید به استراتژی مناسب دست یابید.


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  439
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.