کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

جلوگیری از بخار شیشه‌ها در زمستان با فناوری نانو  |   متقاضیان بسته حمایتی پیامک‌هایتان را چک کنید  |   اتحادیه اروپا هم ایران را تحریم کرد   |   در یک طرح آزمایشی؛ روسیه اینترنت جهانی را قطع می‌کند  |   خبرها از افزایش حقوق سال ۹۸   |   بهترین سامانه بارشی زمستانه از جمعه وارد کشور می‌شود; برف و یخبندان در راه است  |   نوبخت زمان پرداخت حقوق پایان سال کارمندان را اعلام کرد; پرداخت عیدی طی امروز و فردا   |  

69 درصد از کسب و کارهای کوچک از هر دو روش بازاریابی آنلاین و آفلاین استفاده می کنند


تحقیقات جدید منتشر شده نشان می دهد که بیش از نیمی از کسب و کارهای کوچک که در مورد استفاده از بازاریابی آنلاین و آفلاین در کمپین های خود مورد بررسی قرار گرفتند، از هر دو روش استفاده می کنند. صاحبان کسب و کار کوچک و مدیران اغلب با این سوال که کدام یک از استراتژی های بازاریابی آنلاین و آفلاین بهتر است، در کشمکش هستند. برای بعضی از صاحبان کسب و کار، روش های بازاریابی آفلاین سنتی مانند تبلیغات در بیلبورد ها نتایج خوبی را به همراه دارد. در حالی که این نتیجه مطلوب برای دیگران با روش های بازاریابی آنلاین مانند تبلیغات در سیستم های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر به وجود می آید.
کانون تبلیغات صدف
ترجیحات صاحبان کسب و کارهای کوچک بین بازاریابی آنلاین و آفلاین

کانون تبلیغات صدف
براساس نظر سنجی بازاریابی دیجیتال اکثریت (68.8 درصد) صاحبان کسب و کار کوچک پاسخ مثبت به این سوال دادند: آیا شما برای کسب و کار خود از هر دو روش آنلاین و آفلاین استفاده می کنید؟ با این حال، بیش از یک چهارم (28.9 درصد) از صاحبان کسب و کار کوچک گفتند که از هر دو روش با هم استفاده نمی کنند و در مقابل سوال "راه اصلی کسب و کار آنلاین شما چیست؟"، اکثریت (53.3 درصد) پاسخ دهندگان گفتند که بیشتر از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. راه محبوب دیگر که به وسیله آن صاحبان کسب و کار کوچک تجارت خود را به بازار عرضه می کنند، استفاده از وبسایت تجاری با وسیله تبلیغات آنلاین است.

کانون تبلیغات صدف
صاحبان کسب و کار کوچک که کسب و کار خود را بصورت آفلاین به بازار عرضه می کنند اکثریت (51.1 درصد) گفتند که عمدتا از تبلیغات چاپی برای بازاریابی استفاده می کنند.
کانون تبلیغات صدف


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  253
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.