کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

محدودشدن پخش زنده فیس بوک پس از تیراندازی‌های نیوزلند  |   ترامپ همکاری شرکت‌های مخابراتی آمریکا با هواوی را ممنوع می کند  |   رونمایی از لپ تاپ جدید اچ پی با دو نمایشگر  |   نسخه قرمز‌رنگ وان پلاس 7 در کنار نسخه پایه این گوشی معرفی و عرضه خواهد شد   |   آسیب پذیری امنیتی واتس‌اپ دردسرساز شد   |   چگونه اشتراک‌گذاری مجدد را در استوری‌های اینستاگرام خود غیرفعال کنیم؟   |   دولت آمریکا باید تجزیه فیس بوک را بررسی کند  |  

72 درصد از مردم با دیدن کارت کسب و کارتان، شرکت شما را قضاوت می کنند


یک کارت تجاری جزئی از برنامه بازاریابی مستقیم شرکت شما است که معمولا شامل نام، شماره تلفن، آدرس ایمیل، وب سایت است. در دنیای دیجیتال امروز  تبادل کارت های کسب و کار ممکن است دچار عقب ماندگی شود، اما هنوز هم مرسوم است. افراد احساسات بیشتری نسبت به یک کسب و کار و نمایندگان تبلیغات آن دارند زیرا با آنها از طریق ارتباط چشمی ارتباط برقرار می کنند. ارسال اطلاعات تماس از طریق ایمیل یا متن راحت است، اما بسیار غیر شخصی است.

کانون تبلیغات صدف
اگر کارت ندارید که بتوانید به دیگران، مشتریان احتمالی و همکاران کسب و کار خود را معرفی کنید در اینصورت یک فرصت بازاریابی کلیدی را از دست می دهید. یک کارت بد برای کسب و کار بدتر از کسب و کار بدون کارت است. با توجه به اطلاعات موجود از موسسه تحقیقات آمار مغزی، 72 درصد از مردم یک شرکت یا شخص را بر اساس کیفیت کارت های کسب و کار قضاوت می کنند. و 39 درصد از مردم در صورت داشتن کارت "ارزان قیمت" تصمیم می گیرند که با آن شرکت کار نکنند. بیش از نیمی از (57 درصد) افراد می گویند داشتن یک کارت برای کسب و کار آنها ضروری است.

کانون تبلیغات صدف چگونه یک کارت کسب و کار موثر ایجاد کنیم

کانون تبلیغات صدف کارت کسب و کار ایده آل شامل تمام اطلاعات حیاتی است که مردم باید بتوانند توسط آنها با شما در تماس باشند و همچنین داشتن بخش های اضافی مفید دیگر مانند عکس و لوگو. مردم به چهره ها و تصاویر بیشتر توجه می کنند و اضافه کردن یک call-to-action کارت شما را به یاد ماندنی تر می کند. مردم همچنین اغلب کارت های کسب و کار را وارسی می کنند تا بررسی کنند که آیا اطلاعات بیشتری وجود دارد یا نه پس بهتر است بعضی موارد مانند لیستی از خدمات کسب و کارتان را در پشت کارت قرار دهید.

کانون تبلیغات صدف


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  316
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.