کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

شرکت اچ‌تی‌سی اسمارت‌فون میان‌رده Wildfire E2 را در بازار روسیه معرفی کرد   |   توزیع اینترنت رایگان بین خبرنگاران از امشب   |   نخستین به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای سری گلکسی نوت 20 سامسونگ منتشر شد   |   گوگل آخرین ورژن بتای اندروید 11 را منتشر کرد  |   گوگل در سال آینده میلادی از یک پیکسل تاشو رونمایی می‌کند   |   موبایلهای جدید سامسونگ همراه با ساعت هوشمند رونمایی شد  |   مایکروسافت جایزه های نقدی امنیتی خود را ۳ برابر کرد  |  

72 درصد از مردم با دیدن کارت کسب و کارتان، شرکت شما را قضاوت می کنند


یک کارت تجاری جزئی از برنامه بازاریابی مستقیم شرکت شما است که معمولا شامل نام، شماره تلفن، آدرس ایمیل، وب سایت است. در دنیای دیجیتال امروز  تبادل کارت های کسب و کار ممکن است دچار عقب ماندگی شود، اما هنوز هم مرسوم است. افراد احساسات بیشتری نسبت به یک کسب و کار و نمایندگان تبلیغات آن دارند زیرا با آنها از طریق ارتباط چشمی ارتباط برقرار می کنند. ارسال اطلاعات تماس از طریق ایمیل یا متن راحت است، اما بسیار غیر شخصی است.

کانون تبلیغات صدف
اگر کارت ندارید که بتوانید به دیگران، مشتریان احتمالی و همکاران کسب و کار خود را معرفی کنید در اینصورت یک فرصت بازاریابی کلیدی را از دست می دهید. یک کارت بد برای کسب و کار بدتر از کسب و کار بدون کارت است. با توجه به اطلاعات موجود از موسسه تحقیقات آمار مغزی، 72 درصد از مردم یک شرکت یا شخص را بر اساس کیفیت کارت های کسب و کار قضاوت می کنند. و 39 درصد از مردم در صورت داشتن کارت "ارزان قیمت" تصمیم می گیرند که با آن شرکت کار نکنند. بیش از نیمی از (57 درصد) افراد می گویند داشتن یک کارت برای کسب و کار آنها ضروری است.

کانون تبلیغات صدف چگونه یک کارت کسب و کار موثر ایجاد کنیم

کانون تبلیغات صدف کارت کسب و کار ایده آل شامل تمام اطلاعات حیاتی است که مردم باید بتوانند توسط آنها با شما در تماس باشند و همچنین داشتن بخش های اضافی مفید دیگر مانند عکس و لوگو. مردم به چهره ها و تصاویر بیشتر توجه می کنند و اضافه کردن یک call-to-action کارت شما را به یاد ماندنی تر می کند. مردم همچنین اغلب کارت های کسب و کار را وارسی می کنند تا بررسی کنند که آیا اطلاعات بیشتری وجود دارد یا نه پس بهتر است بعضی موارد مانند لیستی از خدمات کسب و کارتان را در پشت کارت قرار دهید.

کانون تبلیغات صدف


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  524
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.