کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اپل، گوگل و فیس بوک دیگر بهترین شرکت ها برای اشتغال نیستند  |   فلاپی دیسکی که ۸۴ هزار دلار فروخته شد  |   گوگل مپ به کمک افراد کم بینا می‌آید   |   تولید گوشی ارزان قیمت توسط وان پلاس  |   رونمایی از گوشی جدید نوکیا ۲.۳ در قاهره  |   آیفون های ٢٠٢١ بی سیم شارژ می شوند  |   آی‌فون‌های 5G سال 2020 اپل فاقد یکی از قطعات کلیدی ساخت کوالکام خواهند بود   |  

8 جزء ترکیبی برای هدایای تبلیغاتی بسیار جذاب


هدایا قدرتی دارند که توسط آنها می توانید باعث جلب رضایت مشتری شوید و برای شما نیز این ویژگی را دراد که باعث ماندگاری برندتان در ذهن مشتری شود همچنین می تواند باعث ارزش آفرینی در مواردی مانند خلاقیت و بهره وری شود و سایر مواردی را که می خواهید برای مشتریان خود داشته باشید را ارائه دهد.

1) کار منحصر به فرد و خلاقانه ای انجام دهید

هدایای تبلیغاتی
یک هدیه تبلیغاتی  برای ماندگاری در ذهن مشتری باید متفاوت باشد.

2) آن را ضخیم تر از پاکت کنید
هدایای تبلیغاتی
مردم برای باز کردن بسته ها هیجان زده می شوند. وقتی آنها یک بسته یا جعبه را می بینند شروع می کنند به حدس زدن. یکی از عوامل تعجب این است که آنها نمی دانند چه چیزی در انتظارشان است. این نسبت به دریافت ایمیل یا یک نامه صاف بسیار هیجان انگیزتر است.

3) به مشتریان هدایایی دهید که برایشان کاربردی و قابل استفاده باشد
هدایای تبلیغاتی
اگر به مشتریان هدایایی که بتوانند آنها را جمع آوری و استفاده کنند را ارائه دهید، ممکن است در حافظه خود آنها را بهتر به یاد بیاورند. آیتم تعاملی را ایجاد کنید - چیزی که فقط باعث شود دریافت کننده آن را جمع آوری کرده یا با آن ارتباط برقرار کند.

4)آن را مناسب بسازید
هدایای تبلیغاتی
آیا هدیه تبلیغاتی شما با کسب و کارتان مرتبط است؟ آیا شما می توانید یک داستان در مورد کسب و کارتان می گوید بسازید؟ به یاد ماندنی ترین هدیه کسب و کار شما را تقویت می کند.

5) اجازه دهید خلاق و درجه یک باشد

هدایای تبلیغاتی
همانطور که در موارد قبل ذکر شد، مجبور به پرداخت مبالغ زیادی نیستید و احتمالا هم نمی خواهید اما اگر برای موردی که زمان و انرژی برایش صرف کردید می توانید هدیه تبلیغاتی اثرگذاری را ارائه دهید، اما هزینه و تأثیر دو موضوع متفاوت است. هزینه باید کم باشد - اما یک هدیه بزرگ بازاریابی نباید ارزان یا به نظر ارزان یا عمومی باشد باید درجه یک و خلاق به نظر رسد.

6) لوگو خود را وارد کنید
هدایای تبلیغاتی
تعجبی ندارد، بسیار مهم است که لوگو خود را وارد کنید. هر هدیه ای باشد، لوگو کسب و کارتان را به مردم یادآوری می کند.

7)هدیه ای انتخاب کنید که دوام داشته باشد

هدایای تبلیغاتی
مردم از گل و هدایای مواد غذایی لذت می برند و خیلی ها اینها را به عنوان هدیه می فرستند. یک گلدان زیبا و یا جعبه کوکی می تواند یک هدیه خوش آمدگویی باشد. اما آنها همانند هدیه بازاریابی به یاد ماندنی نیستند که کسی بتواند در نزدیکی خود نگه دارد.

8)تلاش ویژه برای آن داشته باشید
هدایای تبلیغاتی
در نهایت، شما مجبور نیستید یک تن از پول صرف کنید و احتمالا نمی خواهید، همانطور که در بالا ذکر شد. اما اگر این چیزی است که شما برای ایجاد آن تلاش کردید، هدیه تبلیغاتی شما بیشتر به نظر می رسد.


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  386
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.