کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

قابلیت‌های جدید مچ‌بند هوشمند شیائومی می بند 5 فاش شد   |   هنگ سایبری انگلیس آغاز به کار کرد  |   الون ماسک خواهان تجزیه آمازون شد  |   ۷۰ هزار سیم کارت مزاحم پیامکی در ۳ ماه قطع شد  |   نگاهی به نوکیا 8.3: ارزان‌ترین گوشی 5G بازار!  |   آپدیت iOS 14 برای همه آیفون‌هایی که iOS 13 را اجرا می‌کنند عرضه خواهد شد   |   احتمال جریمه ۵ میلیارد دلاری گوگل به خاطر نقض حریم خصوصی کاربران   |  

83 درصد از کسب و کارهای کوچک معتقدند بازاریابی دیجیتالشان خوب کار می کند!


شرکت ها از بازاریابی دیجیتال استفاده می کنند و بر اساس آخرین نظرسنجی، 83 درصد از آنها فکر می کنند که تلاش بازاریابی در این پلتفرم نتیجه بخش است. اما آنطور که اشاره شده است کسب و کارها به تعدادی کانال برای گسترش کمپین تبلیغاتی و بازاریابی خود جهت فروش و کسب درآمد اعتماد می کنند. و با 2.14 میلیارد نفر که قرار است تا سال 2021 به صورت آنلاین خرید کنند، توانایی کسب و کار خود را به طور مؤثر بر روی یک پلتفرم دیجیتال گسترش می دهند. برای کسب و کارهای کوچک شناسایی کانال مناسب همراه با اهداف بازاریابی، یک کلید اساسی در هنگام راه اندازی کمپین است.
بازاریابی دیجیتال
طبق گفته کریستین هرهولد، طراح محتوا و بازاریاب، کسب و کارها باید از بازاریابی دیجیتالی برای رسیدن به مصرف کنندگان استفاده کنند و در رقابت ها استوار باشند چرا که در این موارد مصرف کنندگان بیشتر برای خرید نیازهای خود از تکنولوژی استفاده می کنند. هرهولد می گوید، "یک کسب و کار باید حضور دیجیتال داشته باشد، چه در استفاده از بازاریابی رسانه های اجتماعی، SEO، بازاریابی ایمیل، یک وب سایت، و چه در صورت استفاده مطلوب ترکیبی از کانال ها".
بازاریابی دیجیتال
این نظرسنجی با مشارکت 501 بازاریاب دیجیتال از شرکت های دارای بیش از 100 کارمند در سراسر ایالات متحده انجام شد. 36 درصد از مدیران، 15 درصد از شرکاء، 13 درصد از مدیران سطح پایین، 12 درصد از مدیران ارشد، 12 درصد از رئیس ها پاسخ دهندگان این گزارش بوده اند همچنین 73 درصد از بازاریابان مشتری فردی (B2C) و 27 درصد بازاریابان محصولات و خدمات (B2B) نیز در این موضوع مشارکت داشتند.

آمار بازاریابی دیجیتال 2018
بازاریابی دیجیتال
هنگامی که موفقیت در اهداف بازاریابی دیجیتال موثر می شود، 83٪ معتقدند که در مسیر درست قرار دارند. آنها این موفقیت را به بازاریابی دیجیتال می رسانند و راحت تر از بازاریابی سنتی  به مشتریان دست می یابند. با توجه به اهداف پنجگانه بازاریابی دیجیتال در سال 2018، 28 درصد از شرکت ها افزایش فروش / درآمد را به عنوان اولویت اصلی می دانند. هرهولد می گوید ارزش بازاریابی دیجیتال توانایی آن است که بر خرید تاثیر بگذارد و در نهایت استراتژی باید به فروش منجر شود.

کانال های بازاریابی دیجیتال
بازاریابی دیجیتال
برای رسیدن به حداکثر تعداد افراد، کسب و کار باید از چندین کانال بازاریابی دیجیتال استفاده کند. این بررسی نشان داد که 81 درصد از شرکت ها از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند 78 درصد از وبسایت و 69 درصد از ایمیل.


منبع: کانون تبلیغاتی تاریخ ثبت مقاله  چهارشنبه 1397/05/17   آمار بازدید  311
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.