کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

تصاویر زنده اسمارت‌فون خم‌شدنی موتورولا ریزر فاش شد!   |   تلویزیون هوشمند نوکیا به‌زودی عرضه خواهد شد   |   اخبار جعلی در فیس بوک گسترش یافته است   |   نوکیا تلویزیون هوشمند می سازد   |   گوگل تایید کرد که پیکسل‌های اصلی، دیگر به‌روزرسانی نرم‌افزاری دریافت نخواهند کرد   |   شیائومی می واچ با طراحی شبیه به اپل واچ اما با قیمت بسیار پایین معرفی شد  |   توسعه 2 ورژن مختلف تم تیره برای نسخه iOS اپلیکیشن واتس‌اپ  |  

چاپ آگهی در راهنمای همشهری

چاپ آگهی در راهنمای همشهری نیازمندیهای همشهری ازجمله تجربیات بسیار موفق رسانه‌ها در عرصه اقتصاد رسانه محسوب می‌شود. شاید خیل عظیمی از کسانی را دیده باشید که روزنامه همشهری را هر روز صبح برای تورق اوراق نیازمندی‌های آن خریداری می‌کنند؛ ضمیمه‌ای که هم فروش روزنامه را بالا برده و هم منافع اقتصادی بیشماری را برای آن به همراه داشته است. علی زارع‌زاده، نخستین مدیرعامل شرکت پیام همشهری است. ودر سال 1373 اولین شماره نیازمندی‌ها را, که 8 صفحه  بود منتشر کرد.

راهنماي همشهري هم اكنون با روزانه بيش از ۲۵ هزار آگهي و برخورداري از جامع ترين فهرست موضوعات بزرگترين نقش را در نظام مبادله كالا و خدمات درتهران به عهده دارد. همچنین از سال1385 علاوه بر نیازمندی های صبح تهران که مختص تهران است نیازمندی های صبح کشور در 24 صفحه برای شهرستان ها نیز چاپ و توزیع میگردد که باعث رونق اقتصادی در گستره جغرافیایی ایران شده است. ساماندهي اين حجم از خدمت رساني از طريق بيش از ۱۴۰ دفتر قبول آگهي در تهران و شهرستانها صورت مي گيرد .در حال حاضر سفارش آگهي به صورت شبانه روزي واز طریق  سایت کانون تبلیغات صدف انجام می گردد و چاپ آگهی در راهنمای همشهری بعث تسهیل در خرید و فروش و استخدام متقاضیان شده است. سايت راهنماي همشهري نيز روزانه با نمایش هزاران اگهی چاپ شده در راهنما ، نقش ويژه اي را در اطلاع رساني الكترونيكي نيازمنديها به عهده گرفته است.

کانون تبلیغاتی صدف بر اساس تجربیات و فعالیت های خود آمادگی چاپ آگهی در راهنمای همشهری برای مشتریان محترم با تخفیفات و تسهیلات ویژه را دارد.

چاپ آگهی در راهنمای همشهری


تعرفه چاپ آگهی در راهنمای همشهری

تعرفه چاپ آگهی در راهنمای همشهری

فرم درخواست چاپ آگهی در راهنمای همشهری


 نام شرکت:
  
نام و سمت متقاضی:
  
 تلفن تماس:
  
حدود هزینه:
  
حدود تاریخ چاپ:
 /  /
تعداد نوبت چاپ:
  

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.