کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

شرکت اچ‌تی‌سی اسمارت‌فون میان‌رده Wildfire E2 را در بازار روسیه معرفی کرد   |   توزیع اینترنت رایگان بین خبرنگاران از امشب   |   نخستین به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای سری گلکسی نوت 20 سامسونگ منتشر شد   |   گوگل آخرین ورژن بتای اندروید 11 را منتشر کرد  |   گوگل در سال آینده میلادی از یک پیکسل تاشو رونمایی می‌کند   |   موبایلهای جدید سامسونگ همراه با ساعت هوشمند رونمایی شد  |   مایکروسافت جایزه های نقدی امنیتی خود را ۳ برابر کرد  |  

چاپ آگهی در روزنامه اطلاعات

چاپ آگهی در روزنامه اطلاعات روزنامه اطلاعات عصر روز يكشنبه ۱۹ تير ۱۳۰۵ (نودویک سال پيش) در تهران پا به عرصه وجود گذاشت. شوراى عالى معارف پانزدهم تير ماه همان سال امتياز اين روزنامه را به مديريت عباس مسعودى صادر كرده بود. مسعودى در آن هنگام عضو «مركز اطلاعات ايران» بود و در نخستين شماره روزنامه نيز نام همين مركز به عنوان ناشر آمده است. تشكيل اين مركز تلاشى ناكام براى ايجاد يك خبرگزارى بين المللى بود و انتشار روزنامه اطلاعات در واقع كوششى براى فراموش كردن شكست در رسيدن به اين هدف تلقى مى شد. دست اندركاران آن روز مركز اطلاعات ايران، خود نمى دانستند با اين تصميم ماندگارترين نشريه ايرانى را بنيان مى گذارند.
اولين شماره روزنامه اطلاعات يك برگ بود. در قسمت بالاي اين برگ در سمت راست نام صاحب امتياز (عباس مسعودي) و آدرس روزنامه (خيابان لاله‌زار كوچه وثوق نظام) و در سمت چپ آن تقويم و بهاي اشتراك روزنامه آورده شده بود. قيمت تك نسخه روزنامه اطلاعات چهار شاهي (هر 20 شاهي معادل يك ريال) و نرخ اشتراك سالانه ‌آن 50 قران (50 ريال) براي تهران و 60 ريال براي شهرستانها بود. در صفحه اول اين روزنامه سه مطلب شامل مقاله‌اي درباره علت انتشار روزنامه اطلاعات و مركز خبري پشتيباني كننده آن تحت عنوان «مركز اطلاعات و نظريات آن»، گزارش جريان افتتاح ششمين دوره مجلس شوراي ملي (به رياست سني مرحوم سيد حسن مدرس) و نطق افتتاحيه رضاشاه منعكس شده است. نطق رضاشاه در بالاي صفحه و با حروفي درشت‌تر از ساير مطالب منعكس شده بود.
صاحب امتياز و مدير مسئول روزنامه اطلاعات از ابتداي انتشار، عباس مسعودي بود. مسعودي كار خود را از حروفچيني در مطبوعات آغاز كرد. او در مدرسه دارالفنون تحصيل كرده بود و هنگام انتشار اولين شماره روزنامه اطلاعات 25 سال داشت.
مسعودي كه بنيانگذار و مدير مؤسسه اطلاعات بود. سرانجام در سن 73 سالگي در در دفتر كار خود، درگذشت. عباس مسعودي در سالهاي آخر عمر خود مديريت مؤسسه اطلاعات را به پسرش فرهاد سپرده بود.
روزنامه اطلاعات اولین روزنامه مطبوعات ایران بود که به سبک مطبوعات غربی چاپ آگهی را درج می کرد و مشتریان برای چاپ آگهی در روزنامه اطلاعات گاهی چند روز در صف چاپ آگهی منتظر می ماندند.
پس از انقلاب اسلامی ایران مؤسسه اطلاعات به همراه مؤسسه کیهان به بنیاد مستضعفان واگذار شد. پس از مدتی این دو مؤسسه زیر نظر ولی فقیه قرار گرفت و حجت‌الاسلام سید محمود دعائی به عنوان نماینده ولی فقیه و سرپرست این مؤسسه منصوب شد.
ستون «دو کلمه حرف حساب» که از دههٔ ۱۳۶۰ در روزنامه اطلاعات به قلم کیومرث صابری فومنی (گل آقا) منتشر شد به پیشی گرفتن این روزنامه از رقیب دیرین خود کیهان انجامید و زمینه انتشار هفته‌نامهٔ طنز «گل آقا» در سال‌های بعد شد.
به این ترتیب نودویک سال پیش، انتشار روزنامه اطلاعات آغاز گشت؛ روزنامه‌ای که با پشت سر گذاشتن سال‌هایی پر از حادثه در تاریخ این مرز و بوم، تبدیل به قدیمی‌ترین روزنامه کنونی کشور شد.
در رتبه بندی روزنامه ها و پایه عملکردشان در مرداد 1395 که توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده است روزنامه اطلاعات با 70.94 امتیاز رتبه هفتم را داشته است.

کانون تبلیغاتی صدف بر اساس تجربیات و فعالیت های خود آمادگی چاپ آگهی در روزنامه اطلاعات برای مشتریان محترم با تخفیفات و تسهیلات ویژه را دارد.

چاپ آگهی در روزنامه اطلاعات


تعرفه چاپ آگهی در روزنامه اطلاعات

تعرفه چاپ آگهی در روزنامه اطلاعات

فرم درخواست چاپ آگهی در روزنامه اطلاعات


 نام شرکت:
  
نام و سمت متقاضی:
  
 تلفن تماس:
  
حدود هزینه:
  
حدود تاریخ چاپ:
 /  /
تعداد نوبت چاپ:
  

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.