کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

محدودشدن پخش زنده فیس بوک پس از تیراندازی‌های نیوزلند  |   ترامپ همکاری شرکت‌های مخابراتی آمریکا با هواوی را ممنوع می کند  |   رونمایی از لپ تاپ جدید اچ پی با دو نمایشگر  |   نسخه قرمز‌رنگ وان پلاس 7 در کنار نسخه پایه این گوشی معرفی و عرضه خواهد شد   |   آسیب پذیری امنیتی واتس‌اپ دردسرساز شد   |   چگونه اشتراک‌گذاری مجدد را در استوری‌های اینستاگرام خود غیرفعال کنیم؟   |   دولت آمریکا باید تجزیه فیس بوک را بررسی کند  |  

چاپ آگهی در روزنامه ایران

چاپ آگهی در روزنامه ایران فعالیت این روزنامه از تاریخ اول بهمن ماه یکهزار و سیصد و هفتاد و سه آغاز شده است.

ایران روزنامه فرهنگی، اجتماعی، سیاسی - اقتصادی صبح ایران است. صاحب امتیاز این روزنامه مؤسسه فرهنگی-مطبوعاتی ایران وابسته به خبرگزاری ایرنا است.در رتبه‌بندی روزنامه‌های ایران بر پایهٔ عملکردشان در بازهٔ نیمه دوم ۱۳۹۳ توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ روزنامه ایران مشترکاً به همراه روزنامه دنیای اقتصاد با ۷۸ امتیاز، رتبه دوم را داشت و همچنین در رتبه‌بندی روزنامه ایران بر پایه عملکردشان در مرداد1395که توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده است روزنامه ایران  ،با 80.6 امتیاز رتبه سوم را داشته است.

نظر به اینکه روزنامه ایران روزنامه دولت است به همین دلیل اکثر شرکت های دولتی آگهی های خود را در روزنامهء ایران چاپ می کنند و شرکت های خصوصی که مخاطب اصلی آنها دستگاه های دولتی می باشند چاپ آگهی در روزنامه ایران را مناسب بازار هدف خود می دانند.

کانون تبلیغاتی صدف بر اساس تجربیات و فعالیت های خود آمادگی چاپ آگهی در روزنامه ایران برای مشتریان محترم با تخفیفات و تسهیلات ویژه را دارد.

چاپ آگهی در روزنامه ایران


تعرفه چاپ آگهی در روزنامه ایران

تعرفه چاپ آگهی در روزنامه ایران

فرم درخواست چاپ آگهی در روزنامه ایران


 نام شرکت:
  
نام و سمت متقاضی:
  
 تلفن تماس:
  
حدود هزینه:
  
حدود تاریخ چاپ:
 /  /
تعداد نوبت چاپ:
  

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.