کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

شرکت اچ‌تی‌سی اسمارت‌فون میان‌رده Wildfire E2 را در بازار روسیه معرفی کرد   |   توزیع اینترنت رایگان بین خبرنگاران از امشب   |   نخستین به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای سری گلکسی نوت 20 سامسونگ منتشر شد   |   گوگل آخرین ورژن بتای اندروید 11 را منتشر کرد  |   گوگل در سال آینده میلادی از یک پیکسل تاشو رونمایی می‌کند   |   موبایلهای جدید سامسونگ همراه با ساعت هوشمند رونمایی شد  |   مایکروسافت جایزه های نقدی امنیتی خود را ۳ برابر کرد  |  

چاپ آگهی در روزنامه جام جم

چاپ آگهی در روزنامه جام جم جام جم روزنامه‌ای است که از تاریخ شنبه ۱۰ اردیبهشت سال ۱۳۷۹ در سراسر ایران منتشر می‌شود و سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران صاحب امتیاز این روزنامه می‌باشد. هم‌اکنون مراد عنادی رئیس مؤسسه و مدیرمسئول جام جم است. این نشریه دارای ضمایمی است که به صورت روزانه عرضه می‌شوند. جام جم تنها روزنامه‌ای است که دارای ۶ چاپخانه در شش استان ایران است.

زمزمه‌هاي مربوط به انتشار روزنامه جام‌جم از بهمن ماه 1378 شنيده شد. این روزنامه به صاحب امتیازی صداوسیمای جمهوری اسلامی از فرصت تبلیغات  تلویزیونی برخوردار بود و بدین جهت به نظر می‌رسید که بتواند در ابتدا امر نظر مخاطبان بی‌شماری را جلب کند. البته همین مسئله، نکته ای بود که منتقدان روزنامه‌های وابسته به دولت را در مظان رقابت با بخش خصوصی قرار می‌داد. علاوه بر آن منتقدان معتقد بودند که صداوسیما، که خود رسانه دیداری و شنیداری عظیمی است، به انتشار رسانه مکتوب روی آورده و آن را نشانگر ضعف این سازمان در ارتباط برقرار کردن با مخاطبان عنوان می‌کردند.
 در آن زمان روزنامه‌ها و نشریات زیادی منتشر می‌شد و انتشار یک مجله یا روزنامه چیز چندان عجیب و غریبی نبود اما اينكه رسانه‌اي مانند صداوسيما با داشتن چند شبكه تلويزيوني و راديويي اقدام به راه‌اندازي روزنامه‌ای کند، کمی عجیب به نظر می‌رسید. براي سال‌هاي طولاني هفته‌نامه سروش و نشريات مختلف آن از سروش جوان گرفته تا نوجوان، تنها رسانه مكتوب اين سازمان بود.

به هر حال، جام جم از اردیبهشت سال 79، تمام رنگی با تیمی كارآزموده و حرفه‌ای شروع به کار کرد. جهت‌گیری این روزنامه در تمام موضوعات اجتماعی حتی چاپ آگهی در روزنامه جام جم شبیه روزنامه های زمان خود بود که همین رویه را در سال‌های بعد هم حفظ کرد. صداوسیما در جواب  انتقادات وارده، دلیل راه‌اندازی این روزنامه را تکمیل رسالت رسانه‌ای خود و رسیدن به تعریف بنگاه چندرسانه‌ای که از جمله اهداف و افق‌های دید سازمان بود عنوان کرد. این هدفگذاری، بعدها منجر به راه‌اندازی جام جم آنلاین شد که اولین روزنامه مجازي روزانه و رسمی کشور است.
از آنجا که قرار بود سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، صاحب امتیاز این روزنامه باشد، گروه رسانه، اولين گروهي بود كه در روزنامه جام‌جم شكل گرفت و قوام پيدا كرد. در آن زمان علیرضا داد به واسطه مسئولیت مدیریتی خود در سیما به عنوان دبیر گروه رسانه انتخاب شد. او نیز فاطمه مرادی، مدیر روابط عمومی سیما فیلم در آن مقطع را مسئول گروه رسانه کرده بود. برای شروع مسئولان روزنامه تصميم گرفتند نوروز سال 1379 ويژه‌نامه‌اي منتشر كنند و قرار بود این ویژه‌نامه به معرفي برنامه‌هاي تلويزيوني بپردازد. اتفاقي كه تا پيش از آن در روزنامه‌هاي ديگر به‌ندرت مي‌افتاد و اغلب در نشریات اگر به برنامه‌های صداوسیما پرداخته می‌شد با نگاهی یکطرفه و در نقد عمومی آن بود.

 در آن زمان صفحه‌های سوم و آخر روزنامه مربوط به گروه رسانه بود.  اين نشاندهنده اهميتي بود كه در ماكت پيشنهادي اين روزنامه به صفحات فرهنگي و هنري داده شده بود.  به مرور مشخص شد جام‌جم قرار است روزنامه‌اي فرهنگي اجتماعي و متفاوت از فضای غالب روزنامه‌نگاری سیاسی آن دوره باشد.

البته گروه سياسي نيز از اولين گروه‌هايي بود كه در جام‌جم شكل گرفت. پرويز اسماعيلي، اولين دبير سرويس سياسي بود كه كار خود را با حضور كتايون مافي و عليرضا موثقي آغاز كرد. مانند اغلب روزنامه‌ها صفحه دوم جام جم به اخبار و گزارش‌های سياسي تعلق داشت، اما صفحه سوم كه به تعبيري مهم‌ترين صفحه هر روزنامه است، به انتشار خبرهاي راديو و تلويزيون اختصاص يافت. بر خلاف تصور اوليه، فعاليت در روزنامه‌اي مانند جام‌جم در آن سال‌ها كار چندان ساده‌اي نبود. مهمترين مسئله ارتباط با شبكه‌هاي تلويزيوني و راديويي بود كه در اين بخش به دليل نبود بستر مناسب، فعاليت به سختي و كندي پيش مي‌رفت. تا آن مقطع روابط عمومي در شبكه‌ها عمدتاً بخش‌هاي محدود و كم‌تحركي بودند كه فعاليت آنها بيشتر شامل فعاليت‌هاي اداري بود. به این دلیل تلاش براي انتشار ويژه‌نامه نوروز به نتيجه نرسید.
هم اکنون همراه روزنامه جام جم  نیازمندی های جام جم بنام جام24 در 8 صفحه تولید و توزیع می گردد که با توجه به اینکه از انتشار راهنمای جام24 بیش از چند ماه نمیگذرد ولی توانسته جایگاه خود را در بین نشریات پیدا نماید.
در رتبه بندی روزنامه ها و پایه عملکردشان در مرداد 1395 که توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده است روزنامه جام جم با 77.46 امتیاز رتبه ششم را داشته است.

کانون تبلیغاتی صدف بر اساس تجربیات و فعالیت های خود آمادگی چاپ آگهی در روزنامه جام جم برای مشتریان محترم با تخفیفات و تسهیلات ویژه را دارد.

چاپ آگهی در روزنامه جام جم


تعرفه چاپ آگهی در روزنامه جام جم

تعرفه چاپ آگهی در روزنامه جام جم

فرم درخواست چاپ آگهی در روزنامه جام جم


 نام شرکت:
  
نام و سمت متقاضی:
  
 تلفن تماس:
  
حدود هزینه:
  
حدود تاریخ چاپ:
 /  /
تعداد نوبت چاپ:
  

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.