کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

همکاری تراشه ساز تایوانی با هواوی چین پایان یافت  |   نخستین به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای گلکسی واچ 3 سامسونگ منتشر شد  |   کارمندان فیس‌بوک تا یک سال آینده دورکار شدند  |   جاسوسی از ترافیک اینترنت ماهواره‌ای با تلویزیون‌های عادی  |   شرکت اچ‌تی‌سی اسمارت‌فون میان‌رده Wildfire E2 را در بازار روسیه معرفی کرد   |   توزیع اینترنت رایگان بین خبرنگاران از امشب   |   نخستین به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای سری گلکسی نوت 20 سامسونگ منتشر شد   |  

چاپ آگهی در روزنامه جمهوری اسلامی

چاپ آگهی در روزنامه جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی، اولین روزنامه‌ایست که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی منتشر شد و توانست به نیاز روزافزون انقلابیون و مذهبی‌ها که تا آن روز در مقابل فشارهای تبلیغاتی، سیاسی دشمنان داخلی و خارجی، هیچ وسیله‌ای برای پاسخگوئی و هیچ امکانی برای رساندن صدای انقلاب به گوش‌ها نداشتند، پاسخی منطقی بدهد.
نخستین شماره این روزنامه در روز نهم خرداد ماه سال 1358 منتشر شد. انتشار این روزنامه، اولین گام در جهت تامین نیازهای رسانه‌ای و فرهنگی جامعه انقلابی، در جهت دفاع از اصول، تبیین و تثبیت ارزشهای اسلامی و آرمانهای انقلاب و ملت بود. دقیقاً به همین خاطر بود که روزنامه جمهوری اسلامی از همان آغاز، جایگاه ویژه‌ای را در میان مردم و مطبوعات کشور به خود اختصاص داد و نقش مسئولانه‌ای را ایفا کرد.
ترویج و فرهنگ اسلامی و حمایت از آرمانهای مسلمان و انقلابی ایران، اصلی‌ترین محور فعالیت روزنامه از آغاز تاکنون بوده است که همواره با تلاش در جهت تحکیم اصل ولایت فقیه، تقویت نظام منبعث از اراده ملت، حفظ وحدت کلمه و بسیج نیروها به منظور حضور مردم در صحنه، در مسیر تحقق آن گام برداشته است.
این روزنامه از ابتدا بعنوان ارگان حزب جمهوری اسلامی منتشر شد لکن پس از آنکه فعالیت‌های حزب در سال 1366 متوقف گردید، بدون آنکه ارگان حزب یا گروه خاصی باشد، و به عنوان یک روزنامه بخش خصوصی به فعالیت خود ادامه داد و هزینه های خود را از طریق چاپ آگهی در روزنامه جمهوری اسلامی پوشش می دهد.
روزنامه جمهوری اسلامی از ابتدای تاسیس تاکنون بیش از 50 شهید تقدیم اسلام کرده است، عزیزانی که در کسوت عضویت در هیات تحریریه، خبرنگاری، نمایندگی و توزیع روزنامه انجام وظیفه می‌کردند، و در جریان مقابله با جریان‌های انحرافی و حضور دفاع مقدس بعنوان نیروهای داوطلب بسیجی در خط مقدم جبهه به شهادت رسیدند.
مقابله با ظلم و ستم از اساس کار این روزنامه بشمار می‌رود. سرمقاله‌ها و مقالات منتشره در روزنامه عموماً دارای محتوایی در قالبهای فوق است. آرمانگرایی از ویژگی‌های دیگر روزنامه است که در سطور و صفحات مختلف این روزنامه می‌توان آن را لمس کرد. بر همین اساس، موضوعات عقیدتی و فرهنگی جایگاه خاصی در این روزنامه دارند.
حمایت از مستضعفین به معنی عام در سطح جهان و توجه ویژه به مسائل جهان اسلام محور دیگری است که محتوای روزنامه جمهوری اسلامی را تشکیل می‌دهند.
در رتبه بندی روزنامه ها و پایه عملکردشان در مرداد1395که توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده است روزنامه جمهوری اسلامی با 63 امتیاز رتبه شانزدهم را داشته است.

کانون تبلیغاتی صدف بر اساس تجربیات و فعالیت های خود آمادگی چاپ آگهی در روزنامه جمهوری اسلامی برای مشتریان محترم با تخفیفات و تسهیلات ویژه را دارد.

چاپ آگهی در روزنامه جمهوری اسلامی


تعرفه چاپ آگهی در روزنامه جمهوری اسلامی

تعرفه چاپ آگهی در روزنامه جمهوری اسلامی

فرم درخواست چاپ آگهی در روزنامه جمهوری اسلامی


 نام شرکت:
  
نام و سمت متقاضی:
  
 تلفن تماس:
  
حدود هزینه:
  
حدود تاریخ چاپ:
 /  /
تعداد نوبت چاپ:
  

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.