کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

همکاری تراشه ساز تایوانی با هواوی چین پایان یافت  |   نخستین به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای گلکسی واچ 3 سامسونگ منتشر شد  |   کارمندان فیس‌بوک تا یک سال آینده دورکار شدند  |   جاسوسی از ترافیک اینترنت ماهواره‌ای با تلویزیون‌های عادی  |   شرکت اچ‌تی‌سی اسمارت‌فون میان‌رده Wildfire E2 را در بازار روسیه معرفی کرد   |   توزیع اینترنت رایگان بین خبرنگاران از امشب   |   نخستین به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای سری گلکسی نوت 20 سامسونگ منتشر شد   |  

چاپ آگهی در روزنامه خراسان

چاپ آگهی در روزنامه خراسان نخستین شمارهٔ روزنامه خراسان در ۱ تیر ۱۳۲۸ و به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی محمدصادق تهرانیان در چهار صفحه و در قطع کوچک منتشر شد. شعار رسمی روزنامه در آن زمان بیت زیر بود.
                                                         برادر جان خراسان است اینجا             سخن گفتن نه آسان است اینجا
پیش از این تاریخ، دو روزنامهٔ دیگر نیز با عنوان مشابه خراسان چاپ می‌شدند که مدت انتشار آن‌ها چندان طولانی نبود.
روزنامه خراسان از تاریخ ۵ بهمن ۱۳۷۷ به طور هم‌زمان در مشهد و تهران چاپ می‌شود. روزنامه در ۱۶ صفحه تمام رنگی و به‌صورت سراسری، ۴ صفحه خراسان ورزشی با توزیع سراسری، ۴ صفحه ضمیمه زندگی سلام با توزیع سراسری، ۸ صفحه روزنامه خراسان رضوی ویژه استان خراسان رضوی، ۸ صفحه ویژه خراسان شمالی، ۸ صفحه ویژه خراسان جنوبی، ۴ صفحه ویژه سیستان و بلوچستان و ۸۸ صفحه نیازمندی‌ها در شهر مشهد و ۱۶ صفحه نیازمندی‌ها در استان خراسان رضوی، ۸ صفحه نیازمندی‌های ویژه خراسان شمالی و ۸ صفحه نیازمندیهای ویژه خراسان جنوبی منتشر می‌شود.
از سال ۱۳۹۳ ضمیمه ۸ صفحه‌ای خراسان رضوی، با دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به روزنامه خراسان رضوی تغییر کاربری یافت و مجوز ارائه مجزا از روزنامه خراسان را دریافت کرد.
روزنامهٔ خراسان (بنیان‌گذاری در: ۱۹۴۹م/ ۱۳۲۷ش) روزنامه‌ای فارسی‌زبان، محلّی‌گرا و چندگانه است. دو دفتر مرکزی در مشهد و تهران دارد. پوشش خبری آن، گسترهٔ کشور است و رویکردی ویژه به شرق (استان‌های خراسان، سیستان و بلوچستان) دارد.
خراسان کهن‌ترین روزنامه محلی ایران شمرده می‌شود. پس از روزنامه‌های اطلاعات، کیهان و آلیک، چهارمین روزنامه کهن سراسری در ایران است، همچنین این روزنامه پرتیراژترین نشریه شرق کشور و بعد از همشهری و جام جم، سومین روزنامه پرتیراژ در سراسر کشور به شمار می‌رود. رویکرد اصلی روزنامه «فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، خبری» است و وابسته به هیچ جناح سیاسی نیست. امتیاز روزنامه خراسان پس از انقلاب مدتی در دست بنیاد شهید بود. ولی در حال حاضر صاحب امتیاز آن مؤسسه فرهنگی و هنری خراسان است.
در رتبه‌بندی روزنامه‌های ایران بر پایه عملکردشان در چاپ آگهی در بازهٔ نیمه دوم ۱۳۹5 توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ خراسان با 70.94 امتیاز، رتبهٔ چهارم را  در بین روزنامه های کثیرالانتشار و برپایه همان رتبه بندی , رتبه اول را در روزنامه های منطقه ای دارد.

کانون تبلیغاتی صدف بر اساس تجربیات و فعالیت های خود آمادگی چاپ آگهی در روزنامه خراسان برای مشتریان محترم با تخفیفات و تسهیلات ویژه را دارد.

چاپ آگهی در روزنامه خراسان


تعرفه چاپ آگهی در روزنامه خراسان

تعرفه چاپ آگهی در روزنامه خراسان

فرم درخواست چاپ آگهی در روزنامه خراسان


 نام شرکت:
  
نام و سمت متقاضی:
  
 تلفن تماس:
  
حدود هزینه:
  
حدود تاریخ چاپ:
 /  /
تعداد نوبت چاپ:
  

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.