کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

همکاری تراشه ساز تایوانی با هواوی چین پایان یافت  |   نخستین به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای گلکسی واچ 3 سامسونگ منتشر شد  |   کارمندان فیس‌بوک تا یک سال آینده دورکار شدند  |   جاسوسی از ترافیک اینترنت ماهواره‌ای با تلویزیون‌های عادی  |   شرکت اچ‌تی‌سی اسمارت‌فون میان‌رده Wildfire E2 را در بازار روسیه معرفی کرد   |   توزیع اینترنت رایگان بین خبرنگاران از امشب   |   نخستین به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای سری گلکسی نوت 20 سامسونگ منتشر شد   |  

چاپ آگهی در روزنامه دنیای خودرو

چاپ آگهی در روزنامه دنیای خودرو نخستین و تنها روزنامه‌ خودرویی جهان از شهریور ماه سال ١٣٩۴ به نام “دنیای خودرو“ در ایران منتشر می شود اما این روزنامه وارث بیش از یک قرن سنت نویسندگی حرفه‌ای در مورد خودرو در جهان و چهار دهه تلاش پیگیر خودرو نویسان در ایران است.
 ۱۲۰ سال قبل از تولد روزنامه «دنیای خودرو» در ایران، دو مجله خودرویی دنیا همزمان در دو نقطه پا به عرصه گذاشتند و لقب اولین نشریات خودرویی را گرفتند. این دو مجله در ماه نوامبر ۱۸۹۵ میلادی، یکی در انگلستان و دیگری در ایالات متحده آمریکا.
این دو مجله هنوزبا نام های «صنایع خودرویی» و «اتوکار» بطور منظم منتشر می شود.

اما سابقه انتشار نشریات تخصصی خودرویی در ایران به حدود ۴٠ سال پیش برمی‌گردد که اولین شماره‌ٔ ماهنامه تخصصی «ماشین» منتشر شد. در مدت بیست‌‌وشش سال بعد از انتشار این نشریه‌ٔ پرطرفدار، مجلات دیگری نیز در عرصه مسائل خودرو به‌طور اعم یا اتومبیل، هواپیما یا موتورسیکلت یا حمل‌ونقل منتشر شدند که همگی ماهنامه‌ بودند تا آن‌که در آذر ماه ۱۳۸۵ اولین شماره هفته‌نامه «دنیای خودرو» به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی خشایار نظریان روی دکه آمد و ‌عنوان «نخستین و پرمخاطب‌ترین هفته نامه تخصصی خودرو در ایران» را به خود اختصاص داد. هفته‌نامه مستقل و صددرصد متعلق به بخش خصوصی «دنیای خودرو» به شکستن طلسم انتشار ماهیانه نشریات تخصصی خودرویی در ایران اکتفا نکرد و در مدت نه سال انتشار رکوردهای متعددی را در این عرصه جابه‌جا کرد، از جمله دراسفند ۱۳۹۳ پس از هشت سال انتشار بی‌وقفه و پیاپی به چهارصدمین شماره رسید، در حالی که تا آن زمان در ایران هیچ نشریه خودرویی به ۴۰۰ نرسیده بود. رشد کیفی و کمی این هفته‌نامه در مدت ۹ سال، آهسته اما پیوسته ادامه داشت و بالاخره به بلوغی منجر شد که یک سنت‌شکنی در عرصه نشریات خودرویی در سطح بین‌المللی را در پی داشت.

مجوز انتشار اولین روزنامه خودرویی را هیأت نظارت بر مطبوعات ایران در تاریخ بیستم بهمن ماه ۱۳۹۳ صادر کرد و بر این اساس، در تاریخ ۷ شهریور ۱۳۹۴ نخستین شماره روزنامه «دنیای خودرو» دوباره به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی خشایار نظریان منتشر شد. کادر حرفه‌ای نویسندگان هیأت تحریریه این روزنامه برای چاپ ترکیبی است از روزنامه‌نگاران پیش‌کسوت عرصه خودرو، حمل‌ونقل و اقتصاد و روزنامه‌نگاران جوان، توانا و با استعدادی که دانش فنی و مهارت تخصصی خود را با توانایی‌‌های نگارشی و ادبی خود درآمیخته‌اند و به این ترتیب دو عرصه فنی و ادبی را به هم نزدیک کرده‌اند.
همان‌طور که ذکر شد روزنامه دنیای خودرو اولین و فعلاً تنها روزنامه تخصصی خودرو در جهان است. این روزنامه توانست با چاپ آگهی در روزنامه دنیای خودرو بصورت روزانه و مستمر و بعنوان تنها روزنامه تخصصی خودرو در جهان از سال ۱۳۹۴ تا کنون منتشر گردد. مطالب روزنامه در مورد مسائل مختلف خودرو، از اقتصاد و بازرگانی و بازار خودرو گرفته تا اخبار کلان صنعت خودرو، بررسی‌ فنی خودروها، مسائل اجتماعی مربوط به آن و نکات جذاب و سرگرم‌کننده این عرصه است و تا این زمان به خوبی از عهده ‌اش برآمده‌اند. قصد روزنامه دنیای خودرو این است که  با تکیه بر تجربیات ،تواناتر از قبل درعرصه‌ تبلیغات صنعت خودرو عرض اندام نماید.

کانون تبلیغاتی صدف بر اساس تجربیات و فعالیت های خود آمادگی چاپ آگهی در روزنامه دنیای خودرو برای مشتریان محترم با تخفیفات و تسهیلات ویژه را دارد.

چاپ آگهی در روزنامه دنیای خودرو


تعرفه چاپ آگهی در روزنامه دنیای خودرو

تعرفه چاپ آگهی در روزنامه دنیای خودرو

فرم درخواست چاپ آگهی در روزنامه دنیای خودرو


 نام شرکت:
  
نام و سمت متقاضی:
  
 تلفن تماس:
  
حدود هزینه:
  
حدود تاریخ چاپ:
 /  /
تعداد نوبت چاپ:
  

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.