کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

همکاری تراشه ساز تایوانی با هواوی چین پایان یافت  |   نخستین به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای گلکسی واچ 3 سامسونگ منتشر شد  |   کارمندان فیس‌بوک تا یک سال آینده دورکار شدند  |   جاسوسی از ترافیک اینترنت ماهواره‌ای با تلویزیون‌های عادی  |   شرکت اچ‌تی‌سی اسمارت‌فون میان‌رده Wildfire E2 را در بازار روسیه معرفی کرد   |   توزیع اینترنت رایگان بین خبرنگاران از امشب   |   نخستین به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای سری گلکسی نوت 20 سامسونگ منتشر شد   |  

چاپ آگهی در روزنامه شرق

چاپ آگهی در روزنامه شرق شرق (بنیان‌گذاری در ۱۳۸۲/ ۲۰۰۳) روزنامه و وبگاهی خبری به زبان فارسی و اصلاح‌گرا در ایران است که در گستره سراسری پخش می‌شود. این روزنامه در ۲ شهریور ۱۳۸۲ به سردبیری محمد قوچانی و مدیر مسئولی مهدی رحمانیان و با حضور محمد عطریانفر به عنوان رئیس شورای سیاست گذاری منتشر شد. سردبیر کنونی آن احمد غلامی داستان‌نویس است.

این نشریه خود را «روزنامه سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی صبح ایران» می‌شناسد و ویژه‌نامه‌های استانی و مناسبتی بسیاری چاپ کرده است. گسترهٔ خبری آن سراسری و استانی است و در صفحهٔ پایانی، کاریکاتور چاپ می‌کند و ستونی برای طنز دارد که معمولاً برپایهٔ مسائل بومی است.

چاپ آگهی در روزنامه شرق از همان روزهای آغازین انتشار در دستور کار مدیران روزنامه بوده است و بعلت گستردگی موضوعات گوناگون علی الخصوص اجتماعی,سیاسی و فرهنگی مورد استقبال اقشار مختلف صنعتگران و تجار قرار گرفت.
تحریریهٔ این روزنامه، تحریریهٔ سابق یکی از ضمیمه‌های روزنامه همشهری با نام «همشهری جهان »(همشهری دوم) بودند که با روی کار آمدن دومین دورهٔ شورای شهر تهان و انتخاب محمود احمدی‌نژاد به عنوان شهردار و تغییراتی که در مدیریت روزنامهٔ همشهری بوجود آمد مجبور به استعفاء شدند. مهدی رحمانیان در فرودین ۱۳۹۵، از جایگاه رسانه‌ها در ایران گفت، و شرق را نیز مثال زد:

در کشورهای دیگر، روزنامه‌نگارانی هستند که ۳۰سال در یک روزنامه حضور دارند، یک ستون ثابت در روزنامه دارند و آن ستون خوانندگان خاص خود را دارد. اما این شرایط در ایران وجود ندارد. ما در روزنامهٔ خود ستون‌نویسی نداریم که از آغاز روزنامهٔ شرق تا الان ستون‌نویس ثابت باشد. ما تا الان چهار تا پنج مرحله تغییر پرسنل داشته‌ایم که عمدهٔ آن ناخواسته بوده است. هر چند بعضی اوقات هم خود خواسته بوده است اما اصل و اساس آن ناخواسته است و این موضوع به پختگی و بلوغ نشریه آسیب می‌زند.
در رتبه‌بندی روزنامه‌های ایران بر پایه عملکردشان در بازهٔ نیمه دوم ۱۳۹۴ توسط وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ روزنامهٔ شرق با ۶۸٬۸ امتیاز، رتبهٔ هشتم را داشت.

روزنامه شرق از شهریور ۱۳۹۲ به عنوان اولین روزنامه ایرانی به توییتر پیوست و از مهر همان سال با انتشار مطالب روزنامه و اخبار روز در این شبکه اجتماعی فعالیت چشمگیری را آغاز کرد. حساب توییتر روزنامه شرق در فرودین ۱۳۹۳ رسماً از سوی توییتر تأیید شد. بیشتر خبرنگاران روزنامه شرق نیز به همراه مهدی رحمانیان، مدیر مسوول، این روزنامه در شبکه اجتماعی توییتر حضور و فعالیت دارند. بر اساس آمار شرکت خدمات‌دهنده اطلاعات آماری شبکه‌های اجتماعی سوشل‌بیکرز، توییتر روزنامه شرق در کمتر دو سال توانسته است در توییتر بیش از ۱۰۰ هزار دنبال‌کننده کسب کند و در میان ۲۰ حساب برتر توییترهای ایرانی از نظر تعداد دنبال‌کننده قرار بگیرد.
در رتبه بندی روزنامه ها و پایه عملکردشان در مرداد 1395 که توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده است روزنامه شرق با  68.6 امتیاز رتبه نهم را داشته است.

کانون تبلیغاتی صدف بر اساس تجربیات و فعالیت های خود آمادگی چاپ آگهی در روزنامه شرق برای مشتریان محترم با تخفیفات و تسهیلات ویژه را دارد.

چاپ آگهی در روزنامه شرق


تعرفه چاپ آگهی در روزنامه شرق

تعرفه چاپ آگهی در روزنامه شرق

فرم درخواست چاپ آگهی در روزنامه شرق


 نام شرکت:
  
نام و سمت متقاضی:
  
 تلفن تماس:
  
حدود هزینه:
  
حدود تاریخ چاپ:
 /  /
تعداد نوبت چاپ:
  

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.