کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

تصاویر زنده اسمارت‌فون خم‌شدنی موتورولا ریزر فاش شد!   |   تلویزیون هوشمند نوکیا به‌زودی عرضه خواهد شد   |   اخبار جعلی در فیس بوک گسترش یافته است   |   نوکیا تلویزیون هوشمند می سازد   |   گوگل تایید کرد که پیکسل‌های اصلی، دیگر به‌روزرسانی نرم‌افزاری دریافت نخواهند کرد   |   شیائومی می واچ با طراحی شبیه به اپل واچ اما با قیمت بسیار پایین معرفی شد  |   توسعه 2 ورژن مختلف تم تیره برای نسخه iOS اپلیکیشن واتس‌اپ  |  

چاپ آگهی در روزنامه مهد آزادی

چاپ آگهی در روزنامه مهد آزادی روزنامهٔ سراسری و بین‌المللی مهد آزادی یکی از قدیمی‌ترین روزنامه‌های ایران و اولین و بزرگ‌ترین روزنامهٔ خصوصی کشور است که در روز ۲ مردادماه سال ۱۳۲۹ خورشیدی توسط «سید اسماعیل پیمان» در شهر تبریز —مرکز استان آذربایجان— تأسیس شده‌است. جشن شصت سالگی این روزنامه در مردادماه سال ۱۳۸۹ خورشیدی برگزار شد که در این مراسم، مقامات ارشد استان آذربایجان شرقی و نیز مسئولان رسانه‌های مختلف استان حضور داشتند.
روزنامهٔ مهد آزادی در دههٔ ۱۳۵۰ خورشیدی به دستور مستقیم محمدرضا شاه پهلوی توقیف شده و مدیران ارشد آن برای مدتی زندانی شدند. مسئولان روزنامه در طول مدت توقیف آن، اطلاعیه‌های سید روح‌الله خمینی را به طور مخفیانه در چاپخانه‌شان چاپ می‌کردند. اما مدتی بعد و با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، روزنامه مهدآزادی مجدداً اجازهٔ انتشار یافت.
در سال ۱۳۶۸ خورشیدی و با فوت «سید جواد پیمان» (فرزند بزرگ سید اسماعیل پیمان)، برادرش «سید مسعود پیمان» مسئولیت اداره و انتشار روزنامهٔ مهد آزادی را برعهده گرفت. وی همچنین از سال ۱۳۷۷ خورشیدی، مجلهٔ بین‌المللی کورپو —تنها نشریهٔ بین‌المللی به زبان ترکی آذربایجانی رایج در ایران و به خط لاتین— را هم منتشر ساخت؛ این مجله مختص استفادهٔ آذری‌های ایرانی مقیم خارج از کشور است.
در رتبه‌بندی روزنامه‌های ایران بر پایه عملکردشان در چاپ آگهی در بازهٔ نیمه دوم ۱۳۹5 توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ مهد آزادی  با 44.8 امتیاز، رتبهٔ پنجاه و نه را داشته است.

کانون تبلیغاتی صدف بر اساس تجربیات و فعالیت های خود آمادگی چاپ آگهی در روزنامه مهد آزادی برای مشتریان محترم با تخفیفات و تسهیلات ویژه را دارد.

چاپ آگهی در روزنامه مهد آزادی


تعرفه چاپ آگهی در روزنامه مهد آزادی

تعرفه چاپ آگهی در روزنامه مهد آزادی

فرم درخواست چاپ آگهی در روزنامه مهد آزادی


 نام شرکت:
  
نام و سمت متقاضی:
  
 تلفن تماس:
  
حدود هزینه:
  
حدود تاریخ چاپ:
 /  /
تعداد نوبت چاپ:
  

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.