کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

فیس بوک به نقض عمدی قوانین حریم شخصی انگلیس متهم شد  |   فهرست محصولات اپل در سال ۲۰۱۹ اعلام شد  |   زمان جدید پرداخت "بسته حمایتی" به جاماندگان اعلام شد   |   ریاکاری روسیه و چین در قبال جمهوری اسلامی   |   جلوگیری از بخار شیشه‌ها در زمستان با فناوری نانو  |   متقاضیان بسته حمایتی پیامک‌هایتان را چک کنید  |   اتحادیه اروپا هم ایران را تحریم کرد   |  

چاپ آگهی در روزنامه هفت صبح

چاپ آگهی در روزنامه هفت صبح روزنامه هفت صبح از سوم اردیبهشت ۱۳۹۰ به عنوان روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و شهری منتشر می‌شود. این روزنامه ابتدا با صاحب امتیازی مؤسسه فرهنگی و هنری ارتباط بران پویا منتشر شد اما پس از تعطیلی نشریات این مؤسسه، صاحب امتیازی روزنامه هفت صبح نیز در ۸ آبان ۱۳۹۲ به آقای محسن غفوری منتقل گردید.
و اکنون شرکت هفت صبح ماندگار صاحب امتیاز روزنامه هفت صبح است.
از ابتدای انتشار، این روزنامه سعی در خلق جذابیت بصری و جذب جوانان داشته است از جمله کار های روزنامه چاپ روزنامه در قطع مترویی برای اولین بار در ایران چاپ مستمر روزنامه نوروزی در روزهای 29 اسفند تا 4 فروردین هر سال با تیراژ بالا چاپ مجلات تخصصی از جمله مجله خودرویی مجله فیلم و سینما و ... بوده است از ابتدای96/07/01روزنامه هفت صبح جمعه با محتوای خواندنی و تیراژ مناسب در خطوط شرکت های هواپیمایی ایرانی توزیع می شود اما از تاریخ 96/10/22 کانون تبلیغاتی صدف با در اختیار گرفتن سازمان آگهی های هفت صبح جمعه نسبت به تغییر نوع کاغذ ،قطع ، تیراژ و مطالب اقدام نمود.

کانون تبلیغاتی صدف بر اساس تجربیات و فعالیت های خود آمادگی چاپ آگهی در روزنامه هفت صبح برای مشتریان محترم با تخفیفات و تسهیلات ویژه را دارد.

چاپ آگهی در روزنامه هفت صبح


تعرفه چاپ آگهی در روزنامه هفت صبح

تعرفه چاپ آگهی در روزنامه هفت صبح

فرم درخواست چاپ آگهی در روزنامه هفت صبح


 نام شرکت:
  
نام و سمت متقاضی:
  
 تلفن تماس:
  
حدود هزینه:
  
حدود تاریخ چاپ:
 /  /
تعداد نوبت چاپ:
  

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.