کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

محدودشدن پخش زنده فیس بوک پس از تیراندازی‌های نیوزلند  |   ترامپ همکاری شرکت‌های مخابراتی آمریکا با هواوی را ممنوع می کند  |   رونمایی از لپ تاپ جدید اچ پی با دو نمایشگر  |   نسخه قرمز‌رنگ وان پلاس 7 در کنار نسخه پایه این گوشی معرفی و عرضه خواهد شد   |   آسیب پذیری امنیتی واتس‌اپ دردسرساز شد   |   چگونه اشتراک‌گذاری مجدد را در استوری‌های اینستاگرام خود غیرفعال کنیم؟   |   دولت آمریکا باید تجزیه فیس بوک را بررسی کند  |  

چاپ آگهی در روزنامه همدان پیام

چاپ آگهی در روزنامه همدان پیام روزنامه همدان پیام اولین روزنامه استان همدان است و در سطح استان همدان توزیع می‌شود. این روزنامه که دارای 18 دفتر نمایندگی درشهرستانهای استان است پرتیراژترین وپرمخاطب ترین نشریه در استان است که دارای موضوعات سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و گردشگری است. همدان پیام از سال 88 با راه اندازی مجهزترین چاپخانه در غرب وشمالغرب کشور واولین چاپخانه رول های تک اولین نشریه محلی در کشور است که با پرسنل 150 نفری وچاپ نشریات غرب وشمالغرب کشوردرحال فعالیت می باشد.
يكي از آثار پرخير و بركت سفر مقام معظم رهبري به استان همدان در سال 1383 اعطاي مجوز انتشار نشريه همدان‌پيام به مردم استان بود تا با نگاه حرفه‌اي و بومي و با اولويت پيام تاريخ و تمدن مادستان گام‌هاي اوليه براي انتشار هفتگي اين نشريه برداشته شود. اين روزنامه بخش خصوصي در سال 1385 با انتشار سه شماره در هفته فعاليت فرهنگي خود را توسعه داد تا در سالروز ميلاد مسعود حضرت علي(ع) در سال 1386 انتشار منظم روزانه خود را كليد بزند و اكنون با قريب به دو هزار شماره در 12 صفحه روزانه با ضمائم مختلف منتشر مي‌شود.
انتشار ضميمه تحليلي آموزشي پيام‌آدينه با نگاهي به اهم رخدادهاي يك هفته استان و كشور در روزهاي پنجشنبه كه تاكنون بيش از 250 شماره منتشر گرديده، ضميمه روزانه نيازمندي‌ها در 4 صفحه كه تاكنون بيش از 1500 شماره منتشر گرديده، ضميمه شاپره ويژه كودكان و نوجوانان كه از جشنواره فيلم كودك و نوجوان همدان كليد خورد و تاكنون بيش از 150 شماره منتشر شده و انتشار بيش از 220 شماره نشريه هفتگي سراسري صبح‌اميد كه در سطح ملي پيام پايتخت تاريخ و تمدن ايران زمين (همدان) را به سراسر كشور ارسال مي‌كند از جمله اقدامات فرهنگي همدان‌پيام در توسعه فضاي فرهنگي استان همدان مي‌باشد.
در رتبه‌بندی روزنامه‌های ایران بر پایه عملکردشان در چاپ آگهی در بازهٔ نیمه دوم ۱۳۹5 توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ همدان پیام  با 41.6 امتیاز، رتبه هفتادوهفت را در بین روزنامه های منطقه ای دارد.

کانون تبلیغاتی صدف بر اساس تجربیات و فعالیت های خود آمادگی چاپ آگهی در روزنامه همدان پیام برای مشتریان محترم با تخفیفات و تسهیلات ویژه را دارد.

چاپ آگهی در روزنامه همدان پیام


تعرفه چاپ آگهی در روزنامه همدان پیام

تعرفه چاپ آگهی در روزنامه همدان پیام

فرم درخواست چاپ آگهی در روزنامه همدان پیام


 نام شرکت:
  
نام و سمت متقاضی:
  
 تلفن تماس:
  
حدود هزینه:
  
حدود تاریخ چاپ:
 /  /
تعداد نوبت چاپ:
  

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.