کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اسمارتفون ال‌جی V60 ThinQ 5G در گیک‌بنچ رویت شد   |   گلکسی فولد 2 با یک قلم S Pen جدید معرفی خواهد شد   |   ۵ دلیل برای آنکه هواوی نوا 5T را بخریم!   |   احتمال تجهیز هواوی میت Xs به قابلیت شارژ سریع ۶۵ واتی   |   آیا گلکسی S20 هزار دلاری ارزش خرید دارد؟   |   اعتراف اپل به کاهش ذخایر آیفون در بازار  |   مشخصات تلفن جدید نوکیا TA-1212 در وب‌سایت TENAA رویت شد   |  

چاپ آگهی در روزنامه همشهری

چاپ آگهی در روزنامه همشهری روزنامه همشهری قلب تپنده و موتور محرکه موسسه همشهری بـزرگتــرین موســســه مطبوعــاتی تــاریــخ ایــــران می باشد، تولید 14میلیارد صفحه محتوا، محصول سالانه موسسه همشهری است.
روزنامه همشهری نه فقط پرتیراژترین که فراگیرترین روزنامه کشور نیز هست. ایده تاسیس و راه اندازی این روزنامه در بهار 1370 توسط غلامحسین کرباسچی  و همکاران شکل گرفت و اولین آگهی های تمام رنگی در روزنامه های کشور پس از انقلاب در روزنامهء همشهری به چاپ رسید هم چنین برای اولین بار کادر استاندارد به جای سطر در چاپ آگهی در روزنامه همشهری استفاده شده و اولین شماره آن در روز 24آذر 1371به صاحب امتیازی شهرداری تهران  بعنوان اولین روزنامه تمام رنگی در سطح کشور منتشر شد ولی در شهریور سال 1382 بدلیل تصویب قانونی که توزیع روزنامه فقط در محدوده جغرافیایی صاحب امتیاز مجاز بود توزیع همشهری در سطح کشور به مدت یکسال متوقف شد تا اینکه در سال1384 با تغییر صاحب امتیازی از شهرداری تهران به موسسه همشهری توزیع شهرستان ها نیز مجددا برقرار گردید و هم اکنون علاوه بر روزنامه اصلی روزنامه اختصاصی هر استان به صورت روزانه چاپ و در سراسر آن استان توزیع می شود.اما موضوع مهم اینکه روزنامه همشهری رسانه مورد اعتماد بنگاه های اقتصادی ، سرمایه گذاران، مدیران، کارآفرینان، متخصصان و صاحبان حرفه ها و مشاغل گوناگون است و در یک کلام روزنامه همه فعالان اقتصادی کشور است.
همچنین هر هفته در روزهای پنج شنبه علاوه بر24 صفحه ضمیمه بنام (6و7) که ویژه پرکردن اوقات فراغت خانواده ها در روزهای تعطیل آخر هفته است. یک ویژه نامه رایگان بنام دوچرخه جهت کودکان و نوجوانان نیز چاپ میگردد. همچنین گروه مجلات همشهری با 24 مجله در زمینه های فرهنگی، هنری، اطلاعات عمومی و ... به صورت هفتگی، ماهانه و فصلی چاپ میشود که از جمله آن ها به هفته نامه همشهری جوان و سرزمین من، آشپزی مثبت، داستان و ... اشاره کرد. برند همشهری در سال1392 در جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران بعنوان یکصد برند برتر ایران شناخته شده است و بی دلیل نیست که می گویند فعالیت اقتصادی ، هرروز صبح با روزنامه همشهری آغاز می شود وهمچنین بی دلیل نیست برندهای خوشنام ، صفحه های روزنامه همشهری را فضایی مناسب برای بیان کوشش و دستاوردهای خود میدانند و حضور موثر ،چشمگیر و همیشگی در این صفحه ها دارند.
روزنامه همشهری موفقیت خود را در گرو موفقیت همراهان اقتصادی خود میداند و با رعایت بالاترین معیارهای حرفه ای در امر تبلیغات قدردان اعتماد آنان است.
در رتبه بندی روزنامه ها و پایه عملکردشان در مرداد1395که توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده است روزنامه همشهری با 85.5 امتیاز رتبه اول را داشته است.

کانون تبلیغاتی صدف بر اساس تجربیات و فعالیت های خود آمادگی چاپ آگهی در روزنامه همشهری برای مشتریان محترم با تخفیفات و تسهیلات ویژه را دارد.

چاپ آگهی در روزنامه همشهری


تعرفه چاپ آگهی در روزنامه همشهری

تعرفه چاپ آگهی در روزنامه همشهری

فرم درخواست چاپ آگهی در روزنامه همشهری


 نام شرکت:
  
نام و سمت متقاضی:
  
 تلفن تماس:
  
حدود هزینه:
  
حدود تاریخ چاپ:
 /  /
تعداد نوبت چاپ:
  

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.