کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

محدودشدن پخش زنده فیس بوک پس از تیراندازی‌های نیوزلند  |   ترامپ همکاری شرکت‌های مخابراتی آمریکا با هواوی را ممنوع می کند  |   رونمایی از لپ تاپ جدید اچ پی با دو نمایشگر  |   نسخه قرمز‌رنگ وان پلاس 7 در کنار نسخه پایه این گوشی معرفی و عرضه خواهد شد   |   آسیب پذیری امنیتی واتس‌اپ دردسرساز شد   |   چگونه اشتراک‌گذاری مجدد را در استوری‌های اینستاگرام خود غیرفعال کنیم؟   |   دولت آمریکا باید تجزیه فیس بوک را بررسی کند  |  

چاپ آگهی در روزنامه 19 دی قم

چاپ آگهی در روزنامه 19 دی قم نشريه نوزده دي از سال 1378 در استان قم شروع به فعاليت نموده است و تا کنون به صورت مستقل از شنبه تا چهارشنبه منتشر ميشود.19 دي تنها روزنامه رنگي استان است که در سطح ادارات و مراکز فرهنگي و باجه هاي روزنامه فروشي استان قم توزيع ميشود.
نشريه 19 دي در خرداد 1378 با ديدگاهي ارزشي و اصول گرايانه و مشي مستقل و اعتدال جويانه و روش خبري، تحليلي و انتقادي در جهت بسط و گسترش انديشه‌هاي امام راحل و اسلام ناب فقاهتي توسط جمعي از دلسوزان اصحاب رسانه قم پا به عرصه ميدان رسانه هاي مكتوب گذاشت و در طول 12 سال فعاليت خود توانست به تدريج روند تكاملي خود را طي كرده و به رسانه اي بالنده و تأثير گذار تبديل گردد.

کانون تبلیغاتی صدف بر اساس تجربیات و فعالیت های خود آمادگی چاپ آگهی در روزنامه 19 دی قم برای مشتریان محترم با تخفیفات و تسهیلات ویژه را دارد.

چاپ آگهی در روزنامه 19 دی قم


تعرفه چاپ آگهی در روزنامه 19 دی قم

تعرفه چاپ آگهی در روزنامه 19 دی قم

فرم درخواست چاپ آگهی در روزنامه 19 دی قم


 نام شرکت:
  
نام و سمت متقاضی:
  
 تلفن تماس:
  
حدود هزینه:
  
حدود تاریخ چاپ:
 /  /
تعداد نوبت چاپ:
  

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.