کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

تصاویر زنده اسمارت‌فون خم‌شدنی موتورولا ریزر فاش شد!   |   تلویزیون هوشمند نوکیا به‌زودی عرضه خواهد شد   |   اخبار جعلی در فیس بوک گسترش یافته است   |   نوکیا تلویزیون هوشمند می سازد   |   گوگل تایید کرد که پیکسل‌های اصلی، دیگر به‌روزرسانی نرم‌افزاری دریافت نخواهند کرد   |   شیائومی می واچ با طراحی شبیه به اپل واچ اما با قیمت بسیار پایین معرفی شد  |   توسعه 2 ورژن مختلف تم تیره برای نسخه iOS اپلیکیشن واتس‌اپ  |  

چاپ آگهی در روزنامه 19 دی قم

چاپ آگهی در روزنامه 19 دی قم نشريه نوزده دي از سال 1378 در استان قم شروع به فعاليت نموده است و تا کنون به صورت مستقل از شنبه تا چهارشنبه منتشر ميشود.19 دي تنها روزنامه رنگي استان است که در سطح ادارات و مراکز فرهنگي و باجه هاي روزنامه فروشي استان قم توزيع ميشود.
نشريه 19 دي در خرداد 1378 با ديدگاهي ارزشي و اصول گرايانه و مشي مستقل و اعتدال جويانه و روش خبري، تحليلي و انتقادي در جهت بسط و گسترش انديشه‌هاي امام راحل و اسلام ناب فقاهتي توسط جمعي از دلسوزان اصحاب رسانه قم پا به عرصه ميدان رسانه هاي مكتوب گذاشت و در طول 12 سال فعاليت خود توانست به تدريج روند تكاملي خود را طي كرده و به رسانه اي بالنده و تأثير گذار تبديل گردد.

کانون تبلیغاتی صدف بر اساس تجربیات و فعالیت های خود آمادگی چاپ آگهی در روزنامه 19 دی قم برای مشتریان محترم با تخفیفات و تسهیلات ویژه را دارد.

چاپ آگهی در روزنامه 19 دی قم


تعرفه چاپ آگهی در روزنامه 19 دی قم

تعرفه چاپ آگهی در روزنامه 19 دی قم

فرم درخواست چاپ آگهی در روزنامه 19 دی قم


 نام شرکت:
  
نام و سمت متقاضی:
  
 تلفن تماس:
  
حدود هزینه:
  
حدود تاریخ چاپ:
 /  /
تعداد نوبت چاپ:
  

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.