کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   مشکل بزرگ در دوربین آیفون ۱۴ خبرساز شد  |   قیمت‌ اپلیکیشن‌ها در اپ استور گران شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   انجام دو آزمایش موشک‌های مافوق صوت هاوک آمریکا  |  

آنتوتو لیست قدرتمندترین گوشی‌های پرچمدار و میان‌رده آوریل ۲۰۲۱ را منتشر کردپلتفرم بنچمارک آنتوتو ماهانه لیستی از قدرتمندترین گوشی‌های پرچمدار و میان‌رده اندرویدی منتشر می‌کند، اما لیست آوریل ۲۰۲۱ آن با گذشته متفاوت است. گوشی‌های موجود در این لیست، با نسخه جدید AnTuTu V9 آزمایش شده‌اند.

سروکله این نسخه ماه گذشته میلادی پیدا شد و با بهبودهایی برای بررسی بهتر عملکرد تراشه مرکزی همراه است، البته از الگوریتم‌های تست جدیدی هم برای بررسی زیرسیستم‌های گرافیکی بهره می‌برد.

مانند لیست‌های گذشته، با قدرتمندترین پرچمدارها و میان‌رده‌های بازار روبه‌رو هستیم و همانطور که می‌توان انتظار داشت، قدرتمندترین‌ها به چیپ اسنپدراگون ۸۸۸ مجهز شده‌اند. در رتبه اول لیست قدرتمندترین گوشی‌های پرچمدار آوریل ۲۰۲۱، گوشی گیمینگ بلک شارک ۴ پرو با امتیاز ۸۶۰,۴۶۷ به چشم می‌خورد.

قدرتمندترین گوشی‌های پرچمدار

در رتبه دوم و سوم به ترتیب گوشی‌های اوپو فایند ایکس ۳ پرو و نوبیا رد مجیک ۶ پرو با امتیازهای ۸۳۱,۸۰۱ و ۸۲۸,۶۴۹ قرار گرفته‌اند. در لیست قدرتمندترین گوشی‌های پرچمدار شاهد قرارگیری وان پلاس ۹ پرو در رتبه چهارم، شیائومی می ۱۱ اولترا در رتبه نهم و می ۱۱ در رتبه دهم هستیم.

به سراغ لیست گوشی‌های میان‌رده می‌رویم که در چندین ماه گذشته تغییرات زیادی نداشته. در صدر لیست گوشی ردمی ۱۰X با تراشه دیمنسیتی ۸۲۰ خودنمایی می‌کند. در رتبه دوم برای اولین بار گوشی iQOO Z3 قرار دارد. این دستگاه که اخیرا وارد بازار شده، از چیپ اسنپدراگون ۷۶۸G بهره می‌برد.

در رتبه‌های بعدی این لیست چندین گوشی هواوی و آنر با چیپ کرین ۹۸۵ به چشم می‌خورند. از دیگر چیپ‌های مورد استفاده در قدرتمندترین دستگاه‌های میان‌رده می‌توان به کرین ۸۲۰، اسنپدراگون ۷۵۰G و اسنپدراگون ۷۶۵G اشاره کرد.

اختلاف امتیاز میان قدرتمندترین و ضعیف‌ترین گوشی‌‌های موجود در لیست پرچمدارها و میان‌رده‌های آنتوتو چندان زیاد نیست که نشان از عملکرد تقریبا یکسان آن‌ها دارد. اگرچه بنچمارک‌ها معیار کاملا مناسبی برای بررسی عملکرد یک دستگاه نیستند، با این حال بسیاری از کاربران پیش از خرید یک گوشی جدید به سراغ امتیازها می‌روند.

منبع: آمار بازدید  356
اخبار مر تبط