کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

چشمان این روبات با شما حرف می زند  |   تماشا کنید، اینتل یک سال دیگر اولین کارت گرافیکش را عرضه خواهد کرد!  |   آیا بارورسازی ابرها تاثیری بر افزایش بارندگی دارد؟  |   با برنامه Your Phone محتوا گوشی اندرویدی خود را بر روی ویندوز 10 مشاهده کنید  |   زمان عرضه اولین گوشی 5G جهان به بازار  |   موبایل موزی با باتری ۲۵ روزه عرضه شد  |   دسته های فوق العاده زیبا و جدید Xbox  |  

اسنپ اولین استارتاپ یونیکورن ایرانی، ۱.۷ میلیارد دلار ارزش!


اسنپ اولین استارتاپ یونیکورن ایرانی معرفی شده است. به گفته‌ی مدیرعامل این شرکت، اسنپ دارای ارزش ۱.۴ تا ۱.۷ میلیارد دلار است.به گزارش تکراتو، شهرام شاهکار، مدیرعامل اسنپ در جریان کنفرانس ایرانسل اعلام کرد که این سرویس حمل و نقل آنلاین، اولین استارتاپ یونیکورن ایرانی است.در جریان کنفرانس ایرانسل همچنین اطلاعاتی در مورد سرمایه‌گذاری‌های انجام‌‍شده بر روی استارتاپ‌های ایرانی ارائه شد و اعلام شد که این اپراتور با همکاری دانشگاه تهران، در فضای دانشگاهی مرکز شتابدهی برای استارتاپ‌های نوپا تأسیس کرده‌ است.

اسنپ اولین استارتاپ یونیکورن ایرانی

گروه اینترنت ایرانیان از جمله استارتاپ‌هایی است که ایرانسل جزو سرمایه‌گذاران آن محسوب می‌شود که البته اسنپ نیز یکی از زیرمجموعه‌های آن محسوب می گردد.شهرام شاهکار، مدیرعامل اسنپ در این مراسم تاکید کرد که اسنپ اولین استارتاپ یونیکورن ایرانی است که ارزشی بین ۱.۴ تا ۱.۷ میلیارد دلار دارد. براساس آمار اعلام شده، بیش از ۳۵۰ هزار نفر از مجموع ۷۰۰ هزار راننده‌ی اسنپ، فعال هستند.

 آمار سفرهای روزانه‌ی ثبت‌شده در اسنپ بیش از یک میلیون است که این آمار نشان می دهد تعداد سفرهای انجام شده در ایران در مقایسه با سفرهای انجام‌شده توسط اوبر در شهر سائوپائولو بیشتر است.در این مراسم همچنین به سایر کسب و کارهای اسنپ مانند اسنپ‌فود، اسنپ‌تریپ و بامیلو نیز اشاره شد. لازم به ذکر است که اسنپ در این چند سالی که از آغاز فعالیت آن می گذرد، توانسته دیجی کالا، کافه بازار و آپارات را پشت سر بگذارد و خود اولین استارتاپ یونیکورن ایرانی باشد.

منظور از استاپ یونیکورن چیست؟

اصطلاح یونیکورن در واقع به استارتاپ ها، کمپانی ها و شرکت هایی اطلاق می شود که ارزش آنها بیش از یک میلیارد دلار باشد. در سال ۲۰۱۳ این عبارت توسط یک سرمایه‌گذار ریسک‌پذیر برای متمایز کردن این نوع شرکت‌ها مطرح شد. یونیکورن به معنای اسب تک شاخ است و یک نماد ویژه و منحصربفرد است.علاوه بر واژه یونیکورن، واژه‌های دیگری هم وجود دارد.  واژه decacorn برای شرکت‌هایی به کار می رود که ارزش آنها بیش از ۱۰ میلیارد دلار است و اصطلاح hectacorn نیز برای شرکت‌هایی کاربرد دارد که ارزش آنها بیش از۱۰۰ میلیارد دلار باشد.
منبع: تکراتو آمار بازدید  52
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.