کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

گوگل برای جلوگیری از وقوع مجدد بحران WebView، استراتژی جدیدی اتخاذ می‌کند  |   درخواست استارتاپ‌ها از قوه قضائیه: اعتبار شیوه‌نامه کمیته رفع موانع استارتاپ‌ها باقی بماند  |   مذاکره مایکروسافت و دیسکورد بر سر قرارداد ۱۰ میلیارد دلاری نافرجام ماند  |   اولین فراری تمام برقی در سال ۲۰۲۵ از راه خواهد رسید؛ تحول سبز کمپانی سرخ  |   دانشمندان از تغییر ساعت زیستی بدن بخاطر فناوری خبر می‌دهند  |   ناسا ویدیویی از نحوه تاثیر دو سیاه‌چاله روی یکدیگر منتشر کرد  |   گوشی سامسونگ گلکسی Jump تاییدیه بلوتوث دریافت کرد  |  

اسپیس‌ایکس چهاردهمین پرتاب استارلینک را با موفقیت انجام داداسپیس ایکس پرتاب موفق دیگری را برای پروژه اینترنت ماهواره‌ای «استارلینک» انجام داد و ۶۰ ماهواره جدید را در مدار زمین مستقر کرد.

راکت فالکن ۹ دیروز ساعت ۱۵:۵۵ به وقت ایران از مرکز فضایی کندی واقع در ایالت فلوریدا به فضا پرتاب شد و با مستقر کردن ۶۰ ماهواره جدید چهاردهمین مأموریت استارلینک را با موفقیت به اتمام رسانید.

بوستر مرحله اول راکت فالکن ۹ مطابق برنامه‌ریزی کمتر از ده دقیقه پس از پرتاب روی کشتی خودکار Of Course I Still Love You در اقیانوس اطلس فرود آمد. این بوستر ششمین فرود را تجربه کرد و احتمالاً از آن در مأموریت های آتی استفاده خواهد شد. علاوه بر این هر دو سپر حرارتی راکت نیز توسط کشتی‌های مجهز به تورهای بزرگ مهار شدند تا از آن‌ها در پرتاب‌های آینده استفاده شود.

اسپیس ایکس تاکنون بیش از ۸۰۰ ماهواره را در مدار زمین مستقر کرده و قصد دارد به کمک آن اینترنت پرسرعت را به نقاط دورافتاده و محروم ارائه کند. این شرکت می‌خواهد حدود ۱۲ هزار ماهواره را در مدار قرار دهد.

اسپیس ایکس با انتشار بیانیه‌ای در مورد پیشرفت‌های پروزه استارلینک گفت: «از آنجا که شبکه استارلینک هنوز در مراحل اولیه قرار دارد، تیم استارلینک همچنان به آزمایش سیستم، جمع‌آوری اطلاعات در مورد تأخیر و تست سرعت می‌پردازد.»

اسپیس ایکس در ادامه بیانیه خود گفت که این شرکت اخیراً استارلینک را در حدود ۲۰ خانه متعلق به سرخ پوستان قبیله Hoh Tribe Reservation واقع در مناطق غربی ایالت واشنگتن که دسترسی به اینترنت در آن‌ها محدود است و یا اصلاً وجود ندارد، نصب کرده است.

منبع: آمار بازدید  69
اخبار مر تبط