کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

زمین ۲ هزار سال نوری از تصورات قبلی به سیاهچاله کهکشان راه‌شیری نزدیکتر است  |   چالشی تازه برای جهان: دسترسی به یخ خشک کافی برای حمل و ارسال واکسن کووید-  |   هیوندای بایون سال آینده معرفی می‌شود؛ ارزان ترین کراس‌اووری کره ای‌ها  |   فیسبوک احتمالا در دی ماه ارز دیجیتال لیبرا را عرضه می‌کند  |   معرفی ردمی نوت 9 5G با چیپست اسنپدراگون 750G تایید شد  |   هزینه تقریبی کل قطعات آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو برای اپل مشخص شد  |   مزایای نوشتن با قلم به جای تایپ: از تقویت حافظه تا افزایش خلاقیت  |  

اسپیس‌ایکس چهاردهمین پرتاب استارلینک را با موفقیت انجام داداسپیس ایکس پرتاب موفق دیگری را برای پروژه اینترنت ماهواره‌ای «استارلینک» انجام داد و ۶۰ ماهواره جدید را در مدار زمین مستقر کرد.

راکت فالکن ۹ دیروز ساعت ۱۵:۵۵ به وقت ایران از مرکز فضایی کندی واقع در ایالت فلوریدا به فضا پرتاب شد و با مستقر کردن ۶۰ ماهواره جدید چهاردهمین مأموریت استارلینک را با موفقیت به اتمام رسانید.

بوستر مرحله اول راکت فالکن ۹ مطابق برنامه‌ریزی کمتر از ده دقیقه پس از پرتاب روی کشتی خودکار Of Course I Still Love You در اقیانوس اطلس فرود آمد. این بوستر ششمین فرود را تجربه کرد و احتمالاً از آن در مأموریت های آتی استفاده خواهد شد. علاوه بر این هر دو سپر حرارتی راکت نیز توسط کشتی‌های مجهز به تورهای بزرگ مهار شدند تا از آن‌ها در پرتاب‌های آینده استفاده شود.

اسپیس ایکس تاکنون بیش از ۸۰۰ ماهواره را در مدار زمین مستقر کرده و قصد دارد به کمک آن اینترنت پرسرعت را به نقاط دورافتاده و محروم ارائه کند. این شرکت می‌خواهد حدود ۱۲ هزار ماهواره را در مدار قرار دهد.

اسپیس ایکس با انتشار بیانیه‌ای در مورد پیشرفت‌های پروزه استارلینک گفت: «از آنجا که شبکه استارلینک هنوز در مراحل اولیه قرار دارد، تیم استارلینک همچنان به آزمایش سیستم، جمع‌آوری اطلاعات در مورد تأخیر و تست سرعت می‌پردازد.»

اسپیس ایکس در ادامه بیانیه خود گفت که این شرکت اخیراً استارلینک را در حدود ۲۰ خانه متعلق به سرخ پوستان قبیله Hoh Tribe Reservation واقع در مناطق غربی ایالت واشنگتن که دسترسی به اینترنت در آن‌ها محدود است و یا اصلاً وجود ندارد، نصب کرده است.

منبع: آمار بازدید  13
اخبار مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.