کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   مشکل بزرگ در دوربین آیفون ۱۴ خبرساز شد  |   قیمت‌ اپلیکیشن‌ها در اپ استور گران شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   انجام دو آزمایش موشک‌های مافوق صوت هاوک آمریکا  |  

اسکوتر برقی جدید شیائومی با همکاری مرسدس-AMG معرفی شدشیائومی یکی از بزرگترین بازیگران در بازار اسکوترهای برقی محسوب می‌شود که حالا از یک اسکوتر برقی جدید با طراحی جذاب رونمایی کرده. این محصول با نام «Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition»، با همکاری مرسدس-ای‌ام‌جی توسعه پیدا کرده است.

این اسکوتر برقی همراه با نسخه جهانی گوشی می ۱۱ امروز از سوی شیائومی معرفی شد، هرچند چندین ماه پیش شاهد معرفی نسخه استاندارد آن به همراه محصول دیگری به نام «Mi Electric Scooter 1S» بودیم.

نسخه مخصوص این اسکوتر در ماه‌های آینده در برخی بازارها مانند بریتانیا به فروش می‌رسد و همانطور که می‌توان از نامش حدس زد، با همکاری تیم فرمول ۱ مرسدس-AMG توسعه پیدا کرده. نتیجه این همکاری، طراحی جدید این نسخه نسبت به مدل استاندارد است و در حالی که مدل استاندارد با رنگ مشکی به فروش می‌رسد، نسخه فرمول ۱ آن از رنگ آبی و سفید هم بهره می‌برد.

شیائومی در معرفی این اسکوتر برقی به ترکیبی از المان‌های طراحی از خودروسازان پیشرو و همچنین مهندسی پیشرفته این کمپانی اشاره کرده، بنابراین شاید در کنار تغییرات ظاهری، با عملکرد فنی بهتری هم روبه‌رو باشیم. اگرچه شاید این بهبودها روی سرعت و قدرت کلی اسکوتر تاثیر چندانی نداشته باشند، اما شاید قابلیت‌های بیشتری مانند سیستم ترمز بهتر در اختیار افراد قرار دهد.

نسخه استاندارد اسکوتر برقی Mi Electric Scooter Pro 2 از موتور ۳۰۰ واتی با حداکثر سرعت ۲۵ کیلومتر بر ساعت بهره می‌برد و همچنین برد آن به ۴۵ کیلومتر می‌رسد. این محصول همچنین دارای یک نمایشگر LCD برای نمایش اطلاعات مختلف مانند سرعت لحظه‌ای است.

اسکوتر Mi Electric Pro 2 قیمتی برابر ۵۷۰ دلار دارد، اما نسخه مخصوص آن که با همکاری مرسدس-AMG توسعه پیدا کرده، با قیمت ۷۹۹ یورو وارد بازار می‌شود. باید منتظر ماند و دید این اختلاف قیمت تقریبا چشمگیر در عمل تاثیری روی عملکرد این اسکوتر برقی دارد یا تنها با بهبودهای ظاهری روبه‌رو هستیم.

منبع: آمار بازدید  467
اخبار مر تبط