کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

گوگل برای جلوگیری از وقوع مجدد بحران WebView، استراتژی جدیدی اتخاذ می‌کند  |   درخواست استارتاپ‌ها از قوه قضائیه: اعتبار شیوه‌نامه کمیته رفع موانع استارتاپ‌ها باقی بماند  |   مذاکره مایکروسافت و دیسکورد بر سر قرارداد ۱۰ میلیارد دلاری نافرجام ماند  |   اولین فراری تمام برقی در سال ۲۰۲۵ از راه خواهد رسید؛ تحول سبز کمپانی سرخ  |   دانشمندان از تغییر ساعت زیستی بدن بخاطر فناوری خبر می‌دهند  |   ناسا ویدیویی از نحوه تاثیر دو سیاه‌چاله روی یکدیگر منتشر کرد  |   گوشی سامسونگ گلکسی Jump تاییدیه بلوتوث دریافت کرد  |  

ال جی نمایشگرهای OLED شفاف را به رستوران‌ها و مترو می‌آورد

در آستانه برگزاری نمایشگاه CES 2021 قرار داریم و شرکت‌ها شروع به ارائه ایده‌های خود کرده‌اند. ال جی که در گذشته از یک تلویزیون QNED با نمایشگر MiniLED رونمایی و اطلاعاتی درباره نسل آینده یخچال‌های خود منتشر کرده بود، اینبار از برنامه‌های خود برای آوردن نمایشگرهای OLED شفاف به رستوران‌ها و مترو پرده برداشته است.

ال جی که نمایشگرهای OLED شفاف را توسعه داده، می‌خواهد از آن‌ها در بخش‌های مختلفی بهره ببرد. یکی از ایده‌های این کمپانی کره‌ای برای این پنل‌ها، آوردن آن‌ها به رستوران است. زمانی که مشتری بخواهد غذا سفارش دهد، این نمایشگر در برابرش ظاهر می‌شود و میان مشتری و پیشخدمت قرار می‌گیرد. مشتری می‌تواند بصورت همزمان منو و پیشخدمت را ببینید و غذای موردنظرش را سفارش دهد.

ال جی در گذشته از یک تخت خواب هوشمند به نام «Smart Bed» رونمایی کرده بود که شامل یک تلویزیون OLED شفاف می‌شود که از فریم بهره می‌برد و دارای یک مجموعه اسپیکر است. این تلویزیون در زمان نیاز از تخت خواب بیرون می‌آید و سپس درون آن قرار می‌گیرد.

نمایشگرهای OLED شفاف

این شرکت کره‌ای برای نمایشگرهای OLED شفاف برنامه‌های دیگری هم درنظر دارد. ال جی می‌خواهد پنل ۵۵ اینچی شفاف خود را به متروها اضافه کند. این نمایشگر جایگزین پنجره عادی مترو می‌شود و مسافران می‌توانند در کنار مشاهده محیط بیرون، به اطلاعاتی مانند پیش بینی وضعیت آب و هوا و اخبار دسترسی پیدا کنند.

طبق اعلام ال جی، نمایشگرهای شفاف آن دارای ۴۰ درصد شفافیت هستند که عملکر بسیار بهتری نسبت به پنل‌های LCD دارند. میزان شفافیت نمایشگرهای LCD شفاف تنها برابر ۱۰ درصد است. تلویزیون‌های هوشمند می‌توانند در بخش‌های مختلفی از ماشین‌های خودران و هواپیماها گرفته تا ساختمان‌های هوشمند مورد استفاده قرار بگیرند.

منبع: آمار بازدید  82
اخبار مر تبط