کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

گوگل برای جلوگیری از وقوع مجدد بحران WebView، استراتژی جدیدی اتخاذ می‌کند  |   درخواست استارتاپ‌ها از قوه قضائیه: اعتبار شیوه‌نامه کمیته رفع موانع استارتاپ‌ها باقی بماند  |   مذاکره مایکروسافت و دیسکورد بر سر قرارداد ۱۰ میلیارد دلاری نافرجام ماند  |   اولین فراری تمام برقی در سال ۲۰۲۵ از راه خواهد رسید؛ تحول سبز کمپانی سرخ  |   دانشمندان از تغییر ساعت زیستی بدن بخاطر فناوری خبر می‌دهند  |   ناسا ویدیویی از نحوه تاثیر دو سیاه‌چاله روی یکدیگر منتشر کرد  |   گوشی سامسونگ گلکسی Jump تاییدیه بلوتوث دریافت کرد  |  

انتشار آپدیت اندروید ۱۱ برای ردمی نوت ۸ آغاز شدردمی نوت ۸ یکی از پرطرفدارترین گوشی‌های بازار بود که با اندروید ۹ و پوسته MIUI 10 معرفی شد. این گوشی در ادامه MIUI 11 و MIUI 12 را دریافت کرد و به اندروید ۱۰ مجهز شد. حالا امروز شیائومی انتشار اندروید ۱۱ را برای ردمی نوت ۸ آغاز کرده است.

شیائومی در پایان سال ۲۰۲۰ تایید کرد که آپدیت اندروید ۱۱ را برای برخی از تلفن‌های هوشمند ۲۰۱۹ خود عرضه خواهد کرد. این شرکت معمولا فقط یک آپدیت اندروید را به دست کاربران گوشی‌های اقتصادی‌اش می‌رساند. اما در کمال تعجب، این بار سری ردمی نوت ۸ هم در فهرست دریافت‌کنندگان اندروید ۱۱ قرار گرفت.

اکنون به‌تازگی انتشار آپدیت اندروید ۱۱ با شماره V12.0.1.0.RCOCNXM برای ردمی نوت ۸ در چین آغاز شده است. این آپدیت فعلا در فاز «بتای پایدار» قرار دارد و به همین خاطر فقط در دسترس شمار محدودی از کاربران این کشور قرار گرفته است. ولی انتظار می‌رود که به‌زودی بقیه کاربران چین و در ادامه سایر نقاط دنیا نیز این آپدیت را دریافت کنند.

همچنین، پیش‌بینی می‌شود که شیائومی خیلی زود اندروید ۱۱ را در اختیار کاربران ردمی نوت 8T قرار دهد؛ این گوشی در واقع همان ردمی نوت 8 است که از NFC بهره می‌برد. خانواده ردمی نوت ۸ تاکنون دو آپدیت MIUI و اندروید را دریافت کرده و MIUI 13 احتمالا آخرین به‌روزرسانی بزرگ آن خواهد بود.

گفتنی است که سهم بازار شیائومی و ردمی در بازار ایران در حال افزایش بوده و روزبه‌روز بر تعداد کاربران آن افزوده می‌شود؛ محبوبیتی که با سری ردمی نوت ۷ و ۸ به مرحله‌ی انفجار رسید و اکنون شیائومی و برند ردمی از جایگاه مناسبی در بازار ایران برخوردار شده‌اند و مشغول رقابت با برندهای بزرگی مثل سامسونگ و هواوی مخصوصا در لایه موبایل‌های اقتصادی تا میان‌رده هستند.

منبع: آمار بازدید  59
اخبار مر تبط