کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   مشکل بزرگ در دوربین آیفون ۱۴ خبرساز شد  |   قیمت‌ اپلیکیشن‌ها در اپ استور گران شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   انجام دو آزمایش موشک‌های مافوق صوت هاوک آمریکا  |  

انتشار تصاویر و مشخصات شارژرهای بی‌سیم سامسونگ پیش از معرفی

در آستانه‌ معرفی پرچمدار جدید سامسونگ گلکسی اس 21، تصاویری از دو شارژر بی‌سیم این شرکت منتشر شده که یکی از آنها قابلیت شارژ همزمان دو دستگاه را دارد. این دو شارژر که EP-P1300 و EP-P4300 نام دارد از نظر طراحی، کارایی و توان با هم‌تفاوت هایی دارند.

در این بین EP-P1300 ظاهری مربعی داشته و تنها قابلیت شارژ یک دستگاه را دارد. از آیکون‌های روی آن می‌توان به نشانگر پشتیبانی از موبایل‌ها و هدفون‌های بی‌سیم سازگار با شاٰرژ بی‌سیم پی برد. در قسمت جلوی این شارژر LED نمایانگر وضعیت شارژ آن و در پشت آن درگاه USB Type-C قرار دارد. این شارژر بی‌سیم 48 یورویی از شارژ سریع 9 وات برای گوشی‌های هوشمند و شارژ سریع تا 7 وات برای آیفون پشتیبانی می کند.

با شارژر بی‌سیم EP-P4300 سامسونگ که برای تلفن‌های هوشمند سازگار، ساعت‌های هوشمند و هدفون‌های بی‌سیم کاربرد دارد به صورت همزمان می‌توان دو دستگاه را شارژ کرد. این دستگاه از دو LED نمایشگر و یک درگاه USB Type-C در پشت برخوردار است و از شارژ سریع 9 وات برای تلفن‌های هوشمند و شارژ سریع تا 3.5 وات برای ساعت‌های هوشمند استفاده می‌کند.

باید به این نکته اشاره کرد که پرچمدار جدید سامسونگ یعنی گوشی گلکسی اس 21 فردا به صورت رسمی عرضه خواهد شد. از آن جایی که شارژر از جعبه‌ این گوشی  حذف شده، ممکن است سامسونگ اقدام به معرفی این دو شارژر بی‌سیم کند. تصاویر این دو شارژر بی‌سیم امروز توسط «رولند کواندت» فاش شد.

همچنین شایعه شده که این شارژهای بی‌سیم جدید ممکن است دستگاه‌های ردیاب سامسونگ تحت عنوان Galaxy SmartTag یا Galaxy SmartTag+ را شارژ کنند اما این اطلاعات هنوز تایید رسمی نشده. از آن جایی که این تصاویر به صورت رسمی منتشر نشده‌اند زمان عرضه‌ آن‌‌ها هم مشخص نشده است اما ممکن این شارژرهای بی‌سیم همراه با عرضه‌ گلکسی اس 21 و گلکسی بادز پرو معرفی شوند.

 

منبع: آمار بازدید  236
اخبار مر تبط