کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

چشمان این روبات با شما حرف می زند  |   تماشا کنید، اینتل یک سال دیگر اولین کارت گرافیکش را عرضه خواهد کرد!  |   آیا بارورسازی ابرها تاثیری بر افزایش بارندگی دارد؟  |   با برنامه Your Phone محتوا گوشی اندرویدی خود را بر روی ویندوز 10 مشاهده کنید  |   زمان عرضه اولین گوشی 5G جهان به بازار  |   موبایل موزی با باتری ۲۵ روزه عرضه شد  |   دسته های فوق العاده زیبا و جدید Xbox  |  

انتشار گوگل مپس با طراحی متریال جدید برای بعضی کاربران اندروید


گوگل مپس با طراحی متریال جدید در دسترس بعضی از کاربران اندرویدی قرار گرفت. گوگل در کنفراس I/O سال جاری از تغییرات سرویس هایش خبر داده بود. به گزارش تکراتو، در سال جاری سرویس های مختلف گوگل با ویژگی هایی منحصر به فرد به روز شدند. گوگل مپس با طراحی متریال جدید نیز هم اکنون در دسترس بعضی از کاربران اندرویدی قرار دارد.

انتشار گوگل مپس با طراحی متریال جدید

برخی کاربران گوگل مپس در اندروید، از شروع تغییر و تحولاتی در این اپلیکیشن محبوب خبر دادند. محیط گوگل مپس در به روزرسانی جدید خلوت‌تر شده و رنگ های روشن تری نیز در آن استفاده شده است. سفید به عنوان رنگ غالب رابط کاربری در گوگل مپس با طراحی متریال جدید در نظر گرفته‌ شده و فونت نوشته‌ها، دکمه‌ها و آیکن‌ها نیز مجددا از نو طراحی شده اند.

 بیشترین تغییرات هم در پنجره اکسپلور قابل مشاهده است که در آن هر دسته‌بندی آیکن‌ گرد و رنگی مخصوص به خود را دارد. تغییر بعدی اضافه شدن یک آیکن چرخان است که از طریق آن می‌توان در میان انبوهی از رستوران‌ها و فهرست‌های عمومی جابجا شد. گوگل مپس با طراحی متریال جدید به صورت مستقیم و تحت سرور انجام گرفته و فقط تعدادی از اندرویدی‌ها آن را دریافت کرده‌اند. اما به زودی در قالب یک به‌روزرسانی کامل این اپلیکیشن از طریق پلی‌استور قابل دریافت خواهد بود.

منبع: تکراتو آمار بازدید  37
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.