کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

توصیه جهانگرد‌ها برای سفر به ۱۰ کشور در سال 2019، ایران در رتبه هفتم  |   نحوه پیگیری مشکل کسانی که امروز "بسته حمایتی" به حساب آنها واریز نمی‌شود   |   رونمایی از فناوری های جدید در داووس  |   بهشت زمستانی پرندگان مهاجر در ایران  |   شیائومی بزرگ‌ترین مشکل حسگر اثر انگشت یکپارچه با صفحه نمایش را حل کرد  |   افت محسوس فروش رنو به ایران در سال ۲۰۱۸  |   پست کی‌روش بعد از جنجال جواد خیابانی   |  

انتشار گوگل مپس با طراحی متریال جدید برای بعضی کاربران اندروید


گوگل مپس با طراحی متریال جدید در دسترس بعضی از کاربران اندرویدی قرار گرفت. گوگل در کنفراس I/O سال جاری از تغییرات سرویس هایش خبر داده بود. به گزارش تکراتو، در سال جاری سرویس های مختلف گوگل با ویژگی هایی منحصر به فرد به روز شدند. گوگل مپس با طراحی متریال جدید نیز هم اکنون در دسترس بعضی از کاربران اندرویدی قرار دارد.

انتشار گوگل مپس با طراحی متریال جدید

برخی کاربران گوگل مپس در اندروید، از شروع تغییر و تحولاتی در این اپلیکیشن محبوب خبر دادند. محیط گوگل مپس در به روزرسانی جدید خلوت‌تر شده و رنگ های روشن تری نیز در آن استفاده شده است. سفید به عنوان رنگ غالب رابط کاربری در گوگل مپس با طراحی متریال جدید در نظر گرفته‌ شده و فونت نوشته‌ها، دکمه‌ها و آیکن‌ها نیز مجددا از نو طراحی شده اند.

 بیشترین تغییرات هم در پنجره اکسپلور قابل مشاهده است که در آن هر دسته‌بندی آیکن‌ گرد و رنگی مخصوص به خود را دارد. تغییر بعدی اضافه شدن یک آیکن چرخان است که از طریق آن می‌توان در میان انبوهی از رستوران‌ها و فهرست‌های عمومی جابجا شد. گوگل مپس با طراحی متریال جدید به صورت مستقیم و تحت سرور انجام گرفته و فقط تعدادی از اندرویدی‌ها آن را دریافت کرده‌اند. اما به زودی در قالب یک به‌روزرسانی کامل این اپلیکیشن از طریق پلی‌استور قابل دریافت خواهد بود.

منبع: تکراتو آمار بازدید  116
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.