کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   مشکل بزرگ در دوربین آیفون ۱۴ خبرساز شد  |   قیمت‌ اپلیکیشن‌ها در اپ استور گران شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   انجام دو آزمایش موشک‌های مافوق صوت هاوک آمریکا  |  

انتوتو فهرست جدید برترین گوشی‌های پرچمدار و میان‌رده را منتشر کردآنتوتو به روال هر ماه فهرست قدرتمندترین گوشی‌ها در دو بخش پرچمدار و میان رده را منتشر کرده است. در فهرست نوامبر ۲۰۲۰ تغییر عمده‌ای نسبت به ماه گذشته دیده نمی‌شود.

گوشی‌های هواوی میت ۴۰ پرو پلاس و ردمی 10X 5G به ترتیب در صدر لیست‌های پرچمدار و میان‌رده آنتوتو قرار گرفته‌اند و این در حالی است که ماه گذشته صدر فهرست پرچمدارها در دست میت ۴۰ پرو بود.

پرچمدارهای سری میت ۴۰ به واسطه تحریم و عدم پشتیبانی از سرویس‌ها و اپ‌های گوگل در بازارهای جهانی عرضه چندانی نداشتند اما به لطف چیپست قدرتمند کرین ۹۰۰۰ بر صدر جدول این پنچمارک تکیه زده‌اند و بعید به نظر می‌رسد تا زمان از راه رسیدن گوشی‌های مجهز به چیپست اسنپدراگون ۸۸۸ هیچ موبایلی یارای کنار زدن آنها را داشته باشد.

در رتبه سوم این فهرست شیائومی Mi 10 الترا جاخوش کرده که نسبت به ماه قبل با پشت سر گذاشتن ردمی K30S  اکستریم ادیشن و ویو X50 جایگاهش را ارتقا داده است. از طرف دیگر ایسوس راگ هم که از معدود گوشی‌های غیر چینی این فهرست است، با ۲ پله افت به رتبه نهم رفته تا در آستانه خروج از لیست ۱۰ مدل برتر قرار بگیرد.

در بین میان رده‌ها هم کماکان ردمی 10X 5G حرف اول را می‌زند اما ردمی 10X Pro 5G که از همان چیپست دیمنسیتی ۸۲۰ برخوردار است، به رتبه سوم سقوط کرده است. هواوی نوا ۷ پرو با تراشه کرین ۹۸۵ رتبه دوم را در دست دارد و نسخه عادی آن هم با همین چیپ در رتبه چهارم قرار گرفته است. در واقع اغلب موبایل‌های این فهرست در رده‌های بعدی نیز از چیپست‌های اسنپدراگون 765G و کرین ۹۸۵ بهره می‌برند؛ هرچند فعلا تراشه مدیاتک حرف اول را می‌زند.

منبع: آمار بازدید  537
اخبار مر تبط