کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

تشخیص بیماری از روی اشک چشم  |   ژاکت فضانورد معروف حراج شد  |   ماموریت دو بالگرد ناسا به مریخ اعلام شد  |   جیمز وب از رکورد خودش عبور کرد  |   طوفان خورشیدی به زمین رسید  |   قابلیت جدید برای چت همزمان در واتساپ  |   مشخصات گوشی ردمی K50 منتشر شد  |  

اولین آیفون تاشو اپل شهریورماه ۱۴۰۲ معرفی می‌شودتاکنون خبرهای غیر رسمی مختلفی در مورد نخستین گوشی آیفون تاشو اپل منتشر شده است. آخرین اطلاعات فاش شده خبر از موبایلی تاشو با نمایشگر ۷.۳-۷.۶ اینچی OLED و پشتیبانی از اپل پنسل می دهد که احتمالا شهریور ماه ۱۴۰۲ (سپتامبر۲۰۲۳) معرفی و به بازار عرضه خواهد شد.

به نظر می‌رسد اپل در حال بررسی طراحی های مختلفی برای نخستین گوشی آیفون تاشو است تا بتواند از بین آنها بهترین طراحی را انتخاب کند. براساس اطلاعات غیر رسمی منتشر شده، یکی از این مدل ها طراحی مشابه گوشی تاشو گلکسی فولد سامسونگ دارد.

در بین شرکت‌های تولید کننده گوشی تاشو، سامسونگ با پشت سر گذاشتن هواوی و موتورولا توانسته در خط مقدم توسعه موبایل‌های تاشو قرار بگیرد. در این بین، برخی شرکت‌ها پروژه‌های خود را در مورد گوشی تاشو محرمانه نگه داشته‌اند. اپل یکی از همین شرکت‌هایی است که اطلاعات مربوط به موبایل تاشو خود را محرمانه نگه داشته و این شرکت اصولا سعی می‌کند تا قبل از آماده شدن محصولات جدید، اطلاعاتی در مورد آن به بازار ارائه نکند. هرچند در نهایت خبرهای لو رفته زیادی معمولا از طریق منابع آگاه منتشر می‌شود.

با وجودی که رقابت زیادی در بازار موبایل های تاشو وجود دارد و شرکت های تولید کننده سعی می کنند تا گوشی تاشو خود را به بازار عرضه کنند، اما براساس اطلاعات منتشر شده از سوی منابع آگاه، آیفون تاشو اپل تا سال ۲۰۲۳ به بازار عرضه نخواهد شد. از سوی دیگر اپل تصمیم گرفته موبایل تاشو را با نمایشگر OLED و پشتیبانی از اپل پنسل در دسترس کاربران قرار دهد.

سازمان تحقیقات جهانی ارتباطات و رسانه‌های دیجیتال «Omdia» پیش بینی کرده که گوشی تاشو اپل احتمالا از نمایشگر ۷.۳– ۷.۶ اینچی بهره خواهد برد.

با توجه به اینکه معمولا اپل گوشی‌های آیفون جدید خود را شهریورماه معرفی می‌کند، احتمال دارد این شرکت تصمیم بگیرد آیفون تاشو را نیز شهریور ماه ۱۴۰۲ به بازار عرضه کند که از اپل پنسل نیز پشتیبانی خواهد کرد.

منبع: آمار بازدید  349
اخبار مر تبط