کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اپل، گوگل و فیس بوک دیگر بهترین شرکت ها برای اشتغال نیستند  |   فلاپی دیسکی که ۸۴ هزار دلار فروخته شد  |   گوگل مپ به کمک افراد کم بینا می‌آید   |   تولید گوشی ارزان قیمت توسط وان پلاس  |   رونمایی از گوشی جدید نوکیا ۲.۳ در قاهره  |   آیفون های ٢٠٢١ بی سیم شارژ می شوند  |   آی‌فون‌های 5G سال 2020 اپل فاقد یکی از قطعات کلیدی ساخت کوالکام خواهند بود   |  

اپلیکیشن Your Phone اعلانیه‌های اندروید را در محیط ویندوز 10 نشان می‌دهد

هم‌اکنون کاربران نسخه آزمایشی اپلیکیشن Your Phone می‌توانند اعلانات دستگاه اندرویدی خود را در محیط ویندوز ۱۰ مشاهده کنند.
مایکروسافت به‌آرامی در‌حال تقویت اپلیکیشن Your Phone و ویژگی‌های آن است.
حال در جدیدترین تغییرات اعمال‌شده روی این اپلیکیشن، کاربران گوشی‌های اندرویدی می‌توانند اعلانات گوشی خود را مستقیماً ازطریق کامپیوتر خود با ویندوز ۱۰ مشاهده کنند.
مایکروسافت با اپلیکیشن Your Phone، هماهنگی و نزدیکی هرچه‌بیشترِ گوشی‌های هوشمند با رایانه‌های شخصی را دنبال می‌کند. تاکنون کاربران می‌توانستند عکس‌های اخیراً ثبت‌شده‌ی خود را روی کامپیوتر مشاهده کنند و پیام‌های متنی را خوانده و بدون‌استفاده از گوشی، پاسخ‌‌های متنی‌شان را ارسال کنند.
حال در قدم بعدی، مایکروسافت به‌دنبال این است تا تمامی اعلانیه‌های گوشی‌ اندرویدی کاربر را در ویندوز ۱۰ نمایش دهد. ردکردن اعلانات در گوشی یا کامپیوتر باعث خواهد شد تا اعلانیه مورداشاره از تمامی دستگاه‌های متصل حذف شود.
توجه داشته باشید که این ویژگی هنوز در مرحله آزمایش قرار دارد و تنها آن‌دسته از کاربران که جزو برنامه اینسایدر ویندوز ۱۰ هستند، می‌توانند از آن بهره‌ ببرند؛ با‌این‌حال، انتظار نمی‌رود با انتشار عمومی این ویژگی فاصله چندانی داشته باشیم.
البته این پایان کار نخواهد بود و مایکروسافت قصد اضافه‌کردن ویژگی‌های کارآمد بیشتری را در آینده دارد. یکی از ویژگی‌هایی که پیش‌تر درباره آن صحبت شده است، امکان پخش تصویر گوشی روی کامپیوتر است. به‌واسطه این ویژگی کاربر می‌تواند به‌سادگی و تنها بر پایه بستر بی‌سیم، تصویر زنده از محیط گوشی به کامپیوتر دارای ویندوز ۱۰ خود بفرستد.

منبع: آمار بازدید  71
اخبار مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.