کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

گوگل برای جلوگیری از وقوع مجدد بحران WebView، استراتژی جدیدی اتخاذ می‌کند  |   درخواست استارتاپ‌ها از قوه قضائیه: اعتبار شیوه‌نامه کمیته رفع موانع استارتاپ‌ها باقی بماند  |   مذاکره مایکروسافت و دیسکورد بر سر قرارداد ۱۰ میلیارد دلاری نافرجام ماند  |   اولین فراری تمام برقی در سال ۲۰۲۵ از راه خواهد رسید؛ تحول سبز کمپانی سرخ  |   دانشمندان از تغییر ساعت زیستی بدن بخاطر فناوری خبر می‌دهند  |   ناسا ویدیویی از نحوه تاثیر دو سیاه‌چاله روی یکدیگر منتشر کرد  |   گوشی سامسونگ گلکسی Jump تاییدیه بلوتوث دریافت کرد  |  

اپل برای واکسیناسیون کرونا به کارکنانش مرخصی با حقوق می‌دهدمدت‌هاست واکسیناسیون کرونا در ایالات متحده آمریکا آغاز شده، اما هنوز تمام مردم این کشور واکسن دریافت نکرده‌اند. حالا اپل برای تشویق کارکنانش، برای آن‌ها مرخصی با حقوق برای زمان دریافت واکسن درنظر گرفته است.

با شروع پاندمی در ایالات متحده آمریکا در مارس ۲۰۲۰، کوپرتینویی‌ها قدم‌های مختلفی برای مراقبت و محافظت از کارکنان و همچنین مشتریان برداشتند. حالا که پرسنل دوباره به دفاتر بازگشته‌اند، اپل آن‌ها را به دریافت واکسن تشویق می‌کند.

کارکنان می‌توانند برای قرارهای تزریق واکسن درخواست مرخصی با حقوق کنند. اگر کارمندی پس از واکسیناسیون کرونا با عوارض جانبی مانند درد یا بیماری مواجه شود، می‌تواند با دریافت حقوق مرخصی بگیرد.

طبق گزارش بلومبرگ و گفته منابع، اپل به واکسن‌های کرونا دسترسی ندارد و آن‌ها را برای کارکنانش تامین نمی‌کند، با این حال از افراد دارای علائم در دفاتر تست کووید-۱۹ می‌گیرد.

اپل

اپل تمام فروشگاهش در ایالات متحده آمریکا را باز کرده و در آینده نزدیک هم کارکنان به دفاتر بازمی‌گردند. مدیرعامل اپل، تیم کوک اعلام کرده که پرسنل از ماه ژوئن به دفاتر برمی‌گردند، با این حال همچنان امکان دورکاری وجود دارد:

    «هیچ جایگزینی برای همکاری حضوری وجود ندارد، با این حال درباره اینکه می‌توانیم کارها را بیرون از دفتر بدون قربانی کردن بهره‌وری یا نتایج انجام دهیم، درس بزرگی آموخته‌ایم. پس از دوران کرونا، تمام قابلیت‌های بی‌نظیر اپل را حفظ می‌کنیم.»

چند روز پیش آمازون واکسیناسیون برخی کارکنانش در انبارها در ایالت‌هایی مانند نوادا و کانزاس را شروع کرد. در این میان تعدادی از هتل‌های زنجیره‌ای و شرکت‌های هواپیمایی هم تزریق واکسن به پرسنل را کلید زده‌اند.

با توجه به چنین رویکردهایی، شاید اپل هم در آینده تصمیم بگیرد کارکنانش را در دفاتر واکسیناسیون کند، با این حال همانطور که بالاتر اشاره کردیم در حال حاضر تنها از پرسنل دارای علائم تست کووید-۱۹ می‌گیرد.

منبع: آمار بازدید  49
اخبار مر تبط