کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

گوگل برای جلوگیری از وقوع مجدد بحران WebView، استراتژی جدیدی اتخاذ می‌کند  |   درخواست استارتاپ‌ها از قوه قضائیه: اعتبار شیوه‌نامه کمیته رفع موانع استارتاپ‌ها باقی بماند  |   مذاکره مایکروسافت و دیسکورد بر سر قرارداد ۱۰ میلیارد دلاری نافرجام ماند  |   اولین فراری تمام برقی در سال ۲۰۲۵ از راه خواهد رسید؛ تحول سبز کمپانی سرخ  |   دانشمندان از تغییر ساعت زیستی بدن بخاطر فناوری خبر می‌دهند  |   ناسا ویدیویی از نحوه تاثیر دو سیاه‌چاله روی یکدیگر منتشر کرد  |   گوشی سامسونگ گلکسی Jump تاییدیه بلوتوث دریافت کرد  |  

ایرپاد و ایرپاد پرو جدید سال آینده میلادی با طراحی متفاوت از راه می‌رسندایرپاد و ایرپاد پرو اپل تبدیل به محصولات مهمی در بازار شده‌اند و انتظار می‌رود سال آینده میلادی با نسل جدید آن‌ها با طراحی متفاوت و بدون پایه ملاقات کنیم.

اخیرا جزئیات جدیدی درباره محصولات جایگزین ایرپاد و ایرپاد پرو اپل منتشر شده که دید مناسبی درباره روند توسعه آن‌ها در اختیار ما قرار می‌دهد. طبق گزارش جدید، ایرپاد عادی با طراحی مشابه ایرپاد پرو وارد بازار می‌شود و کاربران می‌توانند سری آن را تعویض کنند.

با وجود چنین قابلیتی، کاربران نباید منتظر فناوری حذف نویز در این محصول باشند که می‌تواند شارژدهی باتری را آن را افزایش چشمگیری دهد.

ایرپاد پرو جدید تغییراتی بیشتری را تجربه خواهد کرد و از طراحی متفاوتی بهره می‌برد. پایه این محصول حذف خواهد شد و طراحی گردتری به خود می‌گیرد که نتیجه آن، کاهش ابعاد شاسی خواهد بود.

در حال حاضر اپل با چندین چالش برای طراحی جدید روبه‌رو است و نمی‌تواند تمام قطعات سخت افزاری موجود در نسل کنونی را درون یک شاسی کوچکتر قرار دهد. با این حال با توجه به روندی که شرکت‌های دیگر در محصولاتی مانند پیکسل بادز یا گلکسی بادز در پیش گرفته‌اند، اپل نیز احتمالا موفق به کاهش اندازه ایرباد بی‌سیم خود خواهد شد.

ایرپاد پرو

اپل به دنبال استفاده از چیپ وایرلس جدید در این دو محصول جدید خود است و مدل پایه را نیمه اول سال آینده میلادی وارد بازار خواهد کرد. این ایربادهای بی‌سیم با محصولات صوتی دیگر این کمپانی یعنی هوم پاد مینی و هدفون دور گوشی همراه می‌شوند.

انتظار می‌رود شرکت‌های «Luxshare Precision Industry» و «Goertek» وظیفه ساخت بیشتر آن‌ها را برعهده داشته باشند. نزدیک به ۴۰ درصد درآمد Goertek توسط شرکت اپل تامین می‌شود و اخیرا ارزش سهام آن‌ افزایشی ۲.۵ درصدی را تجربه کرده است.

بسیاری از کاربران منتظر رونمایی از ایرپاد استودیو هستند و انتظار داشتیم که در مراسم رونمایی از گوشی‌های سری آیفون ۱۲ از راه برسد که چنین اتفاقی رخ نداد. در گزارش اخیر به عملکرد نامناسب هدبند هدفون در زمان تست اشاره شده. اپل از طرح اولیه این محصول فاصله گرفته و خبری از هدبند قابل تعویض در آن نخواهد بود، هرچند می‌توان پدهای آن را تغییر داد.

منبع: آمار بازدید  59
اخبار مر تبط