کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

فیسبوک و گوگل با جریمه های بسیار سنگین رو به رو شدند  |   یک پایان تلخ برای مخترع اندروید  |   گوشی ویوو اپکس به صورت رسمی در تاریخ 22 خرداد معرفی می شود  |   این نوع پنجره حتی اگر باز هم باشد با تکنولوژی خنثی کردن صدا مانع ورود صدا می شود!  |   وقتی اپل و فولکس واگن دست دوستی می دهند  |   تجربه جدیدی از زندگی همراه با دوربین‌هایی که محیط و ما را می‌فهمند!  |   مدیر عامل آمازون، هوش مصنوعی شما را بیکار نخواهد کرد  |  

بقای اطلاعات بشریت در ماه با ویکی پدیای فلزی


موسسه ای به نام Arch قرار است که صفحه ویکی پدیا را بر روی صفحات فلزی کوچک چاپ کند و ان را به ماه بفرستد.این شرکت غیر انتفاعی که بنیاد آرچ نامیده میشود امیدوار است که میلیونها صفحه ویکی پدیا را از این طریق به ماه بفرستد، تنها با یک پیچ و مهره روی صفحات کوچک فلزی.این صفحات انتخابی از نسخه انگلیسی ویکی پدیا تهیه میشوند و فرض بر این است که همه چیز طبق برنامه پیش میرود و محتوای ان نیز طی ماههای آینده در سطح ماه قرار خواهد گرفت. حجم کل ارشیو به اندازه یک سی دی خواهد بود.

بنیاد آرچ در سال ۲۰۱۵ با هدف ایجاد آرشیو درباره بشریت و پراکنده کردن آنها در سراسر کیهان شکل گرفته است. بر اساس این گزارش، آرچ قصد دارد که محتویات ویکی پدیا را بر روی صفحات فلزی کوچک که از موهای انسان نازکتر است حک کند.میلیونها صفحه ممکن است از این طریق بر روی ورقهای فلزی رونویسی شوند و مجموع کل انها در حد یک دیسک فشرده شود. این آرشیو به نوعی شبیه به تهیه پشتیبان از اطلاعات مربوط به بشریت، تاریخ و فرهنگ کره زمین است که در صورت وقوع حادثه ای فاجه بار برای آیندگان در کرات دیگر باقی بماند.


منبع: کالاسودا آمار بازدید  8
اخبار مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.