کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

۲۰۰۰۰ کارمند فیسبوک پسورد شما را دارند  |   کلمات عبور در فیس بوک در امان نیستند  |   عکس جدیدی از ایرپاور به همراه آیفون XS و ایرپاد در وب‌سایت اپل یافت شد  |   آیفون ۱۱ شارژ بی سیم ساعت اپل و ایرپاد را ممکن می‌کند  |   اپل آیمک را با پردازنده‌های ۶ و ۸ هسته‌ای اینتل و گرافیک وگا به‌روز کرد   |   چرا رنگ هواپیماها سفید است؟   |   مشخصات دوربین هواوی پی 30 پرو فاش شد   |  

بی پرواتر رویاپردازی کنید

ام بی ای نیوز: آگهی تبلیغاتی جدید نایک با عنوان "بی پرواتر رویا پردازی کنید" با این حرف ها شروع می شود: "اگر ابراز احساسات کنیم به ما دراماتیک می گویند. اگر بخواهیم با مردان شانه به شانه مبارزه کنیم ما را دیوانه می انگارند و اگر رویای فرصت برابر را ببینیم، به ما لقب افرادی خیالاتی را می دهند.
 
ویدیوی توانمندسازی، با صدای سرنا ویلیامز و پخش در شب یک شنبه و مراسم اسکار، همچنان در مورد استانداردهای دو گانه جنسیتی و عبارات استفاده شده برای کنار گذاشتن زنانی که برای دستیابی به افتخار و سرافرازی تلاش می کنند، سخن می گوید.
 
ویلیامز چنین ادامه می دهد: "وقتی برای رسیدن به چیزی مقاومت می کنیم، دیوانه هستیم. وقتی بیش از حد خوب هستیم یک جای کار می لنگد و وقتی عصبانی می شویم، هیستریک، غیر منطقی یا مجنون هستیم. این در حالی است که در پس زمینه آگهی تبلیغات بعضی از بزرگ ترین ورزشکاران جهان که البته همه آن ها زن هستند، ورزش می کنند.
 
ظاهرا مردم زنان دونده، بوکسور، شناگر، مربی یک تیم حاضر در لیگ ان بی ای، ورزشکار محجبه، اسکی باز، یا برنده 23 گرند اسلم را دیوانه می دانستند که با یک بچه برای کسب موفقیت های بیشتر دوباره به میدان مسابقه باز می گردد اما به گفته نایک این کار تا وقتی جنون آمیز است که آن را انجام نداده اید.

منبع: آمار بازدید  10
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.