کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

گوگل برای جلوگیری از وقوع مجدد بحران WebView، استراتژی جدیدی اتخاذ می‌کند  |   درخواست استارتاپ‌ها از قوه قضائیه: اعتبار شیوه‌نامه کمیته رفع موانع استارتاپ‌ها باقی بماند  |   مذاکره مایکروسافت و دیسکورد بر سر قرارداد ۱۰ میلیارد دلاری نافرجام ماند  |   اولین فراری تمام برقی در سال ۲۰۲۵ از راه خواهد رسید؛ تحول سبز کمپانی سرخ  |   دانشمندان از تغییر ساعت زیستی بدن بخاطر فناوری خبر می‌دهند  |   ناسا ویدیویی از نحوه تاثیر دو سیاه‌چاله روی یکدیگر منتشر کرد  |   گوشی سامسونگ گلکسی Jump تاییدیه بلوتوث دریافت کرد  |  

تسلا مدل ۲ احتمالا سال آینده میلادی از راه می‌رسد

محبوبیت تسلا در ماه‌های اخیر افزایش چشمگیری پیدا کرده و ارزش سهام آن رشد سرسام‌آوری داشته. حالا طبق اطلاعات جدید، این کمپانی توسعه یک خودروی جدید که احتمالا تسلا مدل ۲ نام دارد را به پایان رسانده و سال ۲۰۲۲ وارد بازار می‌شود.

تسلا مدت‌هاست در چین شروع به تولید خودرو کرده و مدیرعامل آن، ایلان ماسک چین را محل مناسبی برای توسعه، خلق و بکارگیری فناوری‌های جدید می‌داند. اوایل ژانویه ۲۰۲۰ در مراسمی در شانگهای که اولین خودروهای مدل ۳ تولید شده در چین در اختیار خریداران قرار گرفت، ماسک از برنامه‌های خود برای راه‌اندازی یک مرکز تحقیق و توسعه در چین خبر داد.

ایلان ماسک اعلام کرد در این مرکز، یک خودروی جدید برای کل جهان خلق می‌شود:

    «محصولی که جذاب خواهد بود و می‌خواهیم خلق آن در چین را امتحان کنیم. چین یک خودروی جدید طراحی می‌کند که در جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. به باور من این موضوع هیجان‌انگیز است.»

در اواسط ژانویه ۲۰۲۰ تسلا شروع به جذب نیرو برای این مرکز تحقیق و توسعه کرد و از آن‌ها برای تولید خودروهای به سبک چینی کمک خواست. حالا یک رسانه چینی با استناد به منابع معتبر، ادعا کرده این خودروی جدید تسلا در سپتامبر ۲۰۲۰ مورد تایید قرار گرفته. انتظار می‌رود تاییدیه تولید این محصول در مارس ۲۰۲۱ تکمیل شود و در سال ۲۰۲۲ شاهد شروع تولید و تحویل آن باشیم.

منبع: آمار بازدید  52
اخبار مر تبط